Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea Men Łagodząca pianka do golenia Sensitive. Ulepszona formuła 0% alkoholu* dla skóry wrażliwej, neutralizuje uczucie pieczenia skóry i chroni przed podrażnieniami. Zmiękcza zarost; Zapewnia dokładne i wyjątkowo wygodne golenie.
*nie zawiera alkoholu etylowego.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Lubię markę Nivea w przypadku podstawowej pielęgnacji, ale ta pianka zaskoczyła mnie dość małą wydajnością jak na tę pojemność.

Piankę tę zakupiłam w drogerii Rossmann, płacąc około 11 złotych za butlę z dyfuzorem zawierającą 200ml zawartości. Niby jest to męska pianka, ale napis "sensitive" mocno mnie zachęcił. Poza tym jeśli mowa o produktach do golenia, segregacja na płeć nie ma dla mnie większego znaczenia w przypadku zakupu. Ba, czasem nawet wolę specyfiki kierowane dla płci przeciwnej - np. golarki niejednokrotnie sprawują się lepiej niż te dedykowane paniom.
Przechodząc jednak do charakterystyki... Produkt po zadozowaniu na dłoń ma konsystencję pianki, która o dziwo na różnych etapach zużycia ma inną konsystencję. Na początku była bardziej zwarta (idealna do rozprowadzania), potem lekko wodnista i na końcu znowu zwarta, choć nie tak mocno, jak na początku. Poza tym przy końcówce na wypłynięcie wystarczającej ilości specyfiku trzeba było dość długo czekać, tak wolno się dozował. Co do zapachu, jest on typowo męski, ale jednocześnie nie nazbyt intensywny, także tutaj jest w porządku. Co do procesu golenia po napiankowaniu, ogółem przebiegał bez zarzutu, produkt dawał dobry poślizg maszynce i łagodził podrażnienia,jednak bywało, iż przedwcześnie spływał z nóg (zwłaszcza gdzieś tak mniej więcej w połowie zawartości butli, gdy jego konsystencja nie była tak zbita) . Poza tym jak na tę pojemność kosmetyk dość szybko się skończył - szybciej niż inne kosmetyki tego typu, które stosowałam wcześniej i o tej samej pojemności. Jeśli zaś chodzi o skład, plus za nieumieszczenie w nim wysuszającego skórę alkoholu oraz za dodanie pielęgnacyjnych ekstraktów roślinnych, m.in.: z rumianku i hammamelisu. Z kontrowersyjnych substancji mamy zaś BHT, które może powodować wysypkę, a w wysokim stężeniu wywołuje nowotwory u zwierząt laboratoryjnych. Reasumując: pianka jest raczej przeciętna i w moim mniemaniu nie dorównuje tym chociażby z Venus, które uwielbiam. Przede wszystkim dlatego, że jest dość mało wydajna i przez zmienną konsystencję niekiedy spływa z nóg. Plus za to, iż nie wywołuje podrażnień, a nawet je łagodzi. W każdym razie ja nie sięgnę ponownie.

Mój faworyt

Pianki używam od lat .
Piankę najczęściej kupuję w drogieri rossman bo tam robię zakupy .
Pianka znajduje się w metalowej tubie .
Tuba koloru białego z granatowymi odcienami oraz zielonymi napisami.
Napisy duże czytelne .
Piankę wyciska się za pomocą nacisniecia dozownika .
Przed użyciem trzeba porządnie wstrząsnąć.
Pianka koloru białego.
Przyjemny męski zapach.
Piankę dobrze się aplikuje na twarz.
Pianka dobrze zmiękcza zarost.
Pianka dobrze się trzyma twarzy nie spływa.
Pianka ułatwia golenie .
Pianka jest bardzo wydajna .
Nie powoduje alergii

Kupuję tylko ją

Na mojej półce od wielu lat. Rzeczywiście dobrze się sprawdza do skóry wrażliwej. Ułatwia golenie. Jest wydajna. Zapach raczej neutralny co mi bardzo odpowiada. Zdecydowanie polecam.

Mój mąż ją polubił, a i żona czasem trochę podkradnie

Piankę kupiłam mojemu mężowi razem z innymi kosmetykami w zestawie na gwiazdkę, wiem jak bardzo lubi kosmetyki nivea , więc gdy nie wiem co mu kupić stawiam właśnie na tą markę.
# Produkt znajduję się w metalowym opakowaniu o pojemności 200 ml, wystarczy mocno wstrząsnąć , zdjąć zabezpieczenie w formie plastikowej nakrętki i mocno docisnąć. Szata graficzna, stonowana, skromna, w stylu nieva.
# Konsystencja jest świetna, czasem się zastanawiam jak oni to robią, pianka jest zbita, ale taka delikatna , wygląda świetnie, nie wielka ilość wystarcza na sprowadzenie na twarzy jeśli chodzi o mojego męża, a także na moje nogi jeśli chodzi o mnie, zdarza mi się jej używać w momencie kiedy mam podrażnioną skórę na nogach.
# Zapach jest typowo męski, ale jak ktoś już pisał wcześniej szybko się ulatnia, jest wyczuwalny tylko podczas golenia.
# Produkt ma w składzie rumianek, jak wiadomo przynajmniej w moim przypadku rumianek naprawdę potrafi zdziałać cuda w kwestii podrażnień, mamy tu również witaminę E .
# Pianka ma za zadanie zmiękczać zarost i właśnie to robi, maszynka sunie po twarzy jak i po nogach, włoski znikają , nie trzeba poprawiać w jednym miejscu kilka razy maszynką. Po wszystkim nie czuć napięcia skóry , ani pieczenia, skóra też nie jest podrażniona, wręcz przeciwnie można poczuć ukojenie, mój mąż czasem po goleniu używa kremu, ale mówi że dzięki tej piance nie jest to konieczność.
# Wydajność jest godna podziwu, używamy jej oboje od grudnia , a myślę żę sporo jej jeszcze zostało.

Całkiem ok

Piankę kupiłam dla męża i od jakiegoś czasu jej używa i jest zadowolony bo jest delikatna, zmiękcza zarost, i generalnie spełnia swoją funkcje. Jednak minusem jest fakt ze nie da się jej wycisnąć troszkę tylko zawsze jest to bardzo duza ilość przez co pianka nie jest wydajna. Osobiście używam jej również czasami do golenia nóg i sprawdza się dobrze.

For (Wo)Men?

Nie buchnęłam tej pianki swojemu Facetowi, świadomie zdecydowałam się na jej zakup. :D Mam wrażenie, że produkty do golenia dla mężczyzn mają lepszą jakość niż do depilacji dla kobiet i dlatego często kupuję te pierwsze. Już się przekonałam, że męski zapach często jest wyczuwalny jedynie podczas używania kosmetyku, więc nie stanowi to dla mnie przeszkody. Zresztą od razu zaznaczam, że tak też było w tym przypadku – zapach owszem typowo męski, ale po spłukaniu pianki od razu się ulatniał.

Produkt został zamknięty w butelce o pojemności 200 ml, zakończonej przyciskiem, generującym piankę. Ta jest idealna – puszysta, miękka, gęsta, taka po prostu chmurka, która zapewnia poślizg. Nie rozpuszcza się od razu w momencie kontaktu ze skórą, możemy bez pośpiechu wykonać depilację. Jest to kosmetyk niesamowicie wydajny, nawet na nogi wystarcza niewielka ilość. Aaa, no właśnie, dopiero po zakupie zorientowałam się, że pianka jest przeznaczona do golenia twarzy, ale cóż, skoro nie przejęłam się tym, że jest dla mężczyzn, to i część ciała nie zrobiła na mnie wrażenia. :D Pianka została określona przez producenta jako łagodząca i faktycznie takie jej działanie zauważyłam. Mam generalnie problem z podrażnieniami po depilacji, często zmagam się z krostkami, skóra jest zaczerwieniona itd. Z tą pianką krostek pojawiało się o wiele mniej, a skóra była w lepszej kondycji.

Pianka ma bardzo dobrą dostępność, można ją znaleźć m. in. w Hebe i Rossmannie. W cenie regularnej kosztuje około 10 zł. Jak dla mnie to niska cena, produkty do depilacji przeznaczone dla kobiet są często droższe.

Podsumowując, polecam recenzowaną piankę, nie tylko mężczyznom.

Dla Kobiety i dla Mężczyzny

Bardzo lubimy z mężem ta piankę . Pianka jest mega wydajna,można kupić ja czasem na mega super promocji ( nawet zdarza się że można ją kupić za 4.99 zł ) pianka dobrze się nakłada na ciało , dobrze nawilża. Nie uczula , nie podrażnia . Super jest . Idealna dla kobiety i dla mężczyzny .

W porządku

Pianka do golenia to produkt który zawsze ma swoje miejsce na łazienkowej półce. Wybieram kosmetyki z różnych półek cenowych jednak przyznam szczerze,że w przypadku pianek główne znaczenie ma dla mnie to aby produkt nie wywoływał podrażnień.
Produkt do golenia ma przyjemny,męski zapach,który kojarzy mi się z typowymi wodami kolońskimi. Ma postać gęstej,białej piany która przyjemnie rozprowadza się na skórze. Zapewnia bardzo dobry poślizg podczas używania maszynki do golenia. Nie wywołuje podrażnień,ani zaczerwienień. Ze względu na wyciąg z rumianku mam dodatkowe wrażenie ukojenia skóry. Dodatkowym atutem jest to,że kosmetyk nie zawiera alkoholu.
Dobry produkt w dobrej cenie.

Pianka do golenia

Jest to stały element mojej łazienki - jedyny akceptoalny produkt do golenia mojego faceta. Jest bardzo wydajna, gęsta i wspomaga golenie. Nie wysusza mu skóry. Opakowanie jest bardzo wygodne. Ma delikatny, męski zapach.
Mnie uczuliła, więc nie mogę mu jej podbierać ;)

Męska,ale nie musi być tylko dla panów

Kiedy mój mąż ostatnio kupował piankę do golenia po cichu zasugerowałam tę myśląc głównie o sobie. Przeznaczona jest ona do skóry wrażliwej, a ja często po depilacji mam podrażnioną skórę.
To nie pierwsza pianka , z której korzystamy rodzinne.

Pianka idealnie rozprowadza się na skórze, nie powodując pieczenia . Pachnie męsko, ale tego się spodziewałam .
Po depilacji skóra jest gładka, delikatna
w dotyku . Nie zauważyłam żadnych reakcji skórnych. Wydepilowane miejsca nie były podrażnione , czy zaczerwienione.
Mój mąż również był zadowolony z produktu.
Chętnie do niego wrócimy.

Stały bywalec wśród zbiorów kosmetycznych mojego mężczyzny.

Pianka do golenia do skóry wrażliwej tak samo jak balsam często figuruje w naszej łazience. Zdarza się, że można zakupić te produkty w zestawie i jest taniej, więc mój narzeczony się nie zastanawia trafiając na taką promkę.

Opakowaniem produktu jest butelka z pompką dozującą piankę oraz korkiem. Szata graficzna jest minimalistyczna, ale bardzo ładna. Opakowanie jest praktyczne i można wyczuć po jego ciężkości kiedy pianka się skończy. Produkt jest białej barwy i jest to bardzo aksamitna pianka, delikatna i pachnąca zarazem męsko a zarazem każdym produktem Nivea :) Ta marka ma na prawdę charakterystyczny zapach.

Pianka bardzo ładnie chroni skórę przed podrażnieniami, nie raz ją podkradłam gdy skończyła się moja :D Łatwo się ją rozprowadza oraz jest wydajna, ponieważ dobrze się pieni. Produkt nawilża skórę w miejscu golenia oraz chroni przed czerwonymi krostkami, a nawet łagodzi zacięcia. Produkt nie posiada w sobie alkoholu, więc nie podrażnia skóry oraz jej nie wysusza, idealnie pasuje do skóry wrażliwej.

Mam od lat

Mam używam od lat! Niby dla mężczyzn ale uwielbiam ja do golenia. Dzięki niej maszynka nie podrażnia, bardzo wydajna. Piana jest gęsta, nie spływa. Kolejny hit od Nivea.