Velvet, Natural Comfort, Płatki kosmetyczne

Velvet, Natural Comfort, Płatki kosmetyczne

Nowe płatki kosmetyczne Velvet mają unikalną cechę - obszyte brzegi, dzięki temu nie rozwarstwiają się, ponadto są chłonne i skuteczne w demakijażu, składają się w 100% z bawełny. Powierzchnia płatków Velvet ma specjalną strukturę z obu stron (sztruks i kalander) co zwiększa efektywność oczyszczania skóry. Nowe płatki marki Velvet są także bardzo miękkie i delikatne, zostały przetestowane dermatologicznie, są hypoalergiczne i bezzapachowe.

Skład: cotton 100%

zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobre.

W przypadku tych płatków nie mam się absolutnie do czego przyczepić, gdyż mają poręczny, okrągły kształt, nie rozwarstwiają się, dobrze pochłaniają płyn do demakijażu czy tonik, nie pylą się. Do tego są zamknięte w wygodnym opakowaniu ze sznureczkiem, który działa jak ściągacz, zabezpieczając wnętrze. Są delikatne dla skóry, zmywanie nimi makijażu to przyjemność, nie powodują żadnych alergii. Z pewnością chętnie sięgnę po nie ponownie.

Delikatny demakijaż i oczyszczanie

plusy:
+ miękkie
+ elastyczne
+ odpowiednio chłonne
+ nie zostawiają kłaczków
+ nie rozwarstwiają się
+ dobrze oczyszczają

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ wydajne

• Design produktu: 5

Kupuję w ilościach "hurtowych"

Są to chyba jedne z najlepszych płatków do demakijażu twarzy na rynku.Kiedy jest na nie aktualnie promocja,to biorę od raz 6-8 opakowań.Płatki nie rozdwajają się,skutecznie zmywają makijaż i doskonale współgrają ze specyfikami do demakijażu oczu. Są idealne do płynów micelarnych.Od lat moje ulubione i zawsze na toaletce kosmetycznej.

bardzo fajne

Bardzo dobrze wykonane płatki.
Dosyć grube
Nie przeciekają
Nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają kłaczków.
Mają wytłoczony estetyczny wzorek
To jedne z lepszych płatków jakie miałam.
Zapewne nabędę je ponownie.

Świetne płatki-Tłoczone brzegi

Jestem maniaczką kosmetycznego świata ,w tym i oczywiście codziennego makijażu. Kocham wszystko ,co jest związane z make-up .Wszelakie nowinki z kategori-Oczy ,Usta, ,Twarz itp. a nawet więcej -to ja Tak uwielbiam i jestem kosmetykomaniaczką
Płatki kosmetyczna są więc dla mnie niezbędne i używam ich wielokrotnie ,codziennie rano i wieczorem ,a także przy każdym rytuale pielęgnacyjnym i również do zmywania lakierów z paznokci.
Dokładnie te są trafione w same potrzeby.
Super oczyszczają ,zmywają ,a tłoczone brzegi sprawiają ,że jeszcze łatwiej można usunąć makijąż i wszelkie zanieczyszczenia .Genialne .Nawet wodoodporne tusze ,eyelinery są usuwane łatwiej i dokładniej .Opakowanie estetycznie wykonane, solidne, również w podrózy można śmiało zabrać ponieważ pozwala na to dobre zamknięcie .Kupuję zawsze w Drogerii Rossmann ,ale zapewne w innych też napewno się znajdą. Miękkie,
nie uczulają ,wykonane z dobrej bawełny z naturalnych składników.
Z łatwością można się do nich przekonać ,a i z czasem przyzwyczaić.

• Trwałość / wykonanie: 2

Dobre ale nie rewelacyjne

Płatki kupiłam w markecie. Jest to któreś z kolei przypadkowo kupione opakowanie.

W mojej oceni jeśli chodzi o jakość jest ona raczej standardowa, szału nie ma.

Płatki są ładne, fajnie zakończone ale dość szybko się rozdwajają i wychodzi z nich watka.
Przy demakijażu zostawiają pyłki na twarzy.

Spełniają oczekiwania

Potrzebowałam płatków kosmetycznych, więc w drogerii wzięłam pierwsze lepsze. Dopiero w domu zorientowałam się, że to Velvet. Moje szczęście, że były w promocji. Płatki okazały się być bardzo przyjemne w użytkowaniu - delikatne, miękkie, nie rozwarstwiają się, nie lecą kłaki. Chłonne. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Dobre, ale drogie

Waciki są dobrej jakości, nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają nigdzie waty. Są dobrze zbite i chłonne. Ich dostępność jest dobra, są popularne tak mi się wydaje. Jednak jak na waciki są za drogie, zwłaszcza, że teraz można spokojnie znaleźć o wiele tańsze, ale podobnie jakościowo.

Dobre płatki

Dobre płatki kosmetyczne, to coś co służy mi nie tylko w demakijażu, ale także usuwaniu lakieru z paznokci.

Te prócz pięknego designu spełniają swoją rolę. Nie rozdwajają się, są delikatne, miękkie i chłonne.

Cenowo są drogie, ja zwykle wybieram trochę niższa półkę cenową.

Fajne!

Bardzo lubię te płatki, jednak nie jest łatwo je dostać. Spotkałam je tylko w aptece internetowej, a szkoda. Waciki są bardzo delikatne i cienkie, ale nie rozdwajają się, ani nie gubią włókien. Do tego są wyprodukowane w 100% z bawełny. Nie podrażniają skóry twarzy, są bardzo dla niej delikatne. Wchłaniają kosmetyk prawidłowo, nie za dużo, przez co dobrze oczyszcza się twarz. Opakowanie wygodne, łatwo wyjąć płatki. Gorąco polecam!

Zalety:
- wykonane w 100% z bawełny,
- cienkie i delikatne,
- nie rozwarstwiają się,
- nie gubią włókien.

Wady:
- dostepność.

• Design produktu: 5

Miękkie, cieniutkie, delikatne i w 100 % bawełniane,.

Płatki kosmetyczne Velvet otrzymałam w prezencie w wersji limitowanej, która różni się chyba tylko szatą graficzną opakowania, sama wielkość i jakość płatków jest identyczna jak w wersji podstawowej.

Opakowanie zawiera 80 płatków które umiejscowione zostały w przeźroczystej tubie wykonanej z foli. W górnej części znajdują się sznureczki umożliwiającej powieszenie płatków w dogodnym miejscu, zaś w dolnej nacięcie służące do oderwania i swobodnego wyciągania pojedyńczych płatków. W wersji limitowanej szata graficzna jest bardziej kolorowa i zawiera nadruk morskich akcentów, muszelek i rozgwiazd.

Płatki są wykonane w 100% z czystej bawełny dzięki czemu są bardzo mięciutkie i nie podrażniają skóry. W porównaniu z płatkami z innych firm wydaja się płaskie ale funkcje do jakiej zostały przeznaczone spełniają odpowiednio. Wielkość to standardowe kółeczko o średnicy 6 cm. Z jednej strony maja tłoczenie pasków a z drugiej litery "V" nawiązującej do logo producenta.
Ich brzegi są złączone więc dobrze trzymają formę, nic się nie strzępi i nie gubią żadnych kłaczków. Odpowiednio chłoną kosmetyki nie powodując ich wyciekania.
Idealnie nadają się do demakijażu ale również do tonizowania twarzy czy zbierania nadmiaru maseczek. Są na tyle delikatne że podczas przecierania twarzy nie drapią i nie sprawiają żadnego dyskomfortu.
Równie dobrze sprawdzają się przy zmywaniu lakieru do paznokci.

Płatki trafiły w moje ręce przypadkowo i raczej sam nie zakupiłabym tego produktu bo mam swoje ulubione które zazwyczaj wybieram przy zakupach, ale jestem miło zaskoczona ich jakością i z pewnością często będę z nich korzystać.

• Trwałość / wykonanie: 3

Takie sobie

Te płatki mają i duże zalety, ale też wady jak dla mnie. Dobrze oczyszczają i są bardzo miękkie i delikatne. Nie rozwarstwiają się i nie oddzielają się z nich kłaczki. Jednak mnie bardzo irytowało, że w czasie oczyszczania twarzy z niewiadomych powodów zwijały się. Zdarzało mi się to przy stosowaniu różnych kosmetyków, więc to nie przypadek. Być może to wina tego,że nie są dostatecznie śliskie.
Opakowanie typowe dla płatków kosmetycznych - foliowe ze sznureczkiem.
Inne płatki bardziej mi odpowiadają, więc tych już nie kupię.