Yves Rocher, Un Matin au Jardin, Feuilles de Verveine, Gel Douche (Żel pod prysznic `Werbena`)

Żel pod prysznic Un Matin au Jardin `Werbena` został wzbogacony w aloes, który sprawia, że skóra będzie miękka i delikatnie pachnąca. Formuła zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego. Bez barwników, bez parabenów.
Sposób użycia Stosuj do mycia ciała pod prysznicem. Na zakończenie obficie spłukać wodą.

Odświeżająca werbena

Cała seria tych żeli jest bardzo dobra, może była, ponieważ została zastąpiona przez nowe wersie. Idealnie się pienił i dobrze zmywał. Dzięki zapachowi werbeny cudownie odświeżał i sprawiał, że kąpiel była jeszcze bardziej przyjemna. Zapach utrzymywał się na skórze. Żel nie wysusza. Ma niewielkie opakowanie, dzięki czemu można zabrać go ze sobą.

ładny zapach

Żel bardzo ładnie, orzeźwiająco pachnie.
Dobrze myje.
Nie podrażnia skóry.
Jest średnio wydajny.
Minusem jest wysoka cena.
Można kupić podobny produkt dużo taniej.

Niepowtarzalny zapach żelu

Otrzymałam go jako gratis do zakupów i jestem zachwycona. Świetnie pachniez odświeża skórę, dobrze się pieni, nie wysusza skóry. Dobry podczas upałów i na co dzień na tzw. szybki prysznic. Zapach żelu pozostaje na skórze jednak tylko kilka godzin.

Intensywny naturalny zapach - Nie wysusza - Dobrze myje

Żel ma intensywny, naturalny zapach werbeny, bardzo odpowiada mi w czasie upalnej pogody. To dobrej jakości produkt, dobry na prezent.

Dobrze się pieni, tylko do cięższych miejsc np. z resztkami dezodorantu musiałam użyć bezpośrednio z dłoni, bo spieniony na gąbce nie wystarczał.

Cudowny świeżak

Tak jak lubiłam wodę toaletową o tym zapachu ( pomimo marnej trwałości), tak polubiłam się z tym żelem pod prysznic.

Kompozycja zapachowa jest niesamowicie przyjemna - świeża, lekka.
Werbena + cytrusy = gwarantowana poprawa mojego humoru!
Pobudzenie głowy i odświeżenie, oto efekty takiej aromaterapii :)
Jeśli ktoś gustuje w świeżakach jak cytrusy, zielona herbata, z pewnością polubi także tę kompozycję.

Prócz walorów zapachowych żel posiada jeszcze inne:
dobrze się pieni, jest w sam raz gęsty, dzięki czemu zyskuje na wydajności i nie wysusza skóry. Pozostawia ją miękką i dobrze oczyszczoną ( nie należę do wrażliwców). Zamknięty jest w ładnym, prostym opakowaniu wykonanym z recyklingu.

Z pewnością wrócę do niego w lecie, wtedy takie pobudzające, odświeżające kosmetyki spisują się u mnie najlepiej. Pozwalają przetrwać miejskie upały.
Zapoluję na niego w promocji, cena regularna wygórowana.

Przyjemny zapach

Miałam malutkie opakowanie żelu. Buteleczka jest bardzo mała, w sam raz na krótkie wyjazdy, nada się również do samolotu. Mieści się w niej zaledwie 50ml żelu. Łatwo się ją odkręca i łatwo również wydobyć z niej żel. Sam kosmetyk ma dość rzadką konsystencję, jest przeźroczysty i lekko zielonkawy. Żel bardzo dobrze spełnia swoje zadanie czyli myje skórę, nie wysusza jej przy tym. Zapach jest bardzo przyjemny, świeży i orzeźwiający, czuć w nim nutę cytryny. Idealnie sprawdzi się w gorące letnie dni dając uczucie odświeżenia

Niezły, ale zapach nie porywa

Ten żel akurat z tej serii mi nie przypadł do gustu.

Opakowanie jest wygodne - da się wycisnąć do samego końca, poza tym jest przeźroczyste, więc widać ile poszło.

Konsystencja jest typowo żelowa, więc bez problemu da się go używać - nie jest w stylu 'flubbera' ani przeciekającym przez palce.

Zapach nie jest tu mocną stroną. Jest kwaśny, aż za nadto. Jest zbyt ostry, na pewno nie jest odświeżający tak jak bym to widziała.

Poza tym żel jest ok. Pieni się dobrze, nie wysusza zbytno, wydajność w normie.

Jednak cena jest tu za wysoka - przy kosmetykach YR wymagam, by kosmetyk był b. dobry, bo cena ich jest dość spora - tu jest średnio, więc go nie kupię ponownie. Dostępność dobra - sklep online, salony firmowe, sprzedaż wysyłkowa.