Miss Sporty, Fabulous Lash, Stretch It Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Miss Sporty, Fabulous Lash, Stretch It Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Pachnidelko

wydłużające
Szczoteczka
grzebyk

Są lepsze

Uwielbiam tusze wydłużające, zazwyczaj takie tylko kupuje. Moje naturalne są dość długie, ale lubię je podrasować jeszcze tuszem o podobnych właściwościach. Owy tusz ma dość dużą szczoteczke, która moim zdaniem jest zbyt obszerna. Po nałożeniu na rzęsy tusz szybko zasycha i trzeba sie nim w miarę szybko posługiwać, ponieważ momentalnie wysycha tworząc nieestetyczne sklejenie. Ogólnie nie jest zły, ale uważam że w tej samej cenie są lepsze.

Wydłużenie w dobrej cenie

Tusz ma gęstą szczoteczkę dlatego obawiałam się biorąc pod uwagę moje doświadczenia że nie będzie dobrze rozczesywał rzęs oraz że będą sklejone. Nic podobnego. Produkt ma w opisie wydłużenie i podkręcenie i nie dość że rewelacyjnie to spełnia to jeszcze nie skleja rzęs. Trzeba jednak wielokrotnie przeczesywać rzęsy szczoteczka żeby uzyskać zadowalający efekt ale mi to nie przeszkadza.

Fajny produkt jak za tak niską cenę.

Jak na tak niską cenę tusz według mnie jest super. Tusz dorwałam w Rossmanie na promocji - 50 % więc już w ogóle kupiłam za bezcen. Jak na taki tusz nie spodziewałam się powalających efektów ale muszę przyznać że naprawdę daje radę. Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy, nic się nie osypuje. Czerń jest głęboka. Daje niesamowity efekt. Uwielbiam jego szczoteczkę. Jest rewelacyjna i nie skleja rzęs jak to bywa w przypadku innych tuszów. Naprawdę dobry produkt w niskiej cenie.

Miss Sporty, tusz do rzęs

Mój numer jeden! Nigdy nie spodziewałabym się, że maskara w takiej cenie potrafi zdziałać cuda! Efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs robi ogromne wrażenie. Uwielbiam ten tusz - jedna warstwa wystarczy by nadać rzęsom długości i gęstości. Kocham całym serduszkiem! Jedyny tusz, który jest ze mną zawsze na wyjazdach, ponieważ nie trzeba "łączyć" go z innymi, aby uzyskać efekt WOW!

Świetny tusz w przystępnej cenie

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten kosmetyk. Za tak śmieszne pieniądze daje naprawdę super efekt. Tusz świetnie rozdziela rzęsy, a przy 2krotnym nałożeniu fajnie je wydłuża dając widoczny, naturalny efekt. Dla mnie bomba! Kolejny dowód na to, że nie trzeba przepłacać aby dostać fajny tusz

Idealny tusz z Miss Sporty! Używam go codziennie. Aplikuje się świetnie; ma cudny czarny kolor; wydłuża mi rzęsy, dzięki czemu oko wygląda pięknie. Jakbym miała komuś polecić tani tusz, który się sprawdza na codzień to właśnie byłby to ten :)

Świetny !

Lepszy, niż nie jeden droższy tusz. Posiada dość gęstą szczoteczkę, która dobrze rozdziela rzęsy i wydłuża je. Nie kruszy się. Jego cena jest niziutka. Dla mnie najlepszy :)

Nigdy więcej!

Jestem bardzo zaskoczona tak dużą ilością bardzo dobrych ocen tego tuszu na kwc. To właśnie one przekonały mnie do wypróbowania produktu z tak niskiej półki cenowej. Niestety zawiodłam się - i to bardzo!
Tusz bardzo szybko się kruszy i znika z oka - już po paru godzinach zupełnie nie widziałam go na rzęsach, poza czarnym kolorem. Wydłużenie całkowicie zniknęło. Szczoteczka jest niedokładna. Mokra konsystencja produktu sprawia, że rzęsy się do siebie lepią i tworzy się efekt niczym z początku tego stulecia. Pozostawia nieestetyczne grudki, których pozbycie skutkuje jedynie większym zlepieniem włosków. Jak dla mnie - same minusy i żadnego plusa!
Niestety nie polecam.

Ukochany!

Ten tusz od miss sporty bardzo mnie zaskoczył ! Nie zauważyłam w nim żadnych wad:) Pięknie przedłuża i podkręca rzęsy oraz ich nie skleja :) Ma piękne opakowanie oraz szczoteczka bardzo mi się podoba ;)
Polecam :))

Jakość przewyższa cenę ;)

Uwielbiam ten produkt, sprawia, ze spojrzenie nabiera głębi. Idealnie wydłuża i nie skleja rzęs! Za taka cenę to jest naprawdę ideał. Świetnie sprawdza się u mnie w makijażu codziennym. Nie osypuje się i jest trwały.

Nie dla mnie

Tusz kupiłam na mega promocji w Rossmannie zachęcona pozytywnym opiniami na wizażu. Jak dla mnie to niewielkie, ale jednak pieniądze wyrzucone w błoto. W moim odczuciu tusz po pierwsze śmierdzi (choć może jestem rozpuszczona po tuszu Volume million lashes, który pięknie pachnie). Po drugie skleja rzęsy, a jego konsystencja jest taka że przy malowaniu dość dużą szczoteczką dołączoną do maskary można z łatwością upaćkać całe oko. Coś tam może minimalnie wydłuża i tylko dlatego daję 2 gwiazdki, a nie 1. Jednak o żadnym efekcie WOW nie ma tutaj mowy. Dla mnie klapa.

super

Tusz jak dla mnie jest genialny. Ma fajną szczoteczkę, którą wygodnie nakłada się go na rzęsy. Pięknie je wydłuża i pokrywa ładnym czarnym kolorem. W trakcie dnia nie osypuje się ani nie odbija pod dolnymi rzęsami tworząc efekt pandy. Jak dla mnie ideał i do tego ma niską cenę.