Schwarzkopf Gliss Kur, Liquid Silk, Ekspresowa odżywka regeneracyjna (nowa wersja)

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Liquid Silk do włosów matowych i łamliwych. Formuła z płynnym jedwabiem i kompleksem z płynną keratyną wygładza powierzchnię włosa ułatwiając rozczesywanie zapewniając odczuwalną miękkość i intensywny połysk.

Bardzo lubię

Wypróbowałam już wszystkie odżywki w sprayu od Gliss Kur i ta jest zdecydowanie moją ulubioną. Przy moich gęstych, długich włosach sprawdza się całkiem nieźle, znacznie ułatwia mi rozczesywanie. Wyraźnie wygładza włosy i do tego ma przepiękny zapach!

Dwufazowa odżywka Gliss Kur Liquid Silk z ceramidami i jedwabiem, Schwarzkopf

Mam włosy dość cienkie i większość odżywek je obciąża i powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów odzywki dwufazowe Gliss Kur całkiem dobrze się spisują.
Odżywkę Liquid Silk z ceramidami i jedwabiem kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Odżywka ułatwia rozczesywanie a włosy są wygładzone i lśniące.
Stosuje ją na mokre włosy.
Włosy po wysuszeniu są lekkie miękkie, dobrze się układają.
Odżywka jest bardzo wydajna.
Zapach jest jak dla mnie zbyt słodki i mdławy.
Poprzednio używałam odżywki Gliss Kur, Ultimate Repair z płynną keratyną i czarną perłą tym razem sięgnęłam po odżywkę Liquid Silk z ceramidami i jedwabiem.
Porównując jednak odżywka Ultimate Repair z płynną keratyną i czarną perłą zostaje moim faworytem jeśli chodzi o odżywki dwufazowe Gliss Kur.

Fantastyczna

Uwielbiam wszystkie odżywki w sprayu marki gliss kur. Jednak ta najbardziej przypadła mi do gustu jest ze mną od wielu lat codziennie. Pozostawia włosy lśniące, nie obciąża, regeneruje. Zdecydowany hicior.

Super

Wspaniała odżywka w sprayu. Idealnie nadaje wyjątkowej magii moim włosom. Nawilża i wygładza. Włosy łatwo się rozczesuja. Są delikatne i naturalne w wyglądzie. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tej odżywki.

Niestety ...słaba

Odżywka pieknie pachnie i tyle.Nie radzi sobie z włosami porowatymi, długimi. Po jej użyciu nie odczuwam większej gładkości, szybko wsiąka we włosy nie robiąc z nimi nic specjalnego. Oddałam mojej 7 letniej córce do jej cienkich i bardzo długich , gładkich włosów. U niej odczuwalnie ułatwia rozczesywanie. Stosuję ją też na suche włosy, kiedy je mocno poczochra-nie obciąża włosów.

czyżby najsłabsza mgiełka od Glisskur?

Mgiełki GlissKur przewijają się przez moją łazienkę od wielu już lat (jakkolwiek by to nie brzmiało :) Mam do nich duże zaufanie jeśli chodzi o pielęgnację włosów. A to z racji ich praktyczności-mgiełek i problematyczności- moich włosów. Jest jak jest, po umyciu posiłkuję się wspomagaczem rozczesywania na długość włosów, najczęściej oczywiście z silikonami. Choć zdradzę Wam sekret, że chętnie wymieniłabym je na ulubieńca w tej kategorii z bardziej naturalnym i przyjaznym składem.

Napomknęłam w tytule, że ta ekspresowa odżywka wydaje mi się najsłabszą w swojej kategorii marki... Tak przynajmniej wynika z obserwacji stanu moich włosów. A przetestowałam na pewno wszystkie ich rodzaje. Mam też ulubieńca, do którego chętnie wracam :)

I tak jak inne pozwalają bezproblemowo rozczesać włosy i uzyskać spektakularny efekt już po wysuszeniu włosów, tak tu większych wymiernych efektów nie zauważam.

Oczywiście- pomoc w rozczesywaniu jest ( z taką ilością silkonów nie może być przecież inaczej), ale wpływu na kondycję włosów już nie. Nie wydają się miękkie i `powabne` (jeśli wyobrażacie sobie, jak powabne mogą być włosy). raczej nie ma mowy o obiecanej regeneracji. Subtelny wpływ na ich połysk.

Opakowanie i zawartość na pewno prezentują się atrakcyjnie, zdecydowanie dobra prezencja w łazience. Choć nie do końca w moich gustach, według mnie nieco zbyt `księżniczkowo`, zbyt różowo, choć wyobrażam sobie, że taki design można naprawdę lubić. Ja, jak wyżej- wolę inne GlissKury :)
Atomizer działa bezbłędnie, fantastycznie rozpyla produkt równomiernie na włosach.
Nie wspomniałam jeszcze, jak pachnie. A pachnie intensywnie! To słodki, jakby perłowy zapach. Tak mi się kojarzy.

Skład nie prezentuje się tu najgorzej: wśród tabunu najróżniejszych silikonów producent zaoferował hydrolizowany jedwab, hydrolizowaną keratynę, olej z pestek moreli, pantenol i witaminę E.

Ta odżywka nie do końca spełniła moje oczekiwania. Więc jeśli nie do końca jestem do niej przekonana, choć dobijam już dna buteleczki, już mogę stwierdzić, że raczej do niej nie powrócę.

Faktycznie ekspresowa!

Lubię odżywki w sprayu bo nie trzeba ich zmywać można użyć na suche jak i na mokre włosy!
Co mi daje ta odżywka? Oprócz pięknego zapachu to przedewszystkim pomoc w rozczesaniu moich długich włosów! Wystarczy parę razy spryskać i szczotka sunie jak po lodzie :)
Dodatkowo włosy są miękkie odżywione pełne blasku i długo po niej pachną!
Czegóż chcieć więcej szczególnie za taką cenę i szybkość działania!

Najlepsza

Odżywka jest mega wydajna,  bardzo ładnie delikatnie pachnie, jest bardzo wydajna. Produkt ma super opakowanie co ułatwia aplikację. Włosy po zastosowaniu lepiej się rozczesują, są miękkie i scalone w całość. Cena jest ok

Moj ulubiony rozczesywacz włosów!

Ten produkt jest genialny! Jego niesamowity zapach który uwielbiam. A jeszcze bardziej efekty po stosowaniu go! Na prawde po nim można bez problemu rozczesać włosy. Mam długie, gęste i lekko kręcone włosy. Wiec na orawde czasami to nie lada wyzwanie. Jednak ta odzywka daje im rade! Poza tym jest na prawde bardzo wydajny. Starcza na długi czas. I bardzo często np w rossmanie są na niego duze promocje.

Baaardzo zadowolona

Zawsze używałam innej wersji odżywki gliss kur, ostatnio jednak była fajna promocja więc zdecydowałam się na zakup tej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Moje włosy są łamliwe i podatne na puszenie się. Po umyciu przed rozczesaniem włosów pryskam ta odżywka i dodatkowo wgniatam ja rekoma. Włosy bez najmniejszego problemu się rozczesują. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajna. Po wyschnięciu włosy są gładkie i miękkie w dotyku.

Lubię ją bo jest "ekspresowa"

Lubię tę odżywkę szczególnie dlatego, że nie trzeba jej spłukiwać ani czekać z nią na głowie kilka minut itd.
Jest fajna, bo wystarczy rozpylić we włosach i już :D Do tego ma ładny zapach, niestety niezbyt intensywny po jakimś czasie. A lubię jak zapach zostaje ze mną na dłużej. Tutaj raczej ulatnia się po kilku godzinach
Odżywka ma ładny kolorek, pudrowy róż z metalicznym połyskiem,
Nie podrażnia skóry, nie uczula.
Nie brudzi!
Opakowanie raczej niczym szczególnym się nie wyróżnia, fajnie, że jest prześwitująca butelka, do oceny ilości zużycia.
Włosy faktycznie lepiej się po niej rozczesują, są odżywione i lekko nawilżone.
Ja raczej jestem zadowolona i będę do niej wracać :)

Świetna dla niesfornych włosów

Nie jest to może produkt rewelacyjny, aczkolwiek na pewno bardzo pomocny. Jestem posiadaczką długich, niesfornych, bardzo plączących się włosów, które często trudno okiełznać. Właśnie wtedy z pomocą przychodziła ta odżywka. Może nie ma jakiegoś niesamowitego efektu na włosy, ale na pewno jest bardzo pomocna, wygładza je i znacznie ułatwia ich stylizację i rozczesywanie. Do tego ma naprawdę prześliczny zapach i wygodne opakowanie z atomizerem.