Schwarzkopf Gliss Kur, Hair Repair, Hyaluron + Hair Filler, Szampon do kruchych, przerzedzających się włosów

Szampon Gliss Kur Hyaluron+Hair Filler do kruchych, przerzedzających się włosów, zapewniając im intensywną regenerację, większą sprężystość, objętość i wzmocnienie.

taki sobie

Od marki Schwarzkopf wymagałam więcej...a niestety, fioletowa buteleczka skrywa zwykły szampon. Używałam ,,po bożemu" czyli z odżywką z tej samej serii i niestety nic to nie dało. Moje włosy niestety nie odczuwają żądnej różnicy po 2-3 miesiącach używania produktu. Ot, zwykły szampon. Jedynie zapach jest tak cudny, że aż przyjemnie się te włosy myło.
W skrócie:
ZALETY:
- można czasem znaleźć w promocji cały zestaw
- przepiękny zapach

WADY:
- włosy bez różnicy, a nawet przetłuszczają się niestety dość szybko
- w regularnej cenie jest za drogi, na to co oferuje

Tyle. Powtórki nie będzie.

Ulubiony

Dla mnie to zdecydowanie najlepszy szampon dodający objętości. Moje włosy po nim miały widoczną objętość, były zdrowe i błyszczące, łatwo się je rozczesywało, Niestety minusem jest dostępność...kupiłam go raz w lidlu wraz z serum i od tej pory nie mogę go nigdzie znaleźć..

Pozytywne zaskoczenie :)

Króciutko na TAK:
+ dobrze oczyszcza
+ nadaje miękkość i połysk włosom
+ ułatwia rozczesywanie
+ mniej włosów pozostaje na szczotce, tak więc uważam że wzmacnia
+ nadaje objętość
+ dzięki temu, że włosy są odbite od nasady nie przetłuszczają się tak szybko i mogłam zwiększyć przerwy między myciami
+ wydajny, przyjemny w użyciu
+ perłowa konsystencja

super szampon

Zużyłam całą butelkę 400 ml, yak więc wystawiam recenzję. Moim zdaniem bdb szampon, super myje, nie przetłuszcza i nie plącze włosow. Wg mnie zwiększa objętość, ponieważ włosy nie są przyklapnięte, nawet na drugi dzień. Jeszcze nie raz go kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 400ml

Okropny!

Najgorszy szampon, jakiego używałam.
- elektryzuje włosy i nawet odżywka nie pomaga
- włosy się sklejają i nie dają się rozczesać dobrze
- włosy w ogóle nie chcą się ułożyć
- nie zauważyłam ani objętości, ani regeneracji, ani sprężystości, ani w ogóle niczego pozytywnego

Używam go, tylko wtedy gdy nie ma innego szamponu w łazience i zawsze żałuję.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 cały i drugi do połowy

nic specjalnego

Szampon kupiłam, bo był w promocji razem z odżywką z tej samej serii. O ile odżywka nawet mi się podoba, tyle szampon nie wywołał u mnie jakiś większych emocji.

Najpierw plusy.
Niewątpliwie ładne opakowanie. Wyróżnia się na tle białych, prysznicowych buteleczek. Sam szampon ma przezroczysty kolor i nie drażniący zapach.
Pieni się nadwyraz dobrze. Łatwo go spłukać.

Niestety, szampon nie radzi sobie ze zmyciem olejów. Nie plącze włosów jakoś strasznie, ale bez odżywki myślę byłby problem z ich rozczesaniem.

Moje włosy zazwyczaj na trzeci dzień po myciu głowy nadal wyglądają dobrze, jednak z przyzwyczajenia myję włosy co drugi dzień. Z tym szamponem musiałam zacząć myć je codziennie, bo włosy zaczęły się bardzo przetłuszczać. Jak dla mnie to go dyskwalfikuje.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml

Objętość!

Szampon wzięłam w ciemno, bo chciałam jakiejś odmiany. Jest często w promocji, do tego wydajny i łatwo dostępny. Na ładne opakowanie i wygodnie się dozuje. Świetnie się pieni, przyjemnie pachnie (podobny zapach do innych kosmetyków tej firmy). Szampon myje, ale nie jest zbyt agresywny dla włosów i skóry głowy, nadaje się do codziennego stosowania. Nadaje extra objętość moim włosom, co naprawdę bardzo mi odpowiada. Nie jest jakiś rewelacyjny, ale ujdzie. Nie zauważyłam nic z tego, co obiecuje producent, ale nawet na to nie liczyłam. Warto spróbować mimo wszystko, jest to dobry, zwyczajny szampon. Nie powoduje u mnie łupieżu ani swędzenia skóry głowy.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

jest dobry, jesli zapomnimy, ze jest do wlosow przerzedzajacych sie

Powyzszy szampon kupilam jak tylko wszedl na rynek razem z cala seria (odzywka, sprayem i serum).
Na liscie od najlepszych z tej linii szampon plasuje sie na pozycji 2 zaraz po sprayu.

Moje wlosy z jakiegos nieznanego mi powodu znacznie sie przerzedzily (podejrzewam, ze duzy wplyw na to mogla miec zmiana mojego koloru wlosow z ciemnego na blond i niestety skora glowy bardzo zle zniosla tak drastyczne rozjasnienie), stad zakup calej serii Hyaluron wydawal sie strzalem w 10.

Szampon myje wlosy bardzo dobrze, nie placze, ladnie pachnie, latwo sie wymywa.

Efekt jest taki, ze jesli spojrzymy dokladnie na obietnice producenta, to ich nie dostrzezemy.
Nie bylo zadnej poprawy w kondycji moich wlosow. Ani nie zrobilo ich sie wiecej, ani nie zaczely mniej wypadac. Naprawde szkoda.

Poniewaz uzywa sie go jednak naprawde dobrze i gdybym nie wiedziala, jakie obietnice skladal tutaj producent, na pewno nie stwierdzilabym, ze to zly szampon, stad wydaje mi sie, ze 3,5* to bardzo sprawiedliwa ocena.

Używam tego produktu od: jesieni 2014

Nie oczekując cudów, można być z niego zadowolonym

Mam krótkie włosy, raczej gładkie, zdrowe i niestety cienkie, z przejściowymi epizodami intensywnego wypadania. Nie oczekuję od szamponu za kilka złotych cudów. Lubię takie, które nie pogarszają stanu skóry głowy, nie wywołują swędzenia (nie doszłam nigdy do tego, który składnik za to odpowiada, bo zdarzało się to też po szamponach naturalnych), nie przyśpieszają przetłuszczania się włosów. Ten taki jest. Poza tym ładnie pachnie i dobrze się pieni. Kupiłam go razem z odżywką z tej samej serii, ale zużyłam ją pierwszą, zanim jeszcze dobrałam się do szamponu. Odżywka też mi się podobała, ale wydaje mi się, że w połączeniu z szamponem, dla moich cienkich włosów to mogłoby być za dużo. Jedno i drugie bardzo dobrze wygładzało mi włosy, po szamponie nie używam odżywki i nie widzę różnicy ani przy rozczesywaniu, ani w ciągu dnia (ładnie po nim błyszczą).

Zniszczone włosy potrzebują intensywniejszej terapii, nie ma co liczyć na wybujałe obietnice producenta, ale w kategorii szamponów drogeryjnych dla włosów normalnych, jest jednym z moich faworytów.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno duże

nic fajnego

Wypróbowałam cała serie tych kosmetyków i niestety nie powala.
Dość mocno wysusza włosy, zarówno szampon i odżywka.
Takie sterczące końcówki to ma być ten efekt objętości? Slabiutko.

Jakiegoś efektu super rozczesywania też nie zauważyłam.
Do tego włosy są matowe.

Czy wzmocnienie i regeneracja? Nie zauważyłam.

Ładnie pachnie, dobrze się pieni i jest wydajny. Po prosty zwykły szampon, który nie robi nic.

PUDŁO, mili państwo...

Szampon wpadł mi w łapki na promocji w Rossmannie. Akurat szukałam jakiegoś koła ratunkowego dla moich kosmyków, które po ostatnim farbowaniu potrzebowały natychmiastowej pomocy, ale ZAWIODŁAM SIĘ NA CAŁEJ LINII:(

ZALETY:
+ nadaje włosom miękkość i jedwabistość,
+ nawilża je
+ stosunkowo wydajny,
+ dostępność,
+ przystępna cena(choć w porównaniu do efektów działania szamponu - czy raczej ich braku - osobiście uważam, że przepłaciłam).

WADY:
- słabe odżywienie(wg producenta, szampon ma intensywnie regenerować włosy i jest przeznaczony do kruchych, przerzedzających się kosmyków, tymczasem moje wypadające i łamiące się włosy po zmianie szamponu na ten konkretny NADAL wypadały i łamały się, zupełnie jakbym NIE zafundowała im żadnej kuracji),
- przetłuszcza włosy,
- nie zwiększa objętości fryzury,
- elektryzuje włosy,
- MĘSKI zapach.

OGÓŁEM - radzę zainwestować w Dermenę lub podobny do niej produkt, bo na ten akurat specyfik Gliss Kur szkoda marnować pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe