Cien, Chusteczki do higieny intymnej z aloesem `Fresh`

Cien, Chusteczki do higieny intymnej z aloesem `Fresh`

Chusteczki nawilżane Cien z naturalnym kwasem L-mlekowym pomagają utrzymać właściwe pH okolic intymnych, a zawarta w nich alantoina łagodzi podrażnienia i daje poczucie komfortu każdego dnia. Polecane do codziennego zastosowania również w czasie menstruacji. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, poczuj się świeżo i pewnie.

chusteczki do higieny intymnej
odświeżające, łagodzące, ochronne
hipoalergiczna

Sprawdzają mi się

Bardzo lubię te chusteczki do higieny intymnej. Jest to rzecz, która nieraz przydaje się w podróży ale i nie tylko. Dlatego zawsze kupuję kilka opakowań.Chusteczki są dobrze nasączone ale bez przesady. Mają delikatny aloesowy zapach. No i nie powodują reakcji alergicznej. Do tego są dobre jakościowo, nie rwą się. Opakowanie jest w porządku. Nie jest duże, zmieści się w niemal każdej torebce. Zamknięcie też w porządku, nie otwiera się. Nazwa jest raczej znana, więc chyba nie muszę pisać, że kupiłam je w Lidlu.

Dobry produkt.

Produkt miałam w swojej torebce kilka razy, choć wolę wersję z korą dębu. Dostępne są w każdym Lidlu w atrakcyjnej cenie jak na tą kategorię produktu.

Chusteczki wzbogacone są w kwas L-mlekowy, który pozwala utrzymać odpowiednie pH okolic intymnych oraz w alantoinę, która ma działanie łagodzące. Całość wzbogacona w ekstrakt z aloesu.

Chusteczki są zapakowane w małe opakowanie, które jest idealne w pordróż oraz zmieści się do torebki. Są bardzo dobrze nasączone. Zapach jest tu nieco bardziej intensywny niż w drugiej wersji produktu, co dla mnie jest minusem w tego typu produktach, które mają być delikatne. Zdecydowanie wole wersje bezzapachowe, gdyż inne mogą uczulać, podrażniać itp. choć tutaj zdecydowanie nic takiego nie występuje.

Jeżeli chodzi o działanie to działają jak powinny. Odświeżają, robiąc to delikatnie, bez podrażnień, nic nie piecze i nie szczypie.

Podkreślę tutaj też istotną kwestię przy tego typu produktach - mianowicie chusteczki po pierwszym otwarciu na prawdę pozostają bardzo długo wilgotne, nie tracą świeżości, a to wszystko za sprawą bardzo dobrego kleju, który świetnie trzyma!

Mogę z całym sercem polecić ten produkt. :)

Dobre są

✔️Chusteczki znajdują się w opakowaniu, z odklejanym zamknięciem które bardzo dobrze trzyma. Opakowanie jest ładne oraz są zawarte najpotrzebniejsze informacje.
✔️W środku jest 20 chusteczek o ładnym delikatnym zapachu. Są one całkiem grube i wcale nie rwą.
✔️Są one dobrze nawilżone jak i dobrze odświeżają i zapewniają komfort.
✔️Od kiedy je używam wcale mnie nie podrażniły ani nie uczuliły. Wiec napewno jeszcze nie raz je kupię.

Chusteczki spełniają swoją funkcję, ale jak dla mnie są słabo nawilżone.

Chusteczki do higieny intymnej kupuję od wielu lat. Zawsze lubię mieć je pod ręką czy to w podróży czy w domu. Kupuję różne marki i choć mam już swoje ulubione to jednak lubię testować te których jeszcze nie miałam.
Marka Cien była przez wiele lat dla mnie nie osiągalna ze względu na brak Lidla w okolicy, no ale doczekałam się i na pierwszych zakupach kupiłam m.in. te chusteczki.
Opakowanie to plastikowa saszetka z plastikowym odklejanym zamykaniem, które o dziwo trzymało do samego końca. Saszetka jest biała z jasno - zielonymi elementami. Opakowanie jest ładne i czytelne.
W środku znajduje się 20 sztuk białych chusteczek o bardzo przyjemnym i delikatnym zapachu. Chusteczki są moim zdaniem bardzo grube i żadna mi się nie porwała przy wyciąganiu z opakowania.
Niestety mamy tu też spory minus, bo jak dla mnie to chusteczki są prawie suche co lekko utrudnia ich użytkowanie, jakby nie usuwały wszystkich zanieczyszczeń przez co nie czuję się tak komfortowo jak przy użyciu innych tego typu produktów.
Duży plus za możliwość spłukania ich w toalecie, choć ja nie próbowałam przez to że są takie grube i trochę się boję zatkania toalety:)
Chusteczki nigdy mnie nie podrażniły a i nie spowodowały uczulenia.
Ponadto są bardzo tanie, więc polecam spróbować i ocenić samemu.

Moje odkrycie

Chusteczki zakupiłam w promocji. Ogólnie nie bardzo lubię chusteczki do hieginy intymniej bo zawsze coś mnie szczypało. Ale mówię spróbuję tych.
Opakowanie bardzo poręczne. Spokojnie mieści się w torebce więc mam je zawsze przy sobie. Klej mocno trzyma. Chusteczki są odpowiednio nawilżone. Są bardzo delikatne. Zapach świeży i przyjemny. Fajnie odświeżają. Nie podrażniają nie uczulają.

Dobre chusteczki, w dobrej cenie

Bardzo fajne chusteczki, spełniające swoje zadanie. Dobrze odświeżają i zapewniają komfort. Przydatne zwłaszcza w podróży. Mają przyjemny, delikatny zapach. Praktyczne opakowanie. Bez problemu zmieści się w torebce. Paczuszka zamykana jest naklejką, która dobrze przylega, dzięki czemu chusteczki nie wysychają. Plusem jest to, że są w 100% biodegradowalne, można więc je wrzucić do toalety. Zawierają kwas mlekowy, aloes oraz alantoinę. Zostały przebadane dermatologicznie i ginekologicznie. Nie powodują podrażnień
Cena przyjemnie zaskakuje. Opakowanie 20 szt. kupiłam za ok. 2,50 zł.

Godne polecenia

Chusteczki kupiłam podczas zakupów w Lidlu. Zawsze staram się mieć w torebce takie chusteczki, aby móc się odświeżyć w razie potrzeby.

Chusteczki zamknięte są w foliowej, plastikowej paczuszce mieszczącej 20 sztuk. Paczuszka jest w białym kolorze i ma zielone akcenty kolorystyczne. Szata graficzna - prosta, ale przyjemna dla oka. Jedyny zarzut jaki mam do opakowania to otwieranie - klej po jakimś czasie puszcza i chusteczki lubią delikatnie otworzyć się w torebce, ale zazwyczaj dzieje się to kiedy w opakowaniu zostają 3-4 chusteczki.

Chusteczki są w kolorze białym, mają standardową wielkość jak inne tego typu produkty i bardzo przyjemnie pachną. Zapach jest świeży i przyjemny dla nosa. Używanie ich jest przyjemne, nie zostawiają lepkiego filmu (a czasem to się zdarza przy chusteczkach do higieny intymnej).

Działanie - na plus. Fajnie odświeżają, koją i przywracają komfort. Nie wyobrażam sobie długich podróży samochodem bez tych chusteczek w torebce.

Podsumowując - kupiłam już kilka razy i nigdy mnie nie zawiodły. Mogę je polecić z czystym sumieniem.

Zawsze pod ręką:)

Chusteczki mam zawsze przy sobie, są na tyle małe, ze bez problemu mieszczą sie w torebce i gdy tylko potrzebuje szybkiego odświeżenia okolic intymnych zawsze mam je pod ręką.
Opakowanie zawiera 20sztuk, każda chusteczka jest dobrze nawilzona i skutecznie odświeża oraz czysci, nie podraznia skóry a co najważniejsze nie rwie sie przy wyciaganiu jak niektóre innych marek, są również dosyć duże przez co fajnie sie ich używa a do tego przyjemnie pachną.
Polecam kazdej kobiecie, warto je miec przy sobie:)

Bardzo dobre i łagodne chusteczki

Chusteczki marki Cien zakupiłam w Lidlu. Zawsze lubię mieć pod ręką chusteczki do higieny intymnej, ponieważ w każdej chwili możemy dzięki nim się odświeżyć. Te z aloesem są bardzo łagodne, mają przyjemny zapach. Są lekkie, delikatne i dla kogoś kto jest bardzo wrażliwy na różne produkty powinny być strzałem w dziesiątkę. Są biodegradalne, podejrzewam, że przez to mogą się „dziurawić”. Kiedy mocniej wyciągnęłam chusteczkę z opakowania odrazu zrobiła się dziura. Lecz za to, że są przyjazne dla środowiska mimo wszystko mają mój plus. Neutralizują pH. Można dzięki nim poczuć się komfortowo. Idealne do torebki, na podróż bądź do trzymania w swojej domowej kosmetyczce.

Chusteczki

Chusteczki mają ładne opakowanie, z 20 sztukami chusteczek. Wielkość opakowania w sam raz do torebki. Bardzo lubię zabierać je w podróż, na siłownie czy na długi dzień do pracy. Wygoda polega na możliwości spłukania chusteczki w toalecie. Zapach jest delikatny taki neutralny. Bardzo dobrze odświeżają. Nie podrażniają. Cena niska.