Bath & Body Works, White Pear & Fig, Deep Cleansing Hand Soap (Głęboko oczyszczające mydło do rąk)

Głęboko oczyszczające mydło do rąk marki Bath & Body Works zaprojektowane zostało z odnawiających skórę mikrosfer dla skutecznego oczyszczania i złuszczania. Ochronny aloes i witamina E czynią skórę miękką i gładką. Zapach to świeża biała gruszka pokryta oszronioną figą.

Rewelacja

Mam ogromną słabość do mydeł B&BW i chyba jeszcze bardzo długo będę ich używać.

Głęboko oczyszczające mydełko ma to do siebie, że w konsystencji produktu możemy znaleźć całą masę drobinek, które peelingują, bardzo dobrze oczyszczają skórę, wygładzają ją, a po umyciu rąk takim produktem o wiele lepiej wchłaniają się wszelkie kremy, które potem zastosujemy. Bath and Body Works nie tylko dba o działanie, ale również o zapachy produktów, które są mocno realistyczne. Mydło to przede wszystkim ma skutecznie oczyścić, złuszczyć, zmiękczyć oraz wygładzić skórę. Dodatkowym atutem jest aromat gruszki zmieszany z figą. Co ja zauważyłam? Wszystkie obietnice producenta zostały spełnione. Drobinki idealnie złuszczają naskórek, pozostawiając skórę idealnie wygładzoną. Po takim wygładzeniu możemy również spodziewać się, że skóra będzie bardzo miękka. Oczyszczenie oraz odświeżenie jest na jak najwyższym poziomie, ale to też jest w głównej mierze zasługa usuwania starego naskórka. Co ciekawe zauważyłam również, że ten produkt ma bardzo fajne predyspozycje do nawilżania, ponieważ z reguły po myciu rąk zaraz sięgam po jakikolwiek krem, a tutaj nie było to aż tak potrzebne. Jedno jest pewne - jak ktoś nie wyczuje lekkiego efektu nawilżenia tak jak ja to na pewno nie wyczuje też efektu wysuszenia skóry. Po prostu będzie to neutralne mydełko nie robiące większej szkody. Mydło jest bardzo wydajne oraz rewelacyjnie pieni się. Zapach jest prześliczny, bardzo świeży, bez krzykliwego akcentu chemii i najbardziej tutaj jest dominująca gruszka. Opakowanie jest również bardzo praktyczne. Nie dość, że przeźroczyste, więc możemy kontrolować ile produktu zostało to jeszcze pompka, pomimo tego, że w konsystencji są drobinki, które uwielbiają zapychać pompki, trzyma się tutaj dzielnie i nie ma mowy, żeby się zepsuła. Minusem mogą być tutaj po pierwsze dostępność, ponieważ musiałabym przez pół kraju przejechać, żeby odwiedzić B&BW sklep stacjonarny to jeszcze ceny, które nie zachęcają zbytnio do kupna jeśli ktoś nie zna możliwości tych produktów.

Jestem fanką tych mydeł z całego serducha i jest to kolejna odsłona zapachowa, która mnie nie zawiodła. Jeśli będzie tylko szansa to na pewno wrócę do niej.