Top Choice, Transparentny błyszczyk

Top Choice, Transparentny błyszczyk

Zgłaszająca osoba: Zapałka

Ten transparenty błyszczyk zamknięty jest w przezroczystym, okrągłym opakowaniu. Błyszczyk jest podzielony na dwie części (jedna z nich jest wycięta w fantazyjny wzór. Do wyboru m.in.: koniczynka, kwiatek, gwiazdka.). Jedna lub obydwie mogą zawierać brokat. Można też kupić błyszczyk bez brokatu. Wersji kolorowych jest bez liku. Błyszczyk nie nabłyszcza zbyt mocno, lecz dobrze chroni i nawilża wargi. Zawiera: olejek Jojoba, masło kakaowe, witaminę E. Jest to fajny gadżet, który kusi atrkcyjnym wyglądem i niską ceną.

Cena: ok. 4 zł

mazidełko do ust dla małych dziewczynek

Te trzy gwiazdki to raczej z sentymentu i że nie wywołał produkt żadnych szkód na moich młodych usteczkach. ;p
Dostałam ten produkt kiedyś w zamierzchłych czasach na Mikołajki od mamy podajże.

Plusy:
- ładnie błyszczy na ustach - nawet brokat był w blyszczyku - szaleństwo ! ;p
- delikatnie nawilża, w każdym bądź razie, nie wysusza ust
- ciekawe wzornistwo - w sam raz do pocieszania oka kilkulatki - mój był różowy przezroczysty z brokatem i bezbarwną gwiązdką czy kokoardką po środku
- cena

Minusy:
- szybko się przeterminował, wywietrzal i był do niczego
- opakowanie - mojej siostrze szybko pękło; no i ciężko było utrzymać je schludne, czyste na długo
Używam tego produktu od: w czasach dzieciństwa

pamiętam ten błyszczyk

jako mała dziewczynka zachwycałam się białym delfinkiem na niebieskim tle

Później odkryłam go po raz drugi, bo na imprezę potrzebowałam czegoś do podkreślenia obojczyków (odcień niebiesko-perłowy doskonale się do tego nadaje).

Niestety nie pachnie, jest nietrwały, a wycięte zwierzaki szybko się rozmazują

Trzecia gwiazdka - sentymentalnie

Werdykt: doskonałe dla pięciolatek.

Używam tego produktu od: już nie

Do kitu

On jest okropny!wysusza tylko usta,a efekt jest tylko przez 5min.!!Ma szczęście,że był dołączony do pisma,bo gdyby nie pismo,to bym go nie kupiła!ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań:1 (niecałe) i NIGDY WIĘCEJ

raczej nie

może i opakowanie jest ciekawe ale reszta raczej mi nie pasuje a zwłaszcza brokatowa część która okropnie się aplikuje,ciągnie się. Brokat jest bardzo widoczny na ustach po wyschnięciu błyszczyka wygląda to nizbyt ciekawie nieładny zapach lepiej go używać jako brokat do ciała na szczęście jest tani ale niezbyt wydajny bardziej opłacalne jest kupić zwykłą tubkę brokatu...