Schwarzkopf Gliss Kur, Liquid Silk, Ekspresowa odżywka regeneracyjna (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Liquid Silk do włosów matowych i łamliwych. Formuła z płynnym jedwabiem i kompleksem z płynną keratyną wygładza powierzchnię włosa ułatwiając rozczesywanie zapewniając odczuwalną miękkość i intensywny połysk.

w sprayu
lekkie
hipoalergiczna, zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące, wygładzające

Dla włosów, które szybko tracą nawilżenie

Schwarzkopf Gliss Kur, Liquid Silk, Ekspresowa odżywka regeneracyjna to produkt, który przypadł mi do gustu. Przede wszystkim bardzo podoba mi się zapach, który pozostaje na włosach przez długi czas. Odżywka idealnie uzupełnia moją pielęgnację włosów, dodając im blasku i miękkości. Zauważyłam również, że po jej zastosowaniu włosy są bardziej odżywione i wyglądają zdrowiej. Bardzo polecam ten produkt każdej osobie, która szuka skutecznej i łatwej w użyciu odżywki regeneracyjnej dla swoich włosów. .

Całkiem dobra bez obciążania

Odżywka charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem delikatnym. Jest w wygodnym i poręcznym opakowaniu, łatwo można kontrolować zużycie produktu. Odżywka nie obciąża włosów, nie skleja i nie przetłuszcza. Odżywka zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Włosy po zastosowaniu są miękkie i bardziej lśniące. Produkt wydajny.

Ułatwia rozczesywanie

Gliss to u mnie stały bywalec w domu. Bardziej często wybieram gk w formie szamponów i odżywek w sprayu. Aktualnie mam 3 wersje i używam ich na przemian. Liquid silk ma piękny, różowy kolor. Zapach jest równie uroczy co kolor. Wydajność tych odżywek jest niesamowita jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy - wystarczy kilka psiknięć aby zaaplikować ją na włosy. Nakładam ją od połowy długości, by nie obciążyć włosów a zabezpieczyć je przed uszkodzeniami. Tuż po nałożeniu rozczesuję włosy, dzięki temu produktowi jest to łatwe i szybkie. Kosmyki mniej się plączą, szczotka wchodzi między kosmyki bez wyrywania. Po wyschnięciu włosy są miękkie. Co prawda to nie jest najlepsza wersja glissa - jak dla mnie total repair daje lepsze efekty ale ta dla samego ułatwienia rozczesywanie jest godna uwagi, ponieważ dzięki temu unikamy dodatkowych uszkodzeń mechanicznych. Cena jest bardzo przyzwoita, dlatego każdy z nas może pozwolić sobie na przetestowanie jej na własnych kosmykach. Dostępna jest w niemal każdej drogerii, często też w marketach, dlatego polecam kupić i sprawdzić.

Świetna odżywka

Jest to pierwsza odżywka którą użyłam bez spłukiwania myślałam, że nie poradzi sobie tak dobrze a jednak się myliłam.
Nie dość, że ładnie pachnie i ten zapach utrzymuje się jakiś czas na włosach to rozczesywanie włosów nie jest już udręką, od razu widać różnicę.
Po użyciu włosy są gładkie i jedwabiste.
Odżywka jest wydajna, wystarczy lekko spryskać włosy.
Jest to teraz moja ulubiona odżywka i z chęcią po nią sięgam.

Wygładzenie

Odżywka zamknięta jest w bardzo porecznej butelce z pompką co ułatwia aplikacje. Odżywke stosuje na wilgotne włosy. Włosy łatwo się rozczesują i nie ploczą. Po wysuszoniu stają się odżywione, miekkie i lśniące. Bardzo polecam ten produkt, ponieważ ma dobre działanie. Dodatkowo ma ładny zapach i jest wydajny.

Brak efektów

To jeden z tych kosmetyków, który gościł u każdej z nas :) odżywka ma bardzo ładny zapach, który uprzyjemnia stosowanie produktu. Kosmetyk posiada wygodne opakowanie z atomizerem, dzięki czemu użytkowanie jest wygodne oraz szybkie. Odżywka nie obciąża włosów. Niestety nie zauważyłam spektakularnego efektu. Według mnie nic nie robi. Nie wpływa na poprawę kondycji włosów.

Jest super!

Pierwszy raz kupiłam tą odżywkę kilka lat temu i to był strzał w dziesiątkę!
Przede wszystkim jest bardzo wydajna i pięknie pachnie. Używam jej zawsze po umyciu, super rozczesuje się po niej włosy. Nie podrażnia mi skóry głowy co jest ogromnym plusem. Po wysuszeniu włosy są gładkie i delikatnie lśniące.

bardzo dobra

Odżywkę kupiłam dla córki, która ma długie, proste, gęste i sztywne włosy.
Po umyciu bardzo trudno je rozczesać, nawet przy użyciu specjalnej szczotki.

Zwykle spryskuję nią już wysuszone włosy, które stają się zauważalnie bardziej miękkie w dotyku, mniej sztywne i o wiele łatwiej je rozczesać. Nabierają też zdrowego połysku, na włosach średni blond fajnie to widać.

Odżywka nie obciąża włosów i chyba trudno ją przedawkować, oczywiście nakładając na samą długość włosów, nie od nasady.
Jest też bardzo wydajna i ma ładny zapach,

Odżywka na szybko super

Odżywka w sprayu w wygodnym opakowaniu, opakowanie przezroczyste widać zużycie produktu. Odżywka charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem który utrzymuje się na włosach ale nie gryzie się z zapachem perfum. Odżywka łatwo się aplikuje, nie obciąża włosów. Po zastosowaniu włosy są miękkie, lśniące oraz bardziej scalone. Po zastosowaniu na mokre włosy zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Produkt wydajny.

Moja ukochana ekspresowa odżywka regeneracyjna. <3

Schwarzkopf Gliss Kur Liquid Silk ekspresowa odżywka regeneracyjna gości na mojej półce w łazience już od dobrych kilku lat. Zawsze jak skończy mi się opakowanie to biegnę po kolejną sztukę do Rossmanna. Cena kosmetyku jest dla mnie atrakcyjna, a produkt jest naprawdę bardzo wydajny i starcza na długo (nawet na kilka miesięcy).

Odżywka jest ekspresowa wystarczy rozpylić 3-4 psiknięcia na umyte i wilgotne lub suche włosy i ją wczesać. Dzięki niej włosy stają się zregenerowane, jedwabiście gładkie oraz miękkie w dotyku. Formuła z płynnym jedwabiem i kompleksowi z płynną keratyną sprawia, że odzyskują zdrowy blask i zdecydowanie jest je łatwiej rozczesać. Jeśli ktoś ma problem z kołtunami to warto psiknąć takie miejsce kilka razy i powoli oraz delikatnie zacząć rozczesywać.

Atomizer działa bezproblemowo. Tworzy on dobrze rozpylającą się mgiełkę. Moim zdaniem ten zapach jest jednym z delikatniejszych w porównaniu z innymi ekspresowymi odżywkami Schwarzkopf Gliss Kur jakie miałam okazję testować.

89% składników jest pochodzenia naturalnego (w tym woda). Butelka została wykonana w 50 % z plastiku pochodzącego z recyklingu (poza nakrętką i pompką) i super jest to, że widać przez nie ilość jaka jeszcze została. Kolor substancji jest różowo-perłowy.

Produkt jest zgodny z opisem i spełnia moje wszystkie wymagania. Dodatkowo rozczesuje kołtuny co jest dla mnie na plus.

Gorąco polecam przetestować ten kosmetyk!

Moja ulubiona - znajduje się w moim top 3 odżywek bez spłukiwania!:)

Odżywkę kupiłam przypadkiem, bo ... spodobało mi się ładne kolorowe opakowanie? Natury sroki nie oszukasz ;D Ale jak już zobaczyłam na opakowaniu produktu ,że jest do matowych włosów i łamliwych, na dodatek z jedwabiem? Myślę no wypisz wymaluj moje kłaki! -rozjaśniane, matowe, łamliwe okropnie. Ale ? Z tyłu zaraz zapaliła mi się czerwona lampka-a co jak obciąży Ci włosy ?Ty i bez spłukiwania? No tak -raz już nacięlam się na taką z nature box z awokado- tamta sklejała mi włosy okropnie . Na szczęście ta tego nie robi!:)
■ Działanie samego produktu ■
Produkt głównie emolientowy (dużo silikonów + jakiś olejek) i proteinowy (keratyna, serycyna, hydrolizowane proteiny jedwabiu). Pomaga bardzo w rozczesywaniu włosów, nawet jeśli parę dni miałam loki i czesałam włosy tylko palcami. Pomaga zdyscyplinować i wygładzić spuszone włosy, choć wiadomo że nie będzie to efekt tafli- no u mnie nie ma takiej opcji - chociażby sterczące baby hairy ;D Bardzo zmiękcza włosy, ja nie mogę przesadzić, jak aplikuję ją co 2 dzień to obawiam się po pierwsze że silikony "nabudowują" się na włosach, podważają łuskę i tworzą się rozdwojone końcówki- a u mnie moje końcówki dostały porządnie- blondy robią swoje ;) Dla mnie super po myciu i przed myciem jeśli mam problem z rozczesaniem włosów przed odświeżeniem mojej czupryny. Cena i dostępność to kolejne plusy tego produktu:) ogólnie polecam!:)

Odżywkę używam od lat

Moje włosy są cienkie i sianowate .
Odżywkę parę lat temu powlcila mi przyjaciolka ze studiów sama ja również używała.
Od kad pierwszy raz ja użyłam a minęło już może z 12 lat jest cały czas przy mnie. Przed tem była starsza wersja teraz jest już nowa .
Odżywka znajduje się w plastikowej butelce.
Butelka półprzezroczysta dzięki czemu jestem w stanie kontrolować ile jeszcze jej zostało.
Odzywka posiada czarny atomizer rozpylajacy produkt.
Butelka nakręcana czarną nakrętką która niestety za każdym razem gubię;).
Etkieta w kolorze różowym z białymi i fuksjowymi elementami.
Napisy na etykiecie w kolorze czarnym.
Napisy czytelne w obcym języku.
Odzwyka jest stworzona tak jak by z dwóch płynów.
Trzeba ją dobrze wstrząsnąć aby się połączyła.
Po poleczeniu powstaje perłowy płyn.
Odżywka o wodnistej konsystencji lecz jak prysznic się ja na rękę to czuć delikatny poślizg.
Zapach ładny przypominający zapach jedwabiu do włosów.
Odżywkę używam po umyciu głowy i przed rozczesaniem.
Na mokre włosy rozpylam odżywkę i potem rozczesuje włosy.
Jest właśnie idealna do rozczesywania włosów.
Po wysuszeniu włosy są gładkie i błyszczące I pięknie pachnące.
Odżywka nie obciąża moich cienkich włosów.
Czy odzywka regeneruje włosy ? Trudno mi powiedzieć napewno włosy są w lepszym stanie.
Ale i tak jest moim faworytem do rozczesywania włosów.
Odżywka jest również bardzo wydajna jedno opakowanie przy codozennym stosowaniu na włosy do ramion starcza mi na ok 4 miesiące. Więc przeliczać na pieniądze to na miesiąc wychodzą porostu grosze.
Polecam .
Odżywka nie wywołuje reakcji alergicznej ani podrażnień I swędzenia skóry.
Odżywka również spoczywa na włosach a nie nakaldamy jej od nasady więc minimalizujemy powstanie łupieżu.