Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea Men Łagodząca pianka do golenia Sensitive. Ulepszona formuła 0% alkoholu* dla skóry wrażliwej, neutralizuje uczucie pieczenia skóry i chroni przed podrażnieniami. Zmiękcza zarost; Zapewnia dokładne i wyjątkowo wygodne golenie.
*nie zawiera alkoholu etylowego.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Świetna

Wiem, że kosmetyk przeznaczony jest dla mężczyzn ale ja mam tak samo dobre zdanie o nim, jak mój facet. To jedna z najlepszych, jak nie najlepsza pianka do golenia jaką stosowałam. Mocno zbita, super się rozprowadza i jest przez to mega wydajna. Zapach typowy dla produktów nivea. Super zmiękcza włoski. Skóra po goleniu jest miękka i wydaje się nawilżona. Nie podrażnia. No dla mnie bomba.

Ulubiona pianka mojego męża

Pianka nivea jest jedyną jaką mój mąż używa od kiedy go znam ;) ja czasami też mu podkradam, kiedy zabraknie mojej ???? pianka przede wszystkim idealnie spełnienia swoją rolę, ma dość gęstą konsystencję i łatwo się rozprowadza na skórze. Jest całkiem wydajna i ładnie pachnie, a cena nie jest wygórowana.

Pożyczone - nie kradzione :D

Piankę podebrałam parę razy chłopakowi, ponieważ bardzo ją chwalił. Twierdził, że nie podrażnia jego skóry, nie powoduje zaczerwienień i nie piecze go skóra po goleniu. Uznałam, że warto spróbować do golenia nóg. Nie zawiodłam się. Pianka nie jest trudna w aplikacji, nie podrażnia, nie wywołuje zaczerwienień. W tym wypadku przyznałam mu rację odnośnie działania tego produktu

Bez podrażnień, bez pieczenia

Kosmetyk do golenia to niezbędnik każdego faceta. W przypadku mojego męża nabiera szczególnego znaczenia, ze względu na rozszerzenie jego używania, również na skórę głowy.

O MĘŻU
Skóra normalna, średnia skłonność do podrażnień. Bardziej preferuje żele do golenia, ale testuje również pianki. Praktycznie nie zdarzyło mu się jeszcze aby jakiś produkt do golenia podrażnił skórę głowy.

OPAKOWANIE
Pojemnik pod ciśnieniem. Mechanizm nie sprawiał problemu przez cały czas użytkowania. Szata graficzna biało- granatowa, nienachalna.

WNĘTRZE
Biała gęsta pianka o męskim zapachu. Formuła bez alkoholu ma gwarantować golenie bez pieczenia. Produkt wydajny, przy goleniu 1-2 razy w tygodniu na skórę twarzy i głowy, starczyło go na około 4 miesiące stosowania.

DZIAŁANIE/EFEKT
Pianka zapewniała pożądany poślizg podczas golenia, zgodnie z obietnicą, nie powodowała pieczenia. Nie podrażniła skóry głowy. Zapach był akceptowalny, unosił się w łazience jeszcze chwilę po goleniu.

Mąż generalnie był zadowolony z produktu, spełnił swoje zadanie ale niczym szczególnym się też nie wyróżnił. Ze względu na fakt iż preferuje żele, nie kupi ponownie.

Podkradam chłopakowi

Mój chłopak często sięga po tą piankę. A wiadomo, jak to my kobiety mamy w zwyczaju- podkradłam mu ją kiedyś i okazało się, że od tego momentu używamy ją razem. . Kosmetyk ma przyjemny zapach, jest wydajny i naprawdę delikatny. Skóra po jej zastosowaniu jest miękka i nawilżona.

Bardzo dobra

Jazda naprawdę dobra pianka nie podrażnia mojej skóry i super zachowuje się podczas golenia, maszynka mknie po skórze, kupiła mi ja moja dziewczyna i zostanie ze mną na czas póki nie znajdzie lepszej :D i ogólnie ja bardzo polecam

OK

Ulubiona pianka do golenia mojego chłopaka, gdy kupię mu inną to nie jest zadowolony. Pianka chroni przed podrażnieniami, ma dobrą cenę oraz jest wydajna.

Super jakość

Jakość pianki jest bardzo dobra,skład idealny i co tu chcieć więcej. Pianka dobrze się nakłada i rozprowadza w miejscu docelowym,delikatnie chłodzi jednoczesnie nawilżając skórę. Nigdy nie podrażniła skóry,nie uczula,ładnie pachnie.Opakowanie jest bardzo wydajne. Cała linia jest świetna. Szata graficzna delikatna ale przykuwająca oko.

moja ulubiona

Jest to moja ulubiona pianka, czy w ogóle jakikolwiek produkt do golenia. Zużyłem kilka opakowań, jeszcze za czasów zwykłych maszynek kilkukrotnego użytku.
Przede wszystkim pianka nie podrażnia skóry, nie zapycha i nie zaognia zmian na skórze. Bardzo ułatwia golenie, nawet bardzo drobnego zarostu. Nie ma mocnego zapachu. Łatwo się dozuje i jest mega wydajna.

na podrazniona skórę

sama pianka jest bardzo dobra. nigdy jakoś nie mogłem natrafić na to co by mi nie podrażniało skóry przy trądziku a tutaj nie mam az takiego problemu z tym. myślę że będę dalej wracał bo nie ma problemu z tym że zarost jest chyba bardziej miekki a i piana to jest piana a nie jakiś dziwna maź. jest o tyme dobrze że łatwiej mi się goli. co do samego zapachu to jest on całkiem w porządku, bo nie jest jakiś drażniący w nos. jakby krem albo z bardziej męską nutą. jeżeli chodzi o opakowanie to czasem jest problem z wyciśnięciem produktu ze środka co mnie troche drażni ale w sumie nie mam niczego lepszego co by mi się nadawało do skóry. cena jest ok. dostepność tak samo. praktycznie w każdym sklepie mozna sobie te pianke kupić co ułatwia sprawę że nie trzeba gnać do jakiegoś specjalnego sklepu gdzie można to znaleźć.

Najlepsza pianka do golenia

Idealna pianka do golenia zarówno dla mężczyzn starszych z bujnym zarostem, jak i dla młodych chłopaków. Piankę stosuje mój mąż i syn. Nigdy nie maja problemy z podrażnieniem skóry. Zapach jest delikatny, ale męski. Opakowanie wydajne i estetyczne.

Od wielu lat na rynku

Mam w rodzinie osobę ktora dość często prosi mnie o kosmetyki Nivea Sensitive gdy ma imieniny lub urodziny, okazało sìę że osoba którą jakiś czas temu obdarowałam całym zestawem nie potrafi się teraz bez niej obejść , pianka świetnie zmiękcza zarost dzięki czemu golenie jest szybsze oraz delikatniejsze, nadaje się dla Panów nawet z bardzo wrażliwą cerą, chroni przed podrażnieniami a także po jej użyciu nie wyskakują niemiłe niespodzianki.