Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Catrice, Check & Tweed, Quattro Baked Eyeshadow (Wypiekane cienie do oczu)

Catrice, Check & Tweed, Quattro Baked Eyeshadow (Wypiekane cienie do oczu)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 4 ml
Cena 19,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Kierunek Hyde Park. Wypiekane pudrowe cienie do powiek z delikatnym perłowym efektem w dwóch wersjach kolorystycznych. Może być aplikowany na sucho lub na mokro tworząc ekstremalnie brytyjski i wyrafinowany makijaż oczu.

C01 London’s Eye
C02 Town of Crown

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

produkt fajny

Pierwsze wrażenie
Paletki ukryte w kraciastym, kolorowym, papierowym kartoniku. Opakowanie porządne i estetyczne. Kryje w sobie dwa zestawy poczwórnych cieni wypiekanych o delikatnym połysku, wersja CO1 wykończenie satynowe z lekką perłązestaw CO2 posiada dwa cienie satynowe z perłą oraz dwa które dodatkowo mają ukryte drobinki. Można je nakładać na sucho i mokro druga metoda w znaczny sposób poprawia ich pigmentacje która wtedy staje się bardzo przyzwoita.
Połączenia kolorystyki w obu są bardzo ciekawe i dają możliwość wykonania makijażu dziennego i wieczorowego.Aplikacja na sucho
Cienie o średniej w stronę słabej pigmentacji, o ile nabrane na palec prezentują się wspaniale to przy aplikacji na powiece i blendowaniu trochę się rozmywają nie dając intensywnego efektu a raczej delikatny. Co może być plusem dla dziewczyn które lubią "soft" makeup.

Aplikacja na mokro
Cienie mają intensywne kolory, ładnie się uzupełniają, nadają się do mocnego wieczorowego makijażu typu "smoky eyes". Blendowanie jest trudniejsze i wymaga wprawnej ręki lub wspomagania cieniem dodatkowym typu "cielaczek"

W przypadku jednej i drugiej paletki cienie nie osypują się, lekko się pylą przy nabieraniu na pędzel, nakładane na bazę trzymają się cały dzień, nie rolują się.

Uważam, że były warte swojej ceny choć mi udało się je kupić za 11 pln w promocji Hebe na kolorówkę to za cenę regularną 19 pln też bym się skusiła.Używam tego produktu od: 5 miesięcy ok
Ilość zużytych opakowań: 2x 4g

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  9
  produktów

  27
  recenzji

  746
  pochwał

  10,00

 2. 2

  33
  produktów

  124
  recenzji

  294
  pochwał

  8,21

 3. 3

  19
  produktów

  21
  recenzji

  584
  pochwał

  7,90

Zobacz cały ranking