Sensique, Diamond Shine (Diamentowe cienie do oczu (nowa wersja))

Sensique, Diamond Shine (Diamentowe cienie do oczu (nowa wersja))

Nieperfumowane cienie do powiek. Satynowy lub diamentowy połysk dodaje makijażowi oczu głębi i elegancji. Dostępne 12 kolorów w tym 6 nowych: 135, 136, 137, 138, 139, 140

najlepsze cienie ever.

Uwielbiam cienie marki Sensique.

Są niedrogie, dobre i naprawdę ładnie. Co więcej mi potrzeba?

Każdy z odcieni jest warty przetestowania. Są jedwabiste, nie osypują się, nie kruszą w pojemniczku, a aplikacja to czysta przyjemność.

W połączeniu z bazą pod makijaż oczu trzymają się nawet 12 godzin, a przynajmniej minimum tyle, bo to najdłuższy okres, jaki przetestowałam.

Nie zbierają się w załamaniach powieki, wydzielane przez skórę sebum nie psuje efektu na oczach w ciągu dnia.

Nie trzeba wiele, aby mnie uszczęśliwić, a makijaż oczu uczynić fajną codzienną zabawą:)

Używam tego produktu od: drugi miesiąc z nową wersją.
Ilość zużytych opakowań: w ciągu trzech.

Świetne!

Szukałam jakiegoś zielonego cienia do powiek, spacerując po Naturze rzucił mi się w oczy kolor 136 - ładny, jasno-zielony odcień. Bez zastanowienia wrzuciłam go do koszyka.
Nie zawiodłam się, kosmetyk ma śliczny odcień, nieco jasniejszy niż myślałam, ale mnie zachwycił.
Nie osypuje się, jest całkiem trwały, i pięknie wygląda na powiekach.
Muszę koniecznie wypróbować inne kolory z tej serii. :)