EcoTools, Skin Perfecting Brush 1209 (Pędzel do kremów BB i CC nr 1209)

EcoTools, Skin Perfecting Brush 1209 (Pędzel do kremów BB i CC nr 1209)

EcoTools Skin Perfecting Brush to pędzel stworzony do równomiernego nakłądania kremów typu BB i CC. Zapobiega on powstawaniu nieestetycznych tłustych plam, które mogą być wywołane nakładaniem kosmetyku palcami. Ścięte włosie umożliwia precyzyjną aplikację nawet w trudno dostępnych miejscach, np. przy skrzydełkach nosa i w okolicach oczu.

pędzle
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Słabizna

Jak w tytule, pędzle Ecotools uwielbiam, ale ten to kompletny niewypał. Włosie jest syntetyczne i bardzo sztywne. Pędzel robi smugi, obojętnie jaki produkt niem nie nakładałam (podkład, azjatycji krem bb, kremowy bronzer). Użyłam kilka razy i bez sentymentów odsprzedałam. Dla mnie bubel bez jakiegokolwiek zastosowania. Próbowałam nawet nim nałożyć bazę na powieki lub korektor, ale strasznie "rysował" okolice pod oczami. Brrr....

Dokładnie na to liczyłam!

Produkt ma same plusy

Używam go nie tylko do nakładania kremu CC, ale też do podkładu a czasami nawet do korektora. Dla najlepszego efektu przed użyciem delikatnie zwilżam pędzel albo nakładam nim wcześniej zwykły krem bez pigmentu na twarz. Dzięki temu kolejne produkty nie wchodzą w głąb aplikatora

+ Dzięki temu, że jest mniej zbity niż tradycyjny pędzel do podkładu typu jajo, języczek albo buffer daje bardzo naturalny efekt.
+ Posiada syntetyczne włosie, które bardzo łatwo domyć
+ Do tego jest precyzyjny, świetnie nakłada produkt w okolicach nosa i pod oczami
+ Bardzo szybko się nim pracuje
+ Można uniknąć brudzenia dłoni, nie trzeba wyciskać kremu na dłoń, można prosto z tubki na pędzel, wszystko i tak idealnie się wyrównuje
+ Nie zjada produktu
+ estetyczna i praktyczna rączka
+ Jako jeden z nielicznych pędzli ecotools, jakie posiadam nie rozkleił się

Małym minusem jest jego cena, ale mam go już pół roku i nic się z nim nie dzieje, więc to chyba nie szkodzi. Wolno schnie, ale mnie to akurat nie przeszkadza, ponieważ używam go na mokro, dlatego mogę go sobie codziennie myć i codziennie używać.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie