Playboy, Generation, Shower Cream (Nawilżający kremowy żel pod prysznic)

Playboy, Generation, Shower Cream (Nawilżający kremowy żel pod prysznic)

Playboy Generation dla niej. Nawilżający, kremowy żel pod prysznic o zapachu soczystej wiśni, aby skóra była miękka i jedwabista. Nie zawiera ekstraktu z wiśni. Formuła testowana dermatologicznie. Zrównoważone Ph.

nawilżające
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Jest świetny!

Uwielbiam ten żel. Jest wspaniały! Buteleczka zachęca do zakupu.
Prześlicznie pachnie a zapach długo utrzymuje się na skórze.
Bardzo dobrze nawilża skórę,
Kocham i ubóstwiam :)

Żel o pięknym zapachu dla każdego

Żel jak zauważyłam nie ma większych właściwości nawilżających, ale jest dobrym kompanem na lato lub jak u mnie w czasie podróży. Nie zauważyłam by mojej cery wysuszył, lecz napewno jej nie nawilża. Lecz lubię go stosować w szczególności latem, bo ma piękny zapach, który pozostaje na ciele. A kiedy są cieplejsze dni, zapach ten w szczególności utula. Uwielbiam go. Dobrze oczyszcza, dobrze się pieni. Tylko nie wiem czemu ta wzmianka o nawilżeniu.
Napewno nie szkodzi, mam cerę sucha i wrażliwa. Nie podrażnił w ogóle.

Playboy Generation żel pod prysznic

Kremowa formuła sprawia, że żel fajnie się rozprowadza na skórze. Szybko zaczyna tworzyć się piana, która bardzo ładnie pachnie. Po spłukaniu skóra utrzymuje zapach żelu przez dłuższy czas. Wystarczy mała ilość na całe ciało. Żel jest bardzo wydajny, a butelka nie wyślizguje się z rąk podczas prysznicu.

Nie do końca mnie zadowala

Pamiętam kiedy był swoisty szał na ten kosmetyk. Jednak ja go wtedy nie kupiłam. Poczekałam, wyczekałam, poczytałam co o nim sądzą użytkowniczki i wtedy się skusiłam. Niestety nie do końca jestem z niego zadowolona

Zalety:
- ładne opakowanie
- dwie wersje pojemności
- ładnie się pieni
- wydajny

Wady:
- dość wysoka cena
- zapach - niestety dla mnie sztuczny i chemiczny
- wysusza mi skórę

Wiśniowa Mamba

Wspaniały zapach! Wiśniowa Mamba, sama przyjemność używania. Do tego piękny różowy kolor i przyjemna konsystencja. Bosko! Na temat właściwości pielęgnacyjnych specjalnie się nie wypowiem bo... nie dla nich kupuje się Playboya, tylko dla zapachu.

Na pewno kupię ponownie, bo nim zdążyłam nacieszyć się jego zapachem Mąż zużył mi całą butelkę ;)

Używam tego produktu od: pare tygodni

Żel jakich mnóstwo

Produkty pod prysznic szybko mi się nudzą, do tego lubię testować nowości, więc rzadko kiedy kupuję ponownie ten sam żel. Tym razem na tapetę wzięłam żel od Playboya. Powiem szczerze, że nie rzucił mnie na kolana. Po prostu zwyczajny żel, jakich pełno na drogeryjnych półkach

+ bardzo dobrze się pieni i oczyszcza skórę
+ ma przyjemną, kremową konsystencję, nie spływa z ręki
+ opakowanie na plus: widać poziom zużycia, pod koniec można postawić do góry nogami. Chociaż na zamknięciu można sobie połamać paznokcie ;) Szata graficzna taka, jak przy innych kosmetykach Playboy
+ łatwo dostępny, w sieciowych drogeriach oraz marketach

+/- zapach, trochę mnie rozczarował. Pachnie co prawda wiśnią, ale mocno chemiczną. Mi się kojarzy z gumą do żucia. Używałam już masy owocowych kosmetyków, bo uwielbiam takie zapachy, zwłaszcza wiosną. Jednak spotkałam wiele takich, które lepiej oddawały naturalne aromaty. Zapach utrzymuje się na ciele przez jakiś czas
+/- przeciętna wydajność

- nawilżający? raczej nie. Skóry na szczęście nie wysusza, ale nawilżenia też ciężko się tam dopatrzyć.
- cena jest moim zdaniem mocno zawyżona. Za tyle samo możemy dostać inny, dobry jakościowo żel o dwa razy większej pojemności

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Bardzo przyjemny żel pachnący jak żelki Haribo!

Kiedy żel pod prysznic Playboy #generation o zapachu Juicy Cherry wpadł w moje ręce, zakochałam się w nim od pierwszego powąchania ;) Gdy tylko poczułam ten soczysty zapach moich ukochanych, wisienkowych żelek, od razu przepadłam. Jest on słodki, kuszący, ale nie nachalny - nie sądzę, by prędko się znudził. W dodatku utrzymuje się on na skórze dłużej niż tylko tuż po prysznicu. Jeśli tak jak ja martwisz się, że żel ten może wysuszać skórę w czasie prysznica - czas przestać się martwić :) Żel ten może nie należy do jakiś nawilżających, ale też nie ma złego wpływu na skórę, nawet tak suchą jak moja. Jego konsystencja jest kremowa, szybko zmienia się w przyjemną, otulającą piankę. Warto zwrócić na niego uwagę! :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Po prostu dobry produkt

Kupiłam ten żel, ponieważ uwielbiam zapach wiśni, a w drogerii pachniał świetnie. Niestety podczas prysznicu zapach jest słabo wyczuwalny, a już na pewno nie pachnie wiśnią. Żel bardzo słabo się pieni oraz jest niewydajny. Jedynym plusem, jaki zauważyłam to to, że żel nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża jak obiecywał producent.

Nie kupię ponownie, ponieważ to zwykły żel, który nie pachnie wiśnią oraz ma wygórowaną cenę jak za tak niewielką pojemność.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

super żel pod prysznic :)

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu pod prysznic :)
Bardzo ładnie pachnie i ma fajną konsystencję, która super się rozprowadza. Moja skóra po nim nie jest sucha ani podrażniona. Bardzo mi odpowiada ten kosmetyk :)
Jest to jeden z moich ulubionych żeli i naprawdę go polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Zapach dzieciństwa

Żel doskonale spełnia swoją najważniejszą funkcję - fajnie się pieni i dobrze myje - nawet tatuaże robione długopisem ;) Zapach ma prześwietny, niczym guma balonowa! A później długo utrzymuje się na skórze, więc oświadczenie ukochanego o naszej słodkości, po spotkaniu z Playboyem pod prysznicem, będzie najprawdziwszą prawdą :) No i nie trzeba się bać przesuszonej skóry.
Jest jedna wada, nie tyle samego żelu, co jego opakowania... Na pewno nie musimy się obawiać, że żel sam się otworzy podczas transportowania zakupów do domu. Ale musimy się przygotować na to, że pod prysznicem będzie nam potrzebne coś w stylu otwieracza, bo można paznokcie połamać...

Ogólnie jestem na tak, bo przecież jak żel już stoi pod prysznicem, to przecież nie musi być zamknięty na cztery spusty! A cukierkowy zapach wynagradza wszystkie niedogodności :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Fajny żel

+ poręczna butelka, która nie wypada z mokrej ręki
+ dobrze spełnia swoje podstawowe zadanie
+ zapach utrzymuje się trochę na skórze i w łazience
+ nie wysusza

+ - zapach przyjemny, ale jak dla mnie bez rewelacji

Średniaczek, ale przyjemniaczek

+ żel spełnia swoje zadanie
+ dużoooo piany
+ intensywny zapach
+ całkiem wydajny

+/- nie wysusza, ale to nie znaczy, że nawilża

- zapach niestety nie utrzymuje się długo na skórze