KillyS, Bio2, Utwardzacz - baza do paznokci

KillyS, Bio2, Utwardzacz - baza do paznokci

Killys utwardzacz - baza do paznokci Bio2 jest przeznaczony do utwardzania miękkich, kruchych i rozdwajających się paznokci. Zawiera naturalne bio-składniki pochodzenia roślinnego, opatentowany nieuczulający składnik utwardzający oraz filtr UV.
Ta specjalna formuła pozwala płytce oddychać respektując fizjologiczne potrzeby paznokcia. Killys utwardzacz - baza do paznokci Bio2 opóźnia procesy starzenia i chroni przed promieniowaniem UV.

utwardzające
w buteleczce

Prodkut krótkiego stosowania

Skusiłam się na niego miesiąc temu. Wcześniej przeszłam przez inne odżywki, mogłoby się zdawać "lepszej" marki ale żadna nie podpasowała.

Mógłby być hitem. Wystarczy 1 nałożenie hybryd na moje paznokcie a po zdjęciu stają się jak pergamin. Wtedy na porządku dziennym jest łamanie, zadziory itp. sytuacje. Od dawna marzyłam o ładnych paznokciach, twardych, nie łamiących się.

I ta odżywka właśnie mi to dała, jestem bardzo zadowolona, paznokcie rosną w zawrotnym tempie i nie mam teraz problemu z wypiłowaniem ich do odpowiedniego kształtu i długości, nie łamią się przy tym. Są twarde i w widocznie polepszonej kondycji.

Odżywkę używam od miesiąca co kilka dni jako bazę czyli nakładam 2 warstwy. Jest trwała, dzięki temu co 2-3 dni odtłuszczam paznokcie i dokładam 1 warstwę dla zaoszczędzenia czasu. Nie kruszy się, szybko wysycha. Po nałożeniu paznokcie się ładnie błyszczą i mają wyrównaną płytkę.

Minusem, dużym, złym jest sama trwałość odżywki w opakowaniu. Zużyłam dopiero połowę i niestety jest problem z namoczeniem pędzelka, ciut nie trzeba zakręcić buteleczki żeby nabrać więcej odżywki. Na niekorzyść działa też sama zmiana konsystencji, po czasie robi się zbyt gęsta i ciągnąca a na początku była super idealna, malowanie było samą przyjemnością.

Reasumując, wrócę do niej bo naprawdę zdziałała na moich dłoniach cuda, ale trzeba ją zużywać szybciutko, żeby się nie zmarnowała.

mój niezbednik

Produkt stosuje na dwa sposoby- jako bazę i jako lakier wierzchni.

Zapach produktu nie należy do najprzyjemniejszych, pachnie jak aceton, ale na szczęście da sie wytrzymać. Zresztą znika on po zaaplikowaniu na paznokieć.

Wygodny pędzelek ułatwia nakładanie. Produkt jest bezbarwny i stosunkowo gęsty. Stosowany regularnie poprawia stan pzanokci, sprawia, że stają się bardziej twarde i odporne na uszkodzenia.

Stosowany jako lakier wierzchni znacznie przedluża trwałość lakieru, lecz jak pisała Poprzedniczka- przedłuża- i to znacznie- wysychanie. Niemniej ten jeden minus nie przesądza o końcowej ocenie. Jest to bowiem moj niezbędnik, który polecam wszystkim.

Bardzo skuteczny produkt. Szkoda tylko, że zmienia konsystencję

Utwardzacz marki KillyS stosowałam jeszcze jako nastolatka w liceum. Zarówno 15 lat temu, jak i teraz odczucia są podobne. Preparat stosowałam głównie samodzielnie dla wzmocnienia i odbudowania paznokci. Pod tym względem działa naprawdę świetnie. Paznokcie stają się twardsze, mocniejsze, nie rozdwajają się. Utwardzacz jest bezbarwny, nadaje piękny połysk, nie odpryskuje. Stosowany jako wierzchnia warstwa na lakier - wydłuża jego trwałość dwukrotnie, jednak dwukrotnie wydłuża również proces schnięcia. Pędzelek wąski, zgrabny, pozwala na precyzyjną aplikację preparatu. Istnieje jedna, podstawowa wada. Po kilku tygodniach preparat gęstnieje w buteleczce, ciągnie się, staje się bezużyteczny. Dlatego też jeśli nie zostanie zużyty w niedługim czasie po otwarciu, powrót do niego po kilku miesiącach nie będzie już możliwy. Pomimo tego "dyskomfortu" raz - dwa razy do roku kupuję go, by poprawić kondycję paznokci zmęczonych hybrydą. Cena jest niska. Po dwóch tygodniach skutecznej i efektywnej kuracji przekazuję go mamie, która zużywa preparat do końca. Tym samym nie muszę wyrzucać niezużytej reszty, która zgęstniałaby bezpowrotnie.

Świetnie utrwala.

Polecam zwłaszcza dla utrwalenia lakieru ,dosyć długo trzyma nawet do 5-6 dni.
Jest dosyć gęsty,ale na tyle dobry,aby dobrze się rozprowadzał.
Jest mega wydajny.
Pędzelek cienki,nie za długi.
Jako bazy nie stosowałam,więc nie wiem jak się sprawdza.
Cena odpowiednia ok 17 zł.

Najlepsze co może być <3

Natychmiastowa pomoc dla paznokci zniszczonych hybryda.Bardzo szybkie dzialanie,paznokcie odzywione i twarde.Cena jak najbardziej stosowna do produktu.Zapach moze nie jest najlepszy ale napewno nie uczulajacy.Jestem jak najbardziej na TAK!!

Nie polecam

Po zachęcających opiniach wizazanek skusiłam się na ten produkt.Miałam nadzieję że cudownie odbuduje moje lamliwe i kruche paznokcie, ale niestety przeliczylam się.Kompletnie zero poprawy.

Pół na pół

Utwardza paznokcie, rozjaśnia, nie rozdwajają się, nie kruszą. Niekoniecznie przyspiesza ich porost. Na plus brak obecności formaldehydu w składzie. Jednak po ok 2-3 dniach, jeśli używamy produktu jako odżywki, całość odpryskuje płatami. Jako baza, przedłuża wysychanie lakieru.

Jako odżywka- TAK

Jako odżywka- TAK! Jako baza/ utwardzacz- NIE!

Jako odzywka sprawdza się bardzo dobrze- dzieki niej, można wyhodować naprawde dłuuugie paznokcie. Do tego rozjaśnia płytkę. Niweluje w znacznym stopniu rozdwajanie sie paznokci.

Jako utwardzacz nie sprawdza sie u mnie kompletnie- nie przedłuża trwałości lakieru, nie zapobiega odpryskiwaniu, nie przyspiesza wysychania lakieru, wręcz znacznie go opóźnia. Bez niej czy z nia na lakierze- nie ma różnicy.
To samo tyczy sie, kiedy Killys nałożymy pod lakier- nie nadaje sie. Powoduje pęcherzyki.

Niemniej będe stosować jako odżywkę. Za połowę funkcji, które spełnia, a które obiecuje producent- daje 3 gwiazdki. Polecam jako odżywkę.

Nieprzekonana kupiłam ten utwardzacz, bo szukałam czegoś jako bazę po lakier. Miałam problem z paznokciami - były miękkie, łamliwe i rozdwajające. Używam tej odżywki dwa miesiące i nawet kiedy nie mam go na paznokciach, są one twardsze i nie rozdwajają się! Zdecydowanie poprawił stan paznokci. Sprawdza się również jako baza po lakier - paznokcie nie odbarwiają się np. po wymalowaniu czerwonym lakierem. Z czystym sumieniem polecam i sama będę go dalej używać.

Dobry

Gdy nie mam pomysłu na nową odżywkę to zawsze powracam do tej, tak samo gdy mam już długie szpony. Fajnie utwardza, dzięki niej udało mi się wyhodować 9 mm paznokcie, którymi jarały się wszystkie koleżanki w klasie, ponieważ były bardzo twarde, no i długie. Jak dla mnie to najlepszy utwardzacz do paznokci, dodatkowo zachęcająca cena. Jedyny minus tego lakieru to trwałość - odpryskuje już następnego dnia. Ale szybko wysycha, więc mogę codziennie poprawiać manicure. Zapach nieprzyjemny, ale nie jest aż tak istotny. Polecam.

Pozytywnie zaskoczona

Trafiłam na niego przypadkiem, kupiłam również bez przekonania, ale... zaskoczył mnie ten produkt, oczywiście na jego korzyść. Odkąd kupiłam swój zestaw do hybryd, bardzo często je robię, ale mimo to staram robić sobie przerwy w ich noszeniu. Moje paznokcie dotychczas były bardzo łamliwe, rozdwajające, a dzięki hybrydom udało mi się je zahodować. Ten produkt świetnie mi je zabezpiecza przed złamaniem w tym czasie kiedy hybryd jednak nie noszę. Dzięki niemu żyję bez obaw, że któryś z paznokcie pod wpływem uszkodzeń mechanicznych spowodowanych podstawowymi czynnościami zostanie złamany.
Jest dosyc płynny, ale jak dla mnie nakłada się go całkiem ok :) Pewnie na rynku można znaleźć droższe i jednocześnie jeszcze lepsze produkty, ale jak za tę cenę polecam. :)

Dobry utwardzacz bez formaldehydu

Od pewnego czasu rozglądałam się za produktem, który zapobiegłby rozdwajaniu się i łamaniu paznokci, a przy tym nie zawierał formaldehydu (jak niektóre odżywki). Ostatecznie postanowiłam wypróbować KIllyS i okazał się to całkiem trafiony zakup.

Plusy:
+ rzadka konsystencja, umożliwiająca nakładanie cienkich warstw,
+ nie robi smug, łatwo zrobić ewentualną poprawkę podczas malowania,
+ bardzo szybko schnie, po jakiejś minucie nic już się nie odciska, więc można go nakładać nawet zaraz przed wyjściem,
+ samodzielnie nałożony na paznokcie sprawia, że wyglądają zdrowo i pięknie się błyszczą,
+ sprawdził się zarówno jako baza, jak i top coat,
+ po jakimś miesiącu paznokcie rzeczywiście wydają się twardsze,
+ w moim przypadku poprawił ogólny wygląd płytki, jest gładka i ma ładny kolor,
+ zapach nie jest bardzo drażniący,
+ nie zawiera formaldehydu.

Póki co jedynym minusem jest to, że moim paznokciom nadal zdarza się rozdwajać, ale może wystarczy dać temu utwardzaczowi jeszcze trochę czasu. Ogółem bardzo fajny produkt.