Lactacyd, Femina, Chusteczki do higieny intymnej (nowa wersja)

Lactacyd, Femina, Chusteczki do higieny intymnej (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 15 szt

Chusteczki do higieny intymnej Lactacyd Femina zawierają naturalny kwas L-mlekowy, który pomaga utrzymać równowagę flory bakteryjnej okolic intymnych oraz alantoinę, znaną ze swoich właściwości kojących. Polecane w podróży, w pracy, po wysiłku fizycznym, w trakcie miesiączki oraz zawsze, gdy chcesz czuć się świeżo i pewnie.
Dostępne w opakowaniu 15 sztuk (klasyczne opakowanie) lub 10 sztuk - pakowane w wygodne, pojedyncze saszetki.

Produkt spełnił wszystkie moje oczekiwania

Produkt działa zgodnie z zapewnieniami producenta. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Doskonały do higieny intymnej w podróży czy pracy. Zdecydowanie lepsze i bardziej komfortowe rozwiązanie niż tradycyjny papier. Zapach utrzymuje się bardzo długo, chusteczki są tak mocno nawilżone, że bardzo długo pachną nimi ręce. Opakowanie małe, poręczne, zmieści się do każdej torebki. Ma działanie łagodzące, kojące, doskonale nawilża i sprawia, że nie jest wydzielany brzydki zapach. Niestety, w opakowaniu jest niewiele sztuk produktu. Po jednym dniu użytkowania zużyłam pół opakowania, wyciągając po jednej sztuce. Mimo, że chusteczki są biodegradowalne i na niektórych forach pisało, że można je umieszczać w toalecie, ja tego nie robię i odradzam.

Nie za taką cenę

Chusteczki jak każde inne do higieny intymnej. W sumie w podróży bardziej przydały mi się do rąk bo po zastosowaniu na dolnych partiach zamiast odświeżyć to wszystko sie kleiło.nie kupię ponownie bo dwucyfrowa cena jak za chusteczki jest niedorzeczna

Delikatne i dobrze nasączone.

Chusteczki do higieny intymnej zawsze noszę w torebce, przydają się w trakcie miesiączki, w pracy, na wyjazdach. Z nimi czuję się pewnie i komfortowo, nawet w mało komfortowych sytuacjach.
Przetestowałam wiele różnych marek, w tym Cleanic, Ziaja, Beauty Formulas czy Carefree. Te z Lactacydu to nowość dla mnie, bowiem kojarzyłam tę markę głównie z płynami i żelami - a tu zonk, bo są i chusteczki ;).

Pierwsze opakowania zakupiłam początkiem sierpnia, kolejne natomiast kilka dni temu - i śmiało mogę powiedzieć, że są jednymi z lepszych.

PLUSY:
+Nieduże, ale solidne opakowanie - charakterystyczne dla chusteczek, jednak klej na zamknięciu jest całkiem solidny i chusteczki nie wysychają. Szata graficzna miła dla oka, w kobiecej kolorystyce. W opakowaniu znajduje się 15 chusteczek.
+Chusteczki są całkiem spore, nie rozrywają się i nie rozwarstwiają. Są miękkie
i dobrze nasączone. Nie pienią się! Nie podrażniają delikatnej skóry.
+Pięknie pachną, tak samo jak klasyczna emulsja Lactacyd.
+Dobrze myją i dają długotrwałe poczucie świeżości.
+Ne uczulają i nie wysuszają.
+Sprawdziły się zarówno w czasie ciąży, jak i w czasie krwawienia - przenigdy mi nie zaszkodziły, nie podrażniły, a to się ceni.
+Są niedrogie, a w promce można je kupić już za 4-5 zł.
+Łatwo dostępne,

Wady?
Chyba tylko to, że nie można ich wrzucać do toalety, warto mieć to na uwadze.

Cóż mogę powiedzieć - jestem zadowolona z tych chusteczek. Mogę zawsze mieć je przy sobie, są niezwykle delikatne, doskonale odświeżają i dają poczucie komfortu niezależnie od sytuacji. I ładnie pachną, a to wcale nie takie oczywiste ;). Lactacyd nie zawiódł mnie, jak zwykle zresztą - i mogę polecić ten produkt każdej z Was, to chyba jedne z lepszych chusteczek na rynku.

Mój must have!

Chusteczki do higieny intymnej marki Lactacyd to jeden z tych produktów którego zawsze mam w zapasie kilka opakowań i którego nie może zabraknąć w mojej torebce.
Dobrze nasączone, wytrzymałe, miękkie i delikatne dla skóry , przyjemnie ją odświeżają i nie podrażniają. Bardzo lubię wszystkie wersje tego produktu a te sprawdzają mi się na co dzień w pracy, gdzie nie mam możliwości w inny sposób zadbać o higienę intymną.
Polecam!!!

Bardzo poreczne

Fajne poręczne chusteczki, w małym opakowaniu Kupiłam je przed wizyta w szpitalu. Idealnie się sprawdziły. Dobrze odswieżaja, nie podrażniaja. Są zarazem wytrzymałe i dobrze nasączone. Korzystałam z nich również po porodzie. Był z nich bardzo zadowolona.

Must have

Zawsze mam przy sobie, w każdej torebce jest opakowanie :). Jak na razie najlepsze chusteczki jakich używałam. Dobrze oczyszczają, łagodzą i nie powodują żadnych podrażnień. Idealne na imprezach plenerowych i w trakcie okresu, gdy potrzebujemy się odświeżyć. Polecam z całego serca!

Przyjemniak

Ja: Chusteczek używam głównie w podróży, na wszelakich festiwalach muzycznych. Często mam je w torebce, zwłaszcza podczas miesiączki. Są dla mnie odpowiednie kiedy toaleta i umywalka z bieżącą wodą są w osobnych pomieszczeniach.

Opakowanie: Niewielkie, poręczne, zamykane na klej. Jak w przypadku większości chusteczek, klej puszcza po pewnym czasie i chusteczki wysychają. Nie dzieje się tak, jeżeli chusteczki zużyjemy do około 2 tygodni od pierwszego otwarcia,

Wrażenia: Chusteczki mają delikatny. nienachalny zapach. Dobrze myją i odświeżają. Nie podrażniają ani nie uczulają. Są odpowiedniej wielkości, dobrze nasączone, nie rwą się ani nie rozwarstwiają. Ja miałam klasyczne opakowanie, choć myślę, że pojedyncze saszetki starczają na dłużej. Choć z punktu ekologicznego, wytwarzamy mnóstwo zbędnych śmieci. Brakuje mi jednego w nich - nie rozkładają się w wodzie, więc nie można ich spuścić w toalecie (niektóre konkurencyjne marki mają tą opcję). Kwota za chusteczki jest raczej standardowa, dostępność również. Myślę, że wrócę po te chusteczki jeszcze, ale nie uznaję, że są to te jedyne, ulubione i żadne inne nie dorastają im do pięt. Są naprawdę w porządku.

Dobre, odświeżające chusteczki.

Chusteczki zapakowane są w typowe dla tego rodzaju produktów opakowanie z naklejką i pod spodem otworem przez który można wydobyć produkt.
Niestety jak w większości, jeśli nie wszystkich tego rodzaju produktach jeżeli otworzymy, a potem długo np. przez miesiąc nie korzystamy niestety mają tendencję do wysychania, ale tylko jeden produkt tego typu (Velvet) nie miał tego feleru (tam by zapobiec takiej sytuacji wstawiono dodatkowo plastikowy zatrzask). Tu niestety po pewnym czasie klej "puszcza", do opakowania dostaje się powietrze i dalej wiadomo...
Przejdźmy jednak do opisu samego produktu.
Chusteczka jest odpowiednio nasączona, dobrze oczyszcza, jest odpowiedniej wielkości i grubości. Ma delikatny, jakby mleczny zapach.
Przyjemnie odświeża to co trzeba i nie podrażnia.
Całkiem przyzwoite chusteczki, jedynym felerem jest opakowanie, ale to niestety występuje u praktycznie wszystkich producentów chusteczek: klej zabezpieczający otwór po prostu z czasem wysycha.
Oprócz tego nie mam zastrzeżeń.
Czwórka z plusem.

BARDZO POMOCNE W SZYBKIM ODŚWIEŻANIU.POMOCNE W PODRÓŻY I NIE TYLKO.POLECAM.

Wygodne opakowanie, zamykane, ułatwia przechowywanie, niezastąpione, podczas gdy użycie płynu mogłoby nastręczać trudności. Bardzo dobrze nasączone, jedna chusteczka w zupełności wystarcza. Za każdym użyciem miałam idealnie czystą, odświeżoną i nawilżoną skórę w miejscach intymnych, wygładzoną, bez podrażnień, zaczerwienienia, uczulenia. Przyjemnie chłodzi podczas i po zastosowaniu. Cena idzie w parze z jakością, dla mnie przystępna.
Chusteczki Lactacyd są idealne dla każdej zabieganej kobiety, bardzo dobrze odświeżają. Są w wygodnym małym opakowaniu, dzięki czemu zmieszczą się w każdej torebce. Ładnie pachną i nie powodują podrażnień.
Chusteczki te są super przyjazne dla kobiecego ciała. Nie ma mowy o jakimkolwiek podrażnieniu czy uczuleniu. Idealnie odświeżają zwłaszcza wtedy, gdy w inny sposób nie można zadbać o higienę intymną.

Odświeżają, dobre

Lactacyd płyn do mycia miejsc intymnych sprawdził się u mnie, więc sięgnięcie po chusteczki było tylko kwestia czasu. Chusteczki mają prosty design , opakowanie niczym nie wyróżnia się . Same chusteczki są dobrej jakosci- wystarczająco grube i nasączone, wytrzymałe, komfortowo się ich używa, przyjemny zapach, brak podrażnień. Polecam- dobrze odświeżają, w podróży są świetne, pozostawiają te miejsca czyste a my od razu czujemy komfort. Cena ok.

Idealne do torebki

Małe, zgrabne i poręczne opakowanie z porządnym zamknięciem. Idealne do torebki, nawet małej. Myślę że każda kobieta powinna się zaopatrzec w ten produkt. Bo właściwie żadna nie zna dnia ani godziny haha a infekcja czeka za rogiem. A tak całkiem na poważnie fajna alternatywa dla utrzymania świeżości. Nie zawsze mamy możliwość skorzystania z łazienki celem podmycia i wtedy te chusteczki idealnie się sprawdzają. Zapach maja identyczny jak płyn Lactacyd. Nie podrazniaja. A mam skłonności w tym przypadku.

Istnieją dla mnie tylko te chusteczki

Uwielbiam. Chusteczki robią to do czego są stworzone. Najważniejsze - po użyciu nie odczuwam nieprzyjemnego pieczenia. Doceniam ich działanie i brak podrażnień. Moim zdaniem mogłoby być o kilka sztuk więcej w opakowaniu, cena jest dość wysoka.