Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Paletka dwóch cieni do brwi w 2 kolorach - jaśniejszym i ciemniejszym, zamknietych w czarnym, porządnym pudełeczku z lusterkiem. W ukrytej szufladce dodatkowo pędzelek oraz mała pęsetka.

Duo cudo

Jestem o wiele większą fanką tej paletki niż kredki od Catrice :D Piękne chłodne kolory i to tego ta trwałość i pigmentacja. Żyć i sie smarować, bo na prawdę za taką cenę to chyba nic lepszego się w takiej formie nie znajdzie, a właśnie nawet kredki i niektóre żele wymiękają. Pięknie można zaznaczyć brew, pędzelek jest super bo jest dość cieki i to właśnie umożliwia bardziej precyzyjne wypełnienie i obrysowanie. Z kolejnych rzeczy to plusik za pęsetę :D

Bez szału

O ile paletka się prezentuje dobrze na zdjęciu i w rzeczywistości to trwałość cieni pozostawia wiele do życzenia..

Paletka ma poręczne opakowanie oraz lusterko a także, aplikator cieni w postaci malutkiego pędzelka z końcówką małego grzebienia. Do zestawu została również nieprecyzyjna pinceta.

Kolor cieni ładnie się prezentują na brwi jednak pigmentacja produktu jest zbyt słaba. Cienie szybko znikają z brwi, nieważne czy dokładam kolejną warstwę produktu. On jest po prostu nie trwały.

piękne brwi

paletka catrice > pomada wibo. zdecydowanie. wiem, że nie ma co porównyć 2 różnych produktów, ale oba mają dość niskie ceny, są do brwi itp. i jeżeli mam wybierać to zdecydowanie wolę paletkę 2 kolorów, które są dość chłodne a jak dla mnie blondyny jasnej jest to serio jak najbardziej na plus. trwałość też jak na paletkę jest dość ok, bo trzyma się kolor przez cały okres pracy, ale staram się nie dotykać dłoniami mojej twarzy, więc tym bardziej nie ścieram niczego,. są one dość fajnie napigmentowane, więc nie wiele trzeba produktu na pędzelku by zrobić sobie całe brwi, a to na prawdę później przekłada się na ich wydajność. no właśnie akurat co do pędzla to podobnie jak w przypadku pomady z wibo - oba są strasznie słabe.

zamiennik anastasia beverly hills

Po przestawianiu obu produktów, cieni od catrice i od anastasi jest w stanie stwierdzić, że to niemal identyczne produkty. Dają taki sam efekt i mają te same właściwości. Pięknie wyglądają na brwiach i się nie osypują. Są bardzo wydajne więc starczają na długo. Ich jakość tez jest świetna

Rewelacja!!

Zakochałam się w tej paletce od pierwszego użycia, jest rewelacyjna! Używam głównie ciemniejszego koloru, ale myślę,że jasny też może kiedyś do czegoś się przyda, a jeśli nie, to i tak uważam,że warta jest swojej ceny.
Kolor jest piękny, chłodny, odpowiednio ciemny, super napigmentowany, utrzymuje się cały dzień, nie rozmazuje, rozciera itd
W sytuacjach kryzysowych, może służyć także jako zastępstwo cieni do powiek, do makijażu dziennego :D
Uwielbiam!

Ulubieniec od lat <3

Używam tych cieni już od kilku lat i nie planuję zmieniać na nic innego. Można nimi uzyskać piękny, naturalny efekt na codzień jak i mocniejszy (do zdjęć makijażu). Ma świetne chłodne kolory. Produkt łatwo się aplikuje, co prawda pędzelek dołączony do cieni nie nadaje się do precyzyjnego ich nakładania, ale nie jest zły (na początku korzystałam tylko z niego i też było dobrze). Teraz go nakładam cienkim pędzelkiem z glamshopu (GlamBRUSH O110) i efekt jest po prostu zachwycający... Czasami dosłownie nie mogę się nadziwić jakie mi świetne brwi wyszły i często patrzę w lusterko żeby je chwilkę popodziwiać :D
Co prawda produktem nie da się dorysować pojedynczych włosków, ale cienie nie są stworzone do takiego efektu.

Super też jest to, że w opakowaniu mamy lusterko, ja często z niego korzystam, jakoś mi precyzyjniej idzie gdy mam w lusterku widok tylko na oczy.

Oprócz tego produkt jest dosłownie niewyobrażalnie i szokująco wydajny! Ja jedno opakowanie miałam przez kilka lat, a używam tych cieni prawie codziennie! Co prawda miałam też kilkuletnią przerwę, bo przerzuciłam się na kredkę od catrice, której także byłam wierna przez kilka lat. W każdym razie wróciłam do cieni, bo wygodniej mi się je aplikuje i łatwiej mi uzyskać naturalny i nieprzerysowany efekt.

Podsumowując: wielki HIT!

Rewelacja

Bardzo praktyczne opakowanie, fajny produkt, naturalny efekt. Załączony do opakowania pędzelek jest idealnie do tego przystosowany. Sprawdziłam kilka innych kosmetyków tej firmy i również polecam.

Bez zarzutu

Bardzo fajny pomysł na taki przenośny wielofunkcyjny zestaw - jest male lusterko, 2 cienie, pędzelek ze spiralką i mini pęseta. Pęsetka się całkiem dobrze sprawdza, cienie nie mają jakieś bardzo mocnej pigmentacji, ale dzięki temu ciężko sobie nimi zrobić krzywdę, a że są dwa odcienie to da się uzyskać efekt ombre na brwiach. Wydajność i trwałość bez zarzutu, cena niska, dostępność dobra. Polecam

Polecam :)

Co prawda nie mam porównania, ponieważ jest to moja pierwsza paletka, jednak z czystym sumieniem mogę ją polecić.

+ WYDAJNOŚĆ! Kupiłam paletkę jakieś 4 miesiące temu, używam jej codziennie, a prawie nic nie ubywa :) mam wrażenie, że posłuży mi jeszcze z rok
+ 2 kolory, jasny i ciemniejszy - jasny bardzo dobry dla dziewczyn z takim średnim odcieniem blondu (jak ja :))
+ bardzo fajny aplikator

- jedynym malutkim minusikiem jest opakowanie - niby fajnie, że jest małe lusterko, ale jednak jest ono całe jakieś takie nieporęczne ;)

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z paletki i podejrzewam, że długo mi posłuży :)

Fajny produkt

Myślę że dla dziewczyn które chcą mieć naturalny, subtelny i nie przesadzony efekt nada się idealnie. Nie da się niestety pracować z nim tak jak z pomadą ale jest ok.
plusy:
+cena
+wydajność
+dostępność
minusy:
-trwałość (bez żelu średnio się utrzymuje)
-pigmentacja

brwi z błota

To był mój pierwszy produkt do brwi, kupiony chyba w 2014 (?) i używany dzielnie przez 5 lat. Tradycyjnie, jak to prasowany cień w kamieniu, nie do zużycia mimo codziennego stosowania, więc wydajność pierońska. Z plusów na pewno dostępność, wspomniana już wydajność i cena. Z minusów - mało urokliwy błotnisty i średnio zdefiniowany wygląd na brwiach. Ciężko jest uzyskać wyraźny wygląd brwi tymi cieniami, mimo dobrego dopasowania odcienia (jaśniejszy był idealny do brwi ciemny blond, ciemniejszy widzę przy włosach typu ciepłe ciemne brązy) i dobrych pędzelków, które dają radę przy innych produktach. Dobry dla początkujących, jednak wraz z rozwijaniem umiejętności makijażowych wypada coraz słabiej. Trwałość - 1/2-3/4 dnia, raczej nie do demakijażu, za łatwo się ściera. Opakowanie ma tendencję do tracenia głowy. Więcej nie kupię.

bardzo dobra paletka do brwi

Paletka jest tania, poręczna, dostępna stacjonarnie, a przede wszystkim jest rewelacyjnym produktem. Ma piekne barwy, które nie wpadają w rudości, w przeciwieństwie do palety z elfa. Cienie nakładam pędzlem do eyeliner\'a z hakuro za pomocą którego aplikacja staje się dużo szybsza i przyjemniejsza. Pędzelki z catrice niestety u mnie się nie sprawdzają i użyłabym ich w ostateczności. Produkt spokojnie starczy na parę miesięcy. W bardzo niskiej cenie mamy świetną jakość i przede wszystkim ilość. Sama mam włosy ciemny blond i dzięki tej paletce brwi są podkreślone, ale w naturalny sposób. Wydaje mi się że są trzy rodzaje tych paletek w zależności od kolorów cieni, ja wybrałam tą środkową. Polecam.