Miss Sporty, Fabulous Lash, Stretch It Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Miss Sporty, Fabulous Lash, Stretch It Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Średnia ocena: 0.00/5

wydłużające
Szczoteczka
grzebyk

Najlepszy, mój ulubiony!!!

Zdecydowanie mój ulubiony tusz jaki kiedykolwiek miałam! Pięknie wydłuża rzęsy, delikatnie podkręca i pogrubia. Dla delikatniejszego efektu wystarczy 1 warstwa, a jeśli ktoś woli efekt wow (to naprawdę w moim przypadku jest efekt wow), 2-3 warstwy będą idealne.
Tusz kupiłam właściwie z przypadku, kiedy wszystkie inne polecane mi się nie sprawdziły, głównie ze względu na bardzo niską cenę i od tego czasu nie zamieniałabym go na żaden inny.
Na początku jest trochę mokry ale nie robi grudek, a po kilku użyciach konsystencja jest idealna.
Zdecydowanie polecam!

Świetny tusz na codzien, wydłuża rzęsy

Tusz jest naprawdę dobry. Wydłuża rzęsy, pogrubia je, nie skleja i nie robią się grudki nawet po nałożeniu kilku warstw. Dobry do stosowania na codzien, bo nie daje jakiegoś efektu wachlarzu rzęs itp.. Intensywny czarny kolor, ale najważniejsze jest jednak jego działanie wydłużające, które naprawdę jest widoczne.
Szczoteczka jest super, tylko ciężko nią wymalować rzęsy tuż przy kącikach oczu - nie zwęża się, przez co jest do tego za gruba.
Na pewno jeszcze go kupię. Miesiąc temu się skończył, teraz używam innego, ale to tego wrócę.

Jest OK

Tusz jest w porządku. Dobrze wygląda na rzęsach, chociaż pierwsze użycie może być trochę trudne i łatwo się nim pobrudzić ze względu na bardzo mokrą konsystencje, która po kilku użyciach jest już ok. Bywają dni, że się kruszy albo tworzy 'efekty pandy' pod oczami. Nie zauważyłam, żeby moje naturalne rzęsy stały się dłuższe, ale może za krótko stosuje.

Jak najbardziej na tak

Kupiłam ten tusz na promocji, w rossmanie za około 6/7zł nie licząc na cud, jednak on okazał się strzałem w 10! Rzesy są pieknie wydłużone, pogrubione i nie sklejają sie. Używam już go z 4msc i nie zamierzam narazie go zmieniać.

Mój ulubieniec z Miss Sporty!

Jest to tusz który jest ze mną praktycznie na codzień od wielu lat i za każdym razem jestem nim zachwycona!
Jest naprawdę tani a potrafi zrobić efekt WOW! Rzęsy są bardzo wydłużone a dodatkowo używam jeszcze zalotki. Będę go kupować na pewno przez jeszcze długi czas!

Rewelacja!

Już nawet nie zliczę ile opakowań tego tuszu zużyłam. Pierwszy raz kupiłam go podczas tej slynnej promocji w rossmannie, gdzie wszystkie kosmetyki kosztowały -55%. Jak tylko go użyłam, to nastepnego dnia poleciałam do Roska zrobić większe zapasy.

Tusz niesamowicie wydłuża, nie kruszy się i ladnie rozdziela rzesy. Lubię też kształt szczoteczki, można nią dokładnie wyczesać włoski. Rozumiem jednak niektóre dziewczyny, które źle oceniają ten tusz. Działa on najladniej na długich i podkręconych naturalnie rzęsach. Na krótkich niewiele robi, bo trudno jest nim dojechać do nasady rzęs i może oblepiać.

Ja jednak go uwielbiam i wiem, że kupię go ponownie jak tylko skończą mi się moje zapasy.

Najlepszy!!

Najlepszy tusz jakiego używałam do tej pory. Naturalna szczoteczka to jest coś co lubię. Nie kruszy się, nie skleja rzęs. Rzęsy są rozdzielone i wydłużone. Do tego kosztuje kilkanaście złotych w cenie regularnej

Wydłuża i się kruszy

Tusz wydłuża rzęsy faktycznie i nie skleja po dodaniu drugiej warstwy więc robi co ma robić jednak nie jest dość trwały i na dłuższe wyjścia się nie nadaje z czasem nie kruszy szczoteczka dość duża ale jest ok szata graficzna może być cena ok 10 złotych za 8 ml

Mój totalny H I T

Jeśli poszukujecie tuszu do rzęs, który zrobi Wam efekt wydłużenia to zdecydowanie polecam ten produkt. Bardzo łatwo się z nim pracuje - nie skleja rzęs, nie robi grudek. Nabiera się idealna ilość produktu, ma super konsystencje. Krycie jest bardzo dobre, można uzyskać efekt delikatnego wytuszowania, ale również po dołożeniu kolejnych warstw efekt WOW gwarantowany.

Ja zużyłam przynajmniej 4 opakowania i zawsze robię sobie zapas tego tuszu przy promocjach w Rossmannie, gdzie można go wtedy dostać za grosze (oczywiście w cenie regularnej również jest mega tani).

Szczoteczka jest dość spora, ale mi akurat to nie przeszkadza. Zawsze dostaję komplementy odnośnie moich rzęs, gdy mam je wytuszowane właśnie tym tuszem. Wielokrotnie moja mama twierdziła, że mam przedłużone rzęsy, bo to niemożliwe, żeby były to moje naturalne - a jednak ;)

Słaby

Tuszu użyłam raz, ponieważ bardzo szczypały mnie po nim oczy. Krótko po aplikacji zaczął się osypywać i rozmazywać. Słabo pokrywał rzęsy, trzeba nałożyć 2/3 warstwy żeby był widoczny.
Plusem była dla mnie szczoteczka, która dobrze rozczesywała rzęsy.

Bez szału

Kupiłam ten tusz tylko dlatego, że w drogerii nie było mojej ulubionej różowej wersji. Nie kosztował dużo, bo ok 10 zł. Używam go od 2 miesiecy a już miesiąc temu zrobił się taki 'suchy'. Mimo, że producent obiecuje efekt wydłużenia rzęs to u mnie tego nie zauważyłam, lekko unosi je do góry. Za każdym razem gdy go użyję to łzawią mnie oczy, co często u mnie się zdarza przy innych tuszach do rzęs. Średnio się go zmywa, nie trzeba aż tak mocno pocierać. Efekt lekko uniesionych rzęs utrzymuje się przez parę godzin.
Myślę, że więcej go nie kupię.

Dobrze wydłuża

Tusz spełnia swoją funkcję w 100%. Doskonale wydłuża krótkie rzęski czego jestem idealnym przykładem. Tusz jest bardzo wydajny i starcza na długo. Z dolnej półki wg. mnie jest to najlepszy produkt do rzęs, chodzi mi tu o tusze.
Tusz utrzymuje się na rzęskach cały dzień, ale po 8 godzinach w pracy można zauważyć, że to już nie jest ta sama jakość produktu co świeżo po nałożeniu.

Cena niska, dosłownie groszowa. Jeżeli chodzi o stan rzęs to są one w dobrym stanie, produkt totalnie nie wpływa na ich strukturę.