Joanna, Sensual, Balsam łagodzący po depilacji z olejkiem arganowym

Joanna, Sensual, Balsam łagodzący po depilacji z olejkiem arganowym

Średnia ocena: 3.64/5

Balsam łagodzący po depilacji z olejkiem arganowym marki Joanna został stworzony specjalnie po to, aby pielęgnować skórę całego ciała, szczególnie po zabiegu depilacji. Po zastosowaniu balsamu skóra pozostaje jedwabiście gładka, odżywiona i miła w dotyku.
Składniki aktywne: Olejek arganowy działa nawilżająco i łagodząco na podrażnioną skórę. Wyciąg z egzotycznej rośliny larrea divvaricata posiada właściwości opóźniające odrastanie włosów po depilacji.

kremy i balsamy po depilacji
łagodzące
w tubie
balsam / lotion

Balsam po depilacji

Otrzymałam ten balsam w prezencie i bardzo zaciekawiła mnie jedna rzecz, jak może on opóźniać kolejne depilacje? No ale dobra do konkretów

Wydajność: przeciętna (zwykłe balsamy mają większą moim zdaniem)

Opakowanie: wygodne na klik o poj. 150 ml

Konsystencja: bardzo typowa dla balsamu coś między mleczkiem a kremem

Zapach: trochę chemiczny, ale nie przeszkadzał mi

Działanie: szybko się wchłania, nie lepi się jakoś nadmiernie. Ważniejsze natomiast jest to, iż od razu jest odczuwalne ukojenie i nawilżenie oraz wygładzenie. Czy włoski odrastają wolniej? No może minimalnie. Ale bazując na wcześniejszych opiniach widać, że u każdego jest trochę inaczej

Czy polecam?
Generalnie jest całkiem ok, ale tak do końca to nie odczuwam potrzeby posiadania kolejnego kosmetyku. Jeden balsam wystarczy

Skutecznie łagodzi podrażnienia i nawilza

Balsamu używam po każdym goleniu maszynką gdyż zawsze pojawiają się na moich nogach mniejsze lub większe podrażnienia których nie cierpię a do tego nogi są potwornie suche i wrażliwe nawet po użyciu pianki do golenia. Balsam sensual szybko i skutecznie rozprawia się z podrażnieniami, łagodzi je i nawilża skórę w sposób szybki i skuteczny.
Balsam jest nieco lejący więc nie potrzeba go wiele aby skutecznie okryć nogi więc dzięki temu jest super wydajny a do tego cena powalająca niska.

Godny polecenia

Po depilacji mam podrażnienia, skóra mnie swędzi i piecze, więc koniecznie muszę użyć czegoś, co je ukoi, więc chętnie sięgam po specjalne balsamy do depilacji.
Ten z Joanny rzeczywiście łagodzi skórę, do tego zapobiega powstawaniu krostek.
Konsystencja może nie jest gęsta, ale jest on wydajny, bo na jeden raz nie potrzeba dużo produktu.
Zapach nie jest najpiękniejszy (dla mnie pachnie olejkiem arganowym), ale nie jest też uciążliwy, można go znieść.
Produkt pozostawia film na na skórze, ale ten szybko się wchłania.
Nie zauważyłam żadnego wpływu na szybkość odrastania włosków.
Nie wiem, czy sięgnę po niego ponownie, bo stosuję po depilacji emulsję, która jest łagodząca, ale nie jest przeznaczona do ciała po depilacji, tylko do "normalnego" użytku, ale idealnie spisuje się też po depilacji, koi wszelkie podrażnienia, więc trochę bez sensu kupować kolejny kosmetyk w tym samym celu.

Godny polecenia

Balsam nawilża skórę po goleniu. Ładnie pachnie, lekko słodko. Balsam łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania się w skórę. Jest wydajny, starcza go na naprawdę długi okres. Co najważniejsze łagodzi podrażnienia. Jak na razie ten balsam jest w moim top 3 balsamów po depilacji. Polecam.

Fajny

Lubię ten balsam. Po użyciu bardzo szybko przywraca skórę do normalnego stanu. Nie zostawia lepkiej warstwy. Generalnie robi co ma robić. Cena też jest ok, dostępność niestety bardziej ograniczona i to jedyna wada

Super jest

Od dłuższego czasu szukałam balsamu aż postanowiłam że kupię ten z Joanny.

Balsamu jest bardzo ładna tubka wpadająca w oko, a do tego bardzo podręczna i świetnie z niej wydobywa się krem.

Balsam bardzo ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i wystarczy troszeczkę nałożyć żeby rozprowadzić po całych nogach, również szybko się wchłania.

Skóra po użyciu tego balsamu jest gładka, nawilżona i również pojawia sie mniej podrażnień po goleniu i tez co zauważyłam że włoski odrastają trochę wolniej.

Krem jest niskiej cenie i również prawie w każdej drogerii dostępny.
Ja ze swojej strony z całego serca mogę polecić.

Joanna - balsam łagodzący po depilacji

Balsam, który dobrze się rozsmarowuje i w miarę szybko się wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnej, lepiącej się warstwy.
Dobrze nawilża i koi podrażnioną skórę po depilacji, goleniu. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach.

Super!

Już po pierwszym użyciu czuć różnicę. Skóra jest mięciutka, odżywiona i nawilżona. Ładnie łagodzi po depilacji.
Nie ma za bardzo zapachu. Krem ma idealną konsystencję Nie jest za rzadki ani za gęsty. Zdecydowanie polecam każdemu.

Rewelacja!

Balsam kupiłam, ponieważ szukałam jakiegoś kosmetyku , który będzie łagodził moją skórę po depilacji. Fajnie nawilża skórę, chociaż za pierwszym razem nie zadziałał na opóźnienie odrostu włosów to później z każdym kolejnym użyciem faktycznie wydłużał czas, także jestem zadowolona z tego produktu.

Bardzo dobry produkt

Działa bardzo dobrze, łagodzi, nawilża i nie podrażnia. Jestem zadowolona. Uwielbiam produkty z olejkiem arganowym, więc to kolejny plus. Co do samej ochrony po depilacji mam mieszane uczucia. Delikatnie łagodzi, ale podrażnienie po goleniu jak ma być to i tak będzie. Jeśli chodzi jednak o inne podrażnienia i zaczerwienienia, balsam rzeczywiście działa.
Natomiast co do opóźniania odrastających włosków po depilacji jestem zachwycona. Naprawdę się sprawdza i to zdecydowanie najlepszy produkt tego typu, jaki kiedykolwiek miałam. Polecam!

Jest spoko!

Balsam faktycznie łagodzi skórę po depilacji choć troszkę mnie na początku szczypie ale tylko chwileczkę i potem już jest coraz lepiej i łagodniej.
Oprócz tego zmniejsza szybkość odrastania włosków i dzięki niemu nie wyskakuje mi żadna kaszka ani krostki po depilacji okolic bikini.
Do tego cena jest bardzo atrakcyjna :)
Z czystym sercem go polecam!

Joanna

Szukałam balsamu który ukoi moją zawsze i bardzo podrażnioną skórę po depilacji i muszę przyznać, że za tą cenę jestem pod wrażeniem działania. Balsam bardzo ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i nie trzeba dużo go nakładać a także dość szybko się wchłania. Koi i bardzo nawilża a co za tym idzie ? Zostawia niestety lepką skórę. Po paru dniach zazwyczaj skóra zaczynała swędzieć a po użyciu tego balsamu nic nie odczuwam. Jednak nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że opóźnia odrastanie włosków.