Verona Laboratories, Natural Line Spa, Papaya & Grapefruit, Hand Cream (Krem do rąk `Papaja i grapefruit`)

Krem do rąk zawierający ekstrakty z owocu papai i grapefruita. Odpowiednio dobrane składniki aktywne chronią i wspomagają regenerację zniszczonych rąk. Krem zmiękcza i nawilża skórę, na długo pozostawiając ją rewelacyjnie gładką.

Mega owocowy zapach i tylko tyle

Krem i balsam do ciała kupiłam na bazarku, nie używałam kosmetyków tej marki, byłam ciekawa jak działają i do tego są tanie. Opakowanie nieprzezroczyste ale plastik jest miękki, pojemność 75 ml idealna do torebki, zamknięcie typu"klik" które bardzo lubię. Krem jest koloru białego o konsystencji średniej - ani lejąca, ani zbytnio gęsta, wchłania się bardzo szybko, ale tylko delikatnie nawilża. Zapach jest mega owocowy, utrzymuje się na rękach jakiś czas. Krem do codziennego stosowania, nie nadaje się do dłoni wymagających. Nie kupię ponownie, jest tyle innych kremów do wypróbowania.

Używam tego produktu od: rok 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone