Avon, Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka transparentna)

Avon, Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka transparentna)

Pojemność 4,6 g

Przejrzysta, mało kryjąca szminka z ładną paletą kolorów. Polecam ją do delikatnego makijażu, bo naprawdę niewiele ją widać na ustach, nadaje odcień z lekkim połyskiem i dyskretnymi drobinkami (w niektórych odcieniach).

niezła

Niedroga, dobrze nawilża i wcale nie jest taka transparentna...<BR>lekko błyszczy i dosyć dobrze się trzyma na ustach

milutka;-)

Bardzo lubię odcień shimmering gold i od czasu do czasu go używam. Szminka ma miłą konsytstencję, dobrze się rozprowadza i daje prześliczny efekt lekkiego połysku i migotania.<BR>Niestety nie jest trwała, szybko wysycha i schodzi z ust w przeciągu około dwóch godzin, jednak robi to "z klasą";-) i zjada się równomiernie, zreszta jest transparentna, więc jej częściowe zjedzenie nie wygląda jakoś bardzo nieestetycznie.<BR>Nie podoba mi się zupełnie opakowanie. Za te dwie wady odejmuję dwie gwiazdki, a więc byłoby ***, ale jedna ekstra za obecność filtrów-szkoda, że tylko UVB.<BR>

niezła

Niezły pomysł ta transparentność :) Podoba mi się kolor Shimmering Gold. Szkoda, że pomadka nie jest trwała, ale jest leciutka, delikatna i lekko nawilżająca.

rewelacja!

Świetne szminki o delikatnych odcieniach, używam shimmering gold. Teraz, przy opalonej skórze, moje usta są lekko powiększone, pięknie się błyszczą, są nawilżone - i w ogóle super!

swietna na lato

Usta maja kolor i polysk, a nie widac i nie czuc na nich zadnego "mazidla". Leciutka, delikatna szminka wymarzona na lato. Spory wybor kolorow pozwoli napewno dopasowac cos dla siebie. Nie wysusza ust. To moja ulubiona z Avonowych szminek i jedna z ulubionych w ogole :)

Oceniam na 5.00

Te uwielbiam bo dają aksamitny efekt gładkości ust poprostu wspaniałe lekko zwilżone wargi delikatnie zabarwione, tu moje ulubione to Ice i Rose. ( chociaż co do tego drugiego koloru to nie nazwałabym go delikatnym barwieniem, ale dzięki tamu że faktycznie koloruje usta i daje taki satynowy efekt jest właśnie cudowny)

Oceniam na 3.00

Moja ulubiona pomadka z Avonu - ze względu na delikatne kolorki.Pasują mi prawie wszystkie, szczególne Coy i Shimmering Gold. Wydaje mi się, że trochę nawilża.

dobra i tania

Jak w zgłoszeniu, mnie się podoba i jest tania. Oczywiście nie jest trwała, bo nie to ma być jej właściwością ;) Minusik (subiektywny) dlatego, że po prostu wolę wersję satynową :)

Oceniam na 4.00

Przyjemnie się rozprowadza, spodobały mi się nowe odcienie: Coy i Flirty; niezbyt trwała, ale jak to szminka transparentna.

Oceniam na 4.00

Jedna z moich ulubionych pomadek. Nie lubie ciezkich, kryjacych pomadek, ktore tworza na ustach gruba i nienaturalna warstwe. Ta szminka jest prawie idealna: lekka, ale daje ladny odcien, nawilza i leciutko nablyszcza, ma ladne kolory ( moje ulubiobe to: Sheer Ice i Frozen Rose ), ktore rzeczywiscie dobrze sie prezentuja na ustach. Idealna na lato. Jej jedyny minus to trwalosc, ale w sumie nie jest to szminka o przedluzonej trwalosci, wiec w niczym nie ustepuje innym tego typu pomadkom. Jakosc za naprawde niewielka cene.