Shiseido, Eyebrow Stylist (Zestaw 2 cieni do podkreślenia brwi)

Shiseido, Eyebrow Stylist (Zestaw 2 cieni do podkreślenia brwi)

Łatwy w użyciu zestaw dwóch cieni do naturalnego podkreślania brwi. Dwa kolory cieni w jednej palecie mogą być mieszane, tworząc odpowiedni odcień. Dwustronny aplikator umożliwia wyraźne lub subtelne podkreślanie brwi.

cienie do brwi

ideał

Niektóre kosmetyki są tak idealne, że aż nie wiem, co ponad to można napisać ;)

Ma ładne opakowanie
jest nieprawdopodobnie wydajny, nie zdziwiłabym się, gdyby starczył mi do końca życia ;)
dzięki dwóm kolorom w bardzo naturalnych odcieniach można go dostosować do każdego rodzaju makijażu
ma bardzo wygodny aplikator, stroną z gąbeczką zarysowuję ogólny kształt brwi, jaki chcę uzyskać a pędzelkiem domalowuję detale
konsystencja nie skleja brwi ani się nie osypuje.

Jeśli chcecie kupić tego typu produkt do brwi i możecie zainwestować troszkę więcej, to ten jest naprawdę wyśmienity i starczy wam na bardzo bardzo długo.

Używam tego produktu od: chyba około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, które się chyba nigdy nie skończy ;)

w stałym użyciu

Jestem szatynką, posiadam odcień 602,
(zakupiona w Sephorze)

Brwi są dla mnie problematyczne:
- jaśniejsze od włosów,
- mają nierówny kolor
- niesforne (sterczące, z ubytkami)
Dlatego tak chętnie testuję kosmetyki do brwi.
Moim KWC w tej dziedzinie był tusz Shiseido do brwi w słoiczku, niestety kilka lat temu wycofano go z rynku.

Inne cienie do brwi jakie stosowałam wcześniej:
- paletka Sephora (poprzednia edycja)
- cienie Inglot

ZALETY cieni Shiseido 602:
+ niebywała wydajność
+ dwa kolory, można je mieszać lub dopasować do aktualnego koloru włosów
(np. po farbowaniu, kiedy włosy są ciemniejsze można użyć ciemniejszego cienia, a kiedy kolor się wymyje, będzie pasował jaśniejszy cień)

+ zawiera podwójny aplikator: pędzelek/gąbeczka
(gąbeczki używam do rozcierania krawędzi, jeżeli gdzieś uzyskam za mocny efekt)
+ odcienie dość twarzowe, raczej złamane
+ w ciągu dnia cień nie wyciera się i nie znika (zaznaczam, że staram się brwi w ciągu dnia nie dotykać -> nie wiem jak by było z trwałością u osób, które są bardziej ruchliwe...)

Przeważnie nakładam ten cień pędzelkiem do brwi Sephora.

EDIT: odkryłam już na czym polega działanie pędzelka od zestawu: Przez to, że jest miękki i rozłożysty, daje raczej efekt przydymienia, miękkich linii. Gdy mam ochotę na bardziej wyrazisty rysunek, biorę inny, sztywny pędzelek.

Podsumowując:
Dla miłośniczek cieni do brwi, dla osób o brwiach nie wymagających znacznej korekty -> produkt godny polecenia.

Dla osób z niesfornymi brwiami -> mam takie i osobiście lubię ten kosmetyk; zostaniemy razem do końca opakowania i wtedy zobaczymy; Do niesforniaków polecam jednak jakieś wspomaganie dodatkowym kosmetykiem (wosk, mascara...), ja przynajmniej tak miksuję.

bdb -

Pozwólcie, iż na początku opiszę swój typ urody. Karnacja oliwkowa, duże, skośne i piwne oczy, jasna ich oprawa oraz włosy koloru ciemny blond.

Od 18-go roku życia co miesiąc chodziłam do kosmetyczki na hennę i regulację brwi, bo przecież dobrze podkreślone potrafią otworzyć oko i dodać twarzy „charakteru”, ożywić rysy. Tak było miesiąc w miesiąc, dopóki nie odkryłam kosmetyków do podkreślania brwi. Od tamtego czasu nie chodzę już na hennę, zaoszczędzam pieniądze – bo przecież taki kosmetyk starcza mi minimum na rok. Tak więc brwi podkreślam sama z domu. Włącznie z regulacją.
Bardzo lubię wszelkie kolorowe żelowe maskary i cienie z woskiem przeznaczone do akcentowania brwi.
Na początku tegorocznych wakacji zakupiłam paletkę do brwi Shiseido Eyebrow Stylist nr 603 – light brown. Opakowanie jest gustowne - błyszczący, czarny kompakcik z lusterkiem w środku. Dodatkowo w środku znajduje się 2-wustrony aplikator - z jednej strony ma ścięty pędzelek, a z drugiej zakończenie typu gąbka. Używając pędzelka uzyskuje delikatny efekt, z gąbką zaś wyraźniejszy – stosuję ją na wieczorne wyjścia.
Paleta ta składa się z dwóch cieni. Ciemny i jasny brąz. Jasnego używam na dzień, ciemnego na wieczór.

Ogromną zaletą jest dla mnie konsystencja tychże cieni, gdyż cienie te są mocno napigmentowane, przyjemnie pudrowe i na tyle twarde, że nie osypują się z aplikatora podczas nakładania. Można też stopniować akcentowanie brwi. Jednakże ja w makijażu twarzy preferuję zasadę „mniej znaczy więcej” i jedna warstewka w zupełności mi wystarcza. Efekt podkreślenia brwi przy pomocy Shiseido Eyebrow Stylist jest niezwykle naturalny, widoczny i trwały. Cienie nie osypuja się w ciągu dnia, nie "płowieją" i dlatego brwi wyglądają znakomicie do wykonania demakijażu.

Jedyne czego mi zabrakło w tej paletce to wosk, który bardzo lubię, bo ułatwia mi on nadawanie kształtu brwiom. Muszę więc za każdym razem używać bezbarwnej maskary lub lakieru do włosów zaaplikowanego na szczoteczkę od starej, zużytej maskary i miziać nim po "zrobionych" brwiach w celu ich utrwalenia. Dlatego za brak wosku odejmuje pół gwiazdki.

W pyt: Czy kupiłabyś ten produkt ponownie? zaznaczyłam "nie wiem", bo lubie testować nowości.

Używam tego produktu od: początek czerwca b.r
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 pierwszego