Dermedic, LipidioEnd, Intensywnie wyszczuplający krem-żel profilaktyka rozstępów

Kolejny kosmetyk z wyszczuplającej linii firmy Dermedic. Ma on za zadanie aktywnie spalać tkankę tłuszczową, zmniejszać jej grubość i zapobiegać ponownemu nagromadzeniu. Dodatkowo zapobiega powstawaniu rozstępów i sprawia, że już powstałe są mniej widoczne. Służy do pielęgnacji ud, pośladków, brzucha, piersi i ramion- tych części ciała, które są najbardziej narażone na powstawanie rozstępów i gromadzenie tłuszczu. Ten krem-żel ma lekką konsystencję, łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Przyjemnie pachnie. Estetyczne opakowanie.

Cena: ok. 63 zł / 200 ml

Brak spodziewanych efektów

Kosmetyk niestety nie zadziałał tak jak obiecuje producent - to znaczy nie wyszczuplił :(.
Używałam go na brzuch (nie mam tam ani rozstępów ani cellulitu więc co do tego działania się nie wypowiadam) i miałam nadzieję, że go znacznie wyszczupli, używałam 2x dziennie wraz z masażem przez prawie dwa miesiące i... jeśli walczył z tłuszczykiem, to przegrał tę walkę (dodam, że nie jadłam więcej i regularnie uprawiam sport).

Konsystencja jest ok, zapach całkiem przyjemny, szybko się wchłania, wygładza, jest wydajny.

Cena zdecydowanie zbyt wysoka, zwłaszcza że produkt mizernie działa.
Ja kupiłam na promocji 2 tuby, więc drugiej dam szansę, aby powalczyła ze skórą na udach - kto wie, może tym razem da radę.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

nie polecam

Nie polecam.
Minusy:
- nie wyszczuplił
- jest niewydajny
- jest drogi
Plusy:
+ ładnie pachnie
+ fajna żelowo-kremowa konsystencja
+ delikatnie nawilża
W sumie to spełnia funkcje zwykłego balsamu nawilżającego a jest trzy razy droższy...

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc tok temu

a miał być the END

Rozczarowanie. Kosmetyk drogi, mało wydajny. Za to zapach przyjemny. Działanie nie jest najgorsze, ale spodziewałam się czegoś więcej - przypomina mi trochę konkurencyjne serum eveline, które tworzy iluzję zdrowej skóry poprzez jej napięcie, a gdy tylko zaprzestanie się kuracji wszystko wraca do pierwotnego stanu. Nie ma cudów sam krem nic nie pomoże, dlatego sięgnęłam po metody babuni - zimny prysznic, masaże sizalową rękawicą i efekt jest o wiele bardziej widoczny.

Beznadziejny

Jak dla mnie kosmetyk jest beznadziejny! W ogóle nic nie zrobił w kierunku zamaskowania moich rozstepów. Stosowalam różne kramy i żela na rozstępy, ale ten okazał się tragiczny. szczerze odradzam ten kosmetyk. Nie jest tez taki tani.

Używam tego produktu od: kiedyś go używałam

niewydajny

Właściwie ciężko mi go ocenić. Przede wszystkim nie wyszczuplił (co prawda nie o to mi chodziło, ale obietnica została wszak złożona konsumentom), co do rozstępów to nie wiem, nie spodziewam się ich.
Zużyłam 3 tuby i co mogę stwierdzić? Ma dobrą konsystencję, gęstą, ale zmuszającą do wykonania masażu (to na +). Po wymasowaniu ciała wchłania się idealnie. Pozostawia skórę napiętą i bardzo gładką. Nie czułam chłodzenia, zapach charakterystyczny dla kosmetyków Dermedic, dość intensywny i trochę mi przez to przeszkadzał. Wydajność kiepska - tuba wystarczała mi na 2 tygodnie (używałam 2 razy dziennie na uda, brzuch i pośladki).
Raczej nie przewiduję ponownego zakupu, zresztą czwartą tubę podarowałam siostrze - może jej się spodoba.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące temu ciągiem zużyłam 3 tuby
Ilość zużytych opakowań: 3 (jedno opakowanie/2 tygodnie)

Wykorzystała: kilka próbek

dobry, ale ...

Witam, e tego balsamu, owszem skóra jest gładka i jędrna ale wyszczuplenia nie ma ani 1 cm. Szybko się wchłania, efekt chłodzenia - ale to nic specjalnego!
Mało wydajny!!!

Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

balsam ;)

Jest tak przyjemny, ze stosuje go bardziej jako balsam do ciała, uzywalam razem z cellu endem, zgubilam po 1 cm w udach, ale może dlatego, ze schudłam z kilogram. Doskonale nawilza i pozostawia skórę aksamitna, w połaczeniu z Celluendem napina i troche zmniejsza cellulit.

Używam tego produktu od: 3 tyg

na mnie nie działa :(

kupiłam go bo przeczytałam że jest bardzo dobry. niestety na mnie nie podziałał ani trochę.jestem zawiedziona bo spodziewałam się jednak jakiegoś efektu.kiedy zaczęłam go stosować przestałam się obżerać wyeliminowałam słodycze dodatkowo łykałam tabsy spalające tłuszcz wszystko regularnie...preparat wmasowywałam 2 razy dziennie i guzik :( ani milimetra różnicy...pozytywy tego specyfiku to nie drażniący zapach - całkiem ok., dobrze nawilża i ładnie się rozsmarowuje i wchłania, nie klei się ale co z tego :(
ja kupiłam tanio - za 41 zł bo w aptekach są podwójne opakowania promocyjne które przynajmniej u mnie w aptece farmaceutki bez zastrzeżeń sprzedają pojedynczo i cenę dzielą przez dwa :)
wypróbuje jeszcze ten cellu, może podziała?a jak nie to szarpnę się znowu na galenica on działa bez dwóch zdań!

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

jestem za

kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na wizażu oraz zakupem nowego kostiumu kąpielowego :) Po stosowaniu przez dwa tygodnie lipido end (wraz z ograniczeniem słodyczy) mam dużo ładniejszą skórę oraz zmieściłam się w sukienkę która od 3 lat na to czekała :) ja zresztą też.

Używam tego produktu od:

Działa

JA NIE MAM ROZSTEPOW,ALE LEKKI CELLULIT.
TEN SPECYFIK WYGLADZIL MOJA SKORE ZDECYDOWANIE I JA LEKKO WYSZCZUPLIL,WYSMUKLIL.
POCZATKOWO UZYWALAM SAM,A POTEM Z CELLUEND2.
EFEKTY PO M-CU BARDZO WIDOCZNE.
TANI NA ALLEGRO,WYDAJNY.
ZAPACH OK

dobry

Kupiłam go głównie ze względu na rozstępy. Po dwóch tygodniach stosowania rano i wieczorem moge powiedziec ze efekty jakies juz są. Zmienił się kolor rozstępów, są troche jaśniejsze i odrobine mniejsze. Myślę, że z czasem bedzie jeszcze lepiej. Wydajny, ładnie pachnie, fajnie wygładza, polecam.

Myślę że działa

Używam lipido na zmiane z celluend i muszę powiedzieć że napewno nie jest to krem-żel bo jest dość gęsty według mnie to krem.Ciężej rozsmarowuje się na ciele niz celluend, trzeba troszke pomasować i namachać się.Nie zauważyłam aby uwidoczniłi mi sie rozstepy które skutecznie spłycił Galenic także uważąm że działa...a że jest tańszy od Galenica i celluend uzywam rano to napewno zostane tak jak teraz przy lipido na noc.Osobiście bardzo lubie wyszczuplacze dermedic i ciesze się że je odkryłam bo mniej pieniedzy teraz wydaje na tego typu przyjemności.Skuteczny i przyjemny....czy można dodać coś więcej???? :)