Schwarzkopf Gliss Kur, Liquid Silk, Ekspresowa odżywka regeneracyjna (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Liquid Silk do włosów matowych i łamliwych. Formuła z płynnym jedwabiem i kompleksem z płynną keratyną wygładza powierzchnię włosa ułatwiając rozczesywanie zapewniając odczuwalną miękkość i intensywny połysk.

do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące, wygładzające
zapachowa, hipoalergiczna
w sprayu
lekkie
Skóra głowy
normalna

Regeneracyjna odżywka od gliss kur

Bardzo lubię działanie tej odżywki. Mam świadomość, że nie zregeneruje ona zniszczonych włosów, bo to jest bardziej złożona kwestia, ale ma świetne działanie doraźne - można ją stosować zarówno na sucho, jak i na mokro, a aplikowana po myciu na wilgotne włosy ułatwia ich rozczesywanie, po wyschnięciu sprawia, że są bardzo miękkie i gładkie, a także zdecydowanie bardziej błyszczące. Często stosuję ją również na sucho, kiedy widzę, że włosy rano są niezbyt ujarzmione - od razu sprawia, że wyglądają lepiej (ujarzmia napuszenie włosów). Ma również znaczący wpływ na zapobieganie przed niekorzystnymi czynnikami wewnętrznymi - niszczenie włosów poprzez ocieranie o ubrania, stosowanie gumek do włosów z metalową skuwką, zmienna pogoda (wiatr, deszcz, mróz). Na końcówki włosów wolę stosować jedwab (mocniejsza ochrona), ale na długości psikam sobie tą odżywką i jest super. Jest bardzo wydajna, wystarczą 4 psiknięcia na moje dość długie już włosy, nie obciąża ich, a do tego jest w korzystnej cenie.

Pomocna przy rozczesywaniu

To jedna z moich ulubionych odżywek bez spłukiwania, ułatwia rozczesywanie, nie obciąża, nie skleja włosów. Po jej użyciu włosy są gładkie w dotyku. Można ją kupić za niewielkie pieniądze i jest dostępna nawet w Biedronce ;)
Jest całkiem wydajna i ma wygodne opakowanie.

Rewelacja

Odżywka, która bardzo mi pomogła przy problemie splątanych włosów. Przed jej użyciem kompletnie nie mogłam rozczesać włosów po myciu, po jej zastosowaniu problem znikł. Dlatego jest to mój must have przy myciu włosów :) nie zauważyłam obciążania ani złego wpływu na moje włosy.

Stara wersja była lepsza

Lubiłam starą wersję produktu, nowa nie jest już taka dobra i tak naprawdę od kilku miesięcy prawie pełna butelka stoi na półce i się kurzy.
Nowa wersja ma dużo gorszy atomizer, albo mi trafił się taki feralny, który pluje dużą ilością produktu, zamiast rozpylać mgiełkę. Druga sprawa jest taka, że ile nie nałożyłabym odżywki na włosy - one są ostatecznie i tak obciążone, dziwnie lepkie, brzydko się układają, zbijają w strączki. Z początku myślałam, że to wina atomizera i zaczęłam najpierw psikać odzywkę na rękę, a dopiero potem nanosić ją na włosy, ale to niczego nie zmieniło. Wystarczy, że naniosę odrobinę, nawet jedno psiknięcie, a po wyschnięciu włosy zaczynają się zbijać w strączki. Szkoda, bo stara wersja była zdecydowanie lżejsza i fajnie się po niej rozczesywało włosy.
Wydaje mi się, że nowa wersja może się bardziej spodobać zniszczonym i suchym włosom.
Muszę napisać także o zapachu - on na szczęście od lat się nie zmienił i przywołuje mi miłe wspomnienia z nastoletnich czasów; tej serii, szamponu i odżywki, używałam zawsze podczas wakacji :)

Dobra, chociaż bez cudów

Odżywkę stosuję głównie do układania włosów (po lub w trakcie suszenia). Moim zdaniem działa nieźle, po jej użyciu włosy rzeczywiście mniej się puszą i lepiej układają. Jednak to działanie jest bardzo jednorazowe, tzn. widoczne tylko zaraz po użyciu. Nie zauważyłam żeby dawała jakiekolwiek długotrwałe efekty. Na plus dostępność i cena, samo opakowanie jest też dość wygodne. Zapach może na początku jest ok, ale po dłuższym stosowaniu przestał mi się podobać (jest zbyt chemiczny).

Odzywka działa cuda już tak naprawdę po pierwszym użyciu włosy są cudownie gładkie ,miękkie wygładzone i lśniące , Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, a przy tym pozostawia na nich piękny zapach. Produkt rozpyla się precyzyjnie i co ważne nie obciąża włosków. Fajny produkt, bardzo wydajny za niewielkie pieniądze. Oczywiście POLECAM

Odżywka do włosów

+ bezproblemowa aplikacja

- brak właściwości pielęgnacyjnych
- kiepski skład produktu

Słabo

Cena ok, założenie ok, ale działanie - nie ma. Poza chwilowo wilgotnymi włosami nic się z nimi nie dzieje. Ani nawilżania, ani połysku, miękkości, nie mówiąc o długotrwałej odbudowie. Szkoda pieniędzy.

Rzadko po nią sięgam

Maseczka ma bardzo dużo pozytywnych opinii, jednak mnie nie zachwyciła. Nie jest zła, ale też nic specjalnego na moich włosach nie zrobiła, a dodatkowo trzeba uważać z jej dozowaniem, zwłaszcza na wilgotnych włosach gdyż po wysuszeniu może się okazać, że są za bardzo przetłuszczone i sklejone. Trudno kontrolować jej dozowanie oraz to czy została równomiernie na włosach rozprowadzona. Oczywiście nie możemy zapomnieć, aby przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką, gdyż jest to produkt dwufazowy.

Z plusów na pewno mogę wymienić zapach, bo ładnie pachnie oraz lekko zmiękcza włosy, jednak nie zauważyłam nic więcej (oprócz czasami brzydko błyszczących i tłustych kosmyków). Fajnie, że nie trzeba jej spłukiwać i chyba głównie to zachęciło mnie do jej kupna, jednak co z tego jak efekt jest mizerny. Zużyję i więcej raczej nie wrócę.

Przyzwoita odżywka w sprayu

Potrzebowałam odżywki, która mogłabym stosować gdy nie mam czasu na jej spłukiwanie. Trafiło na gliss, kolejny rodzaj którego nie znałam. Jak zawsze się nie zawiodłam, bo ta ekspresowa pielęgnacja jest przyzwoita. Odżywkę stosuje na jeszcze wilgotne włosy po myciu. Pięknie pachnie, a zapach utrzymuje się cały dzień. Włosy nie sa obciążone, łatwo sie rozczesują. Lśnią i nie plączą się. Nie są mega odżywione, ale też nie wyglądają źle. Taki ratunek gdy brak czasu na pielęgnację.

Może być

Gdy nie mam czasu nakładac jedwabiu na włosy sięgam po tą odżywkę, włosy są gładkie i lśniące, nie piszą się. Ma bardzo ładny zapach i łatwo się rozczesuje włosy.

Bardzo dobra nie obciążająca włosy odżywka...

Odżywka do włosów w sprayu, która nie wątpliwie jest znana każdej włosomaniaczce.
W składzie znajdziemy przede wszystkim silikony ale także keratynę, pantenol i olej z pestek moreli.
Ze względu na zawartość silikonów, spray chroni nasze włosy przed działaniem czynników zewnętrznych jak i przed ciepłem suszarki.
Odżywka zamknięta jest w plastikowej butelce z atomizerem niestety nie do konca jestem z niego zadowolona, ponieważ wydobywa on nierównomierną mgiełkę kosmetyku na włosy.
Jest kosmetykiem dwufazowym który przed użyciem należy wstrząsnąć.
Zapach jest bardzo przyjemny i dość długo się utrzymuje na włosach.
Używam jej przy każdym myciu, idealnie nadaje się do pomocy przy rozczesywaniu włosów i reanimacji moich loków.
Odżywka nie obciąża włosów,sprawia że ładnie się układają, dzięki niej mniej się puszą, są błyszczące i miłe w dotyku.
Polubiłam się z nią jak i z całą serią i chętnie znowu po nią sięgnę.