Bambino, Chusteczki dla niemowląt (stara wersja)

Bambino, Chusteczki dla niemowląt (stara wersja)

Delikatne chusteczki Bambino przeznaczone dla niemowląt od pierwszych dni życia. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze, nie zawierającej alkoholu, chronią skórę przed wysuszeniem oraz nie powodują podrażnienia. Łagodnie oczyszczają skórę.

Bardzo dobre

Kiedy znudzi nam się zapach chusteczek pampersowych, kupujemy dwupak bambino.

Te są nieco mniej nawilżone od pampersowych, za to również nie podrażniają i nie uczulają, ładnie wszystko domywają, delikatnie pachną, mają estetyczne opakowanie.

Nie kosztują dużo kupujemy dwupaki, wychodzą taniej.

Również polecam, acz pampersowe są jednak naszym kwc.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

tak tak tak

idealne do demakijażu, higieny intymnej, jak również do czyszczenia butów z błota i ścierania kurzu z mebli. dobrze nawilżone, ładnie pachną. generalnie produkt do wszystkiego, niezawodny, ładnie pachną, tanie itd.

Miło je wspominam

Najbardziej przypadły mi do gustu chusteczki z Rossmanna z nagietkiem, jednak te Bambino są całkiem niezłe. Bardziej nawilżone niż Rossmannowskie, ale nie do przesady. Zapach przyjemny. Nadają się zarówno do mycia rąk, okolic intymnych, jak i wykonywania robót domowych oraz przetarcia butów. Już nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania bez posiadania jakiegokolwiek opakowania chusteczek nawilżanych. Może jeszcze kiedyś do nich powrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

najlepsze

Przede wszystkim, sa w sam raz nawilzone: nie znosze chusteczek, ktore sa tak mokre, ze mozna wyciskac. Wilgotnosc chusteczek Bambino jest idealna. Przy tym zapach: jak na moj nos konwaliowy, sliczny. Idealnie sprawdzily sie i do malej pupki i do buzi i do raczek. Uzywalam juz naprawde wielu, ale Bambino dla nas sa najfajniejsze.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Delikatne, najlepsze

Dla mnie to jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) chusteczki nawilżające.

To, co bardzo mi się w nich podoba to przyjemny zapach. Najlepszy, jaki spotkałam w tego typu chusteczkach.

Dobrze oczyszczają skórę i nawilżają ją, chociaż czasem pozostawiają lepką warstwę, jakby balsam nawilżający, która jednak po pewnym czasie znika.

Nie podrażniają, nie wysuszają, odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry.

Długo utrzymują wilgoć - zarówno po użyciu, jak i w opakowaniu.

Używam ich zarówno do wycierania rąk w różnych sytuacjach, w których nie mam dostępu do wody i mydła (np. w podróży, przy różnych wypadach), jak i do higieny, również twarzy i okolic intymnych.

Są ze mną już od kilku lat, i jak na razie nie zauważyłam żadnych wad.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

niezawodne

Nie mają dla mnie wad.

Używam przy toalecie (w cięższych przypadkach ;-) ) oraz zabieram w podróże także do higieny.

Świetnie oczyszczają, nawilżają a przy tym są wydajne. Trochę małe.

Ale najlepsza jest ich trwałość wilgoci w opakowaniu. Nie do zdarcia. Ostatnie sztuki wciąż są wilgotne.

Ilość zużytych opakowań: sześć

Nie lubię

Nie polecam. Intensywnie pachną, do tego akurat mi ten zapach nie przypadł do gustu. Mam wrażenie, że trochę wysuszały skórę mojej córeczki. Trochę szorstkie, spore jeśli chodzi o rozmiar. Raczej niewydajne.
Drogie, rzadko w promocji.
Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: około dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

koszmarny zapach

Chusteczek dla dzieci używam do podmywania się,do przemywania rąk brudnych od jedzenia(gdy nie chce mi się iść do łazienki i ich po prostu umyć mydłem;),w pracy,żeby wytrzeć kurz z twarzy czy rąk(czasem brudzą mi się nawet za łokcie),sporadycznie na dworze,gdy zjem pączka czy bułkę słodką(zwykle do tego celu kupuje mniejsze opakowania chusteczek nawilżanych)albo w pociągu.Czasem też przecieram nimi buty,gdy się spieszę :D
Chusteczki Bambino kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu.I niestety nie przypadły mi do gustu.Zapach jest wstrętny i to w sumie on mi najbardziej przeszkadza.Poza tym chusteczki fajnie się ciągną.Trochę za szybko wysychają.
Ogólnie dość dobrze sobie radzą,ale ten zapach je dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy,może dłużej
Ilość zużytych opakowań: kończę 2

są dużo lepsze

Sama używam tych chusteczek, przede wszystkim do przemycia dłoni na różnych wyjazdach. Również do "wyjazdowego" demakijażu twarzy i od czasu do czasu do "przemycia się" w trudne dni ;)

Plusy:
-delikatnie oczyszczają

Minusy:
-dość drogie-są tańsze chusteczki a o wiele lepsze
-słabo nawilżone
-niezbyt ładnie pachną
-cienkie

Bez przekonania

Kiedyś je kupiłam, dla dziecka, ale bardzo mi nie odpowiadały. Nie wiem, ale coś w nich jest takiego że mnie odrzuca. Nawilżone są w porządku, zmywanie też pamiętam że było ok, ale jakoś tak śmierdziały. Nie podoba mi się ten specyficzny smrodek i kojarzy źle. Nie użyłam już nigdy więcej

Używam tego produktu od: jakieś dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno na pewno

Swietne do demakijazu

dzis zakupilam kolejne juz opakowanie tych chusteczek :) stosuje je glownie do demakujazu.
Swietnie usuwaja caly makijaz, nawet cienie nalozone na baze joko ( ze zmyciem nie radzi sobie plyn Ziaji zwykly, dwufazowy juz tak). jedna chusteczka starcza na demakijaz calej twarzy, nie podraznia. chusteczki sa odpowiednio nawilzone.Nie zamienie je na inne :)

POLECAM!

Używam tego produktu od:kilku mies

Takie sobie

Po przeczytaniu recenzji za wizazu postanowiłam zakupic te chusteczki i jakież było moje rozczarowanie gdy wyciągłam chusteczki.Przede wszystkim jak dla mnie za cienkie,mało nawilżone i lepia sie po nim ręce. Obecnie wycieram nimi kurze bo uważam,że tylko do tego sie nadaja. Nie polecam

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:4 chusteczki