Biosilk, Silk Therapy Conditioner - pH 5,5

Biosilk, Silk Therapy Conditioner - pH 5,5

Cena PLN 45.00

Jedwabista odżywka do wszystkich rodzajów włosów. Pozostawia włosy gładkie i jedwabiste. Ułatwia układanie, nie obciąża.

dobra, ale przetłuszcza włosy

Teraz odżywka zmieniła opakowanie - jest takie, jakie na zdjęciu dołączonym przeze mnie do recenzji (znalezione w internecie).
Kupiła mi ją moja mama w promocji w SuperPharm za 35 zł.

PLUSY:
:) zapach - chemiczny ale bardzo przyjemny
:) konsystencja - w sam raz, dobrze się rozprowadza
:)działanie - mam wrażenie że odżywka nawilżyła mi włosy i wyglądały po niej lepiej
:) wydajność - jest niesamowicie wydajna, wystarczy dosłownie kropelka żeby pokryć całe włosy
:) kolor - urzekający, taki perłowy, mieniący się
:) zapach utrzymuje się bardzo długo na włosach
:) dozownik - bardzo wygodny, można wylać dokładną ilość produktu

MINUSY:
:( niestety przetłuszczały mi się po niej włosy
:( jak nałożyłam przypadkiem na skórę głowy to swędziało mnie i trochę podrażniło

:( Jeśli chodzi o skład, to niestety zawiera silikony i konsewanty (Diazolidinyl Urea, Methylparaben
Propylparaben , Methylchloroisotiazolinone , Methylisothiazolinone), więc nie jest taki znwou zdrowy dla włosów.

Stosowałam go też jako maskę, i w tej roli sprawdzał się też całkiem dobrze, włosy potem były takie wypielęgnowane, wygładzone.

OGÓLNIE - całkiem niezła odżywka, być może lepiej sprawdzi się przy nieprzetłuszczających się włosach. Dzięki zapachowi i kolorowi wygląda jak produkt profesjonalny, luksusowy. Cena jest dość wysoka, jednak rekompensatą jest to że odżywka jest naprawdę bardzo wydajna.

Ja teraz ją stosuję tylko i wyłącznie do końcówek i w tej roli sprawdza się świetnie.

Są lepsze produkty Biosilka...

Odżywka w porządku, spełnia swoje zadanie, aczkolwiek lepsza jest Hydrating Conditioner niż ta zwykła, z jedwabiem...

Plusy:
- nawilża
- ułatwia nakładanie
- ładny zapach
- wydajna

Minusy:
- za bardzo obciąża włosy

Teoretycznie spełnia swoje zadanie, gdyby nie ten jeden minus, który posiada. Odżywka powinna i chronić, i dodawać włosom lekkości.

Używam tego produktu od: marzec 2011 - sierpień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobra

plusy:
- nadaje miękkość, puszystość, blask, pomaga w układniu
- piękny zapach
-super konsystencja
- nawilża i odżywia włosy
- włosy są zdrowe, mięciutkie i lśniące, nie elektryzują się szkoda że nie na dłuzej

minusy:
-ne zauważyłam długotrwałej poprawy kondycji włosów
-lekko obciąza włosy
-cena
- moje włosy szybciej się przetłuszczają
- mało wydajna

Używam tego produktu od: juz nie

Najlepsza

Zdecydowanie najlepsza odżywka, jakiej do tej pory używałam. Sprawdza się świetnie również bez szamponu Biosilk. Szczerzę mówiąc nie dostrzegam żadnych minusów może z wyjątkiem tego, że produkt jest dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich. Więc tak - odżywka jest lekka, świetnie pachnie, jest bardzo wydajna. Włosy po jej użyciu są miękkie, błyszczące łatwo się układają i rozczesują. Do kupienia również w wersji 150 ml (którą osobiście posiadam). Po umyciu zostawia się ją na włosach 5 minut - to niedługo w porównaniu do podobnych produktów. Próbowałam na prawdę wielu produktów do włosów, odżywka bije wszystkie na głowę. Zdecydowanie polecam, jest w 100% warta swojej ceny.

rewelacyjna, ale nie dla wszystkich

Dla moich włosów - fenomenalna. Mam długie, farbowane, lekko puszące i gęste. W dobrej kondycji, czasem tylko muszę bardziej zadbać o przesuszone końce.

Odżywka rewelacyjnie dyscyplinuje włosy, dlatego napisałam w podsumowaniu, że nie jest dla wszystkich. Cienkie i/lub rzadkie włosy może nadmiernie obciążać i powodować efekt zmokłej kury.

Moje farbowane i puszące włosy trudno jest wygładzić i doprowadzić po myciu do stanu "rozczesywalności" - tu ogromny plus dla odżywki, bo po spłukaniu i odciśnięciu nadmiaru wody, szczotka wchodzi w kudły jak w masło. Ten efekt jest długotrwały, włosy po wyschnięciu są gładkie, miękkie, błyszczące, nie puszą się. Używam codziennie. UWAGA - bardzo ostrożnie z dawkowaniem, u mnie porcja wielkości małego orzecha włoskiego wystarcza na gęste włosy do łopatek.

Jest baaaaardzo wydajna, gęsta, pięknie pachnie, od zapachów Farouka mogłabym się uzależnić. ;)
Świetna relacja jakość vs. cena - butlę 300 ml kupuję w zaprzyjaźnionym sklepie fryzjerskim za 35 pln.

Butelka i jej otwieranie mogłoby być lepsze, ale nie odejmę gwiazdki, bo zawartość zasługuje na najwyższą ocenę.

Używam tego produktu od: z doskoku, od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

zdecydowanie polecam!!

Kosmetyk jest świetny!

Super konsystencja
włosy po aplikacji sa gładkie, miękkie zdecydowanie lepiej sie układają i łądnie pachną.

Po uzyciu samej odżywki moje włosy wygladaja tak jakbym już użyła jedwabiu bądź innego podobnego wygładzającego serum.

Wielkie nic

Ta odżywka to jedno z moich kosmetycznych rozczarowań, choć może jestem już zbyt wymagająca. Ale przecież nie zmienię tego jak odżywka działa. A w ogóle nie działa. Bardzo przyjemnie pachnie, ma bardzo gęstą konsystencję i jest bardzo wydajna, ale nic poza tym. Włosy po niej zdają się być suche, nie daje żadnego efektu a kombinowałam różnie z jej użyciem. Bywa, że trudno rozczesać po niej włosy. Nie jest specjalnie droga w porównaniu z kosmetykami podobnymi z tej samej półki, ale to zdecydowanie wyrzucone pieniądze. W wannę.

Słaba - nie regenruje

Używałam odżywki wraz z szamponem, niestety jednak nie zauważyłam żadnych efektów regeneracyjnych, a potrafiłam trzymać ją 20 minut pod czepkiem "zgodnie z zaleceniami fryzjerów".

Możemy również po jej użyciu zapomnieć o efekcie "lejących włosów" która osobiście uwielbiam :)

Opakowanie beznadziejne, ciężko z niego cokolwiek wycisnąć.

Zdecydowanie bardziej polecam linię: Loreal - Absolut Repair

Ok

Nigdy nie stosowalam tego typu odzywek,zawsze ograniczalam pielegnacje wlosow do zwyczajnej odzywka typu Loreal czerwony i stosowalam duzo jedwabiu.Jednak kiedy po wakacjach sporo przyciemnilam moje rozjasnione do platyny wlosy,a pozniej znow zatesknilam za jasniutkim,
norweskim blondem ,to musialo miec przykre konsekwence.Moje wlosy przestaly przypominac wlosy, a zamienily sie w jakas gume,dlatego nabylam ta odzywke sugerujac sie sprawdzonym jedwabiem tej firmy.Coz, odzywka owszem jest dobra,wlosy sa po niej lsniace,sliskie,miekkie i naprawde dobrze odzywione,moge spokojnie nosic je rozpuszczone:)Jednak produkt ma pewne minusy,nie jestem osoba cierpliwa i 20 min trzymania produktu na glowie to dla mnie stanowczo za dlugo!I niestety dosc czesto swedzi mnie po niej skora glowy,minusem jest takze opakowanie-bardzo niewygodne i nieporeczne....Używam tego produktu od:x czasu

zasługuje na miano maseczki!

Ten produkt to coś więcej niż zwykła odżywka. :) Ja stosuję ją raz w tygodniu. Pławię się w błogiej kąpieli, a ona działa na moich włosach przez około 1h. :) Po spłukaniu włosy są od razu cudownie miękkie i przyjemnie skrzypią pod palcami. Po wysuszeniu są gładkie i błyszczą. Do tego ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję, gęstą i zbitą.

Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1. :)

Nie dla Mnie.

Używałam odżywki w połączeniu z szamponem jakiś rok temu. Nie podoba Mi sie ze trzeba ją tak długo trzymać na włosach. To odżywka a nie szampon. Wcale nie regeneruje. Włosy po spłukaniu są po prostu śliskie. To wszystko.
Nie polecam

Używam tego produktu od:używałam rok temu

świetna odżywka !

mam falowane i suche wlosy, myślę że dla takich osob jest ta odżywka ponieważ nie obtłuszcza ich tak bardzo jak w przypadku prostych cieńkich włosów. Dla mnie to rewelacja moje wlosy są mięciutkie błyszczące po prostowaniu dalej wygladają na lśniące i zdrowe. Dodatkowo używam jedwabiu na same końce wlosy sa lekko obciążone i wydają sie grubsze i mniej wypadają. Zdecydowanie polecam ! do tego dosyc wydajna. Na pewno kupie ejszcze szampon do kompletu.

Używam tego produktu od:3 tygodni