Nivea, Visage Young, Pure Effect, Milk Away! (Mleczko oczyszczające)

Nivea, Visage Young, Pure Effect, Milk Away! (Mleczko oczyszczające)

Delikatne Mleczko oczyszczające z serii NIVEA VISAGE YOUNG zawiera morskie minerały, dzięki którym skutecznie usuwa makijaż i codzienne zanieczyszczenia. Zostało stworzone specjalnie dla młodej cery. Zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i sprawia, że skóra się nie błyszczy.
Nie zatyka porów i nie powoduje powstawania zaskórników.
Łagodnie, ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia, by skóra była świeża i gładka.
Opakowanie zostało wyposażone w pompkę, która zapewnia wygodne i higieniczne dozowanie mleczka.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH

Cena: ok. 15 zł / 150 ml

sredniak ;d

Dluugi czas temu skusilam sie na to mleczko, ale oprocz ladnego zapachu - jak cala seria i opakowania z pompka nie mialo wiecej plusow ;) oczyszczanie bylo mierne i to co zapamietalam to ze baardzo piekly oczy po nim ;d

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: ok. dwa

Nigdy więcej

Niestety nie polecam , jest wygodne bo ma pompke która dozuje ilość mleczka i ładny zapach.
Lecz jest zbyt wodniste , strasznie piecze przy zmywaniu, broń Boże zmywacz nim makijaż z oczu ,
Nie polecam bo można się napażyć czerwonych plam ;/ bardzo szczypiących !

Używałam je przez rok, ma niestety skutki uboczn i podrażnia skure ;/
1,5 opakowania

Średniaczek

Minusy:
- strasznie piecze przy zmywaniu makijażu ;/

Plusy:
- ładny zapach,
- dość wydajny,
- fajnie odświeża cerę

Ogólnie produkt nie jest taki zły. Nie polecam go do zmywania makijażu, ale do odświeżenia lub oczyszczenia cery jak najbardziej.

Używam tego produktu od: ok. poł roku

aaa pieczee!!!

od biedy moze byc.
fajny zapach i wlasciwosci oczyszczjace - koniec plusow.
dosc rzadka konsystencja - wole gestsze, jak garnier.
i co najgorsze: piecze!! przetarlam wacikiem skore wokol oczu a czulam jakby mi ktos polal je kwasem. to jest cos niedopuszczalnego. garnier o niebo lepszy.

Używam tego produktu od:....

najlepszy do tej pory

Nie wiem, czy KWC, bo uważam, ze zawsze można znaleźć coś lepszego, ale ten uwielbiałam. Świetnie radził sobie z makijażem, nie podrażniał, a mam bardzo wrażliwą skorę pod oczami. Zdarzyło mi się kilka razy zrobić demakijaż i pójść spać (normalnie myję jeszcze twarz) i rano nie było czerwonych plamek pod oczami - rewelacja. Był też bardzo wydajny - nie pamietam dokladnie na ile mi starczało opakowanie, ale wiem, że w okolicach 10 miesięcy, nawet do zmycia bardzo mocnego makijażu wystarczała niewilka ilość.

Bardzo lubię, tylko jakoś nie widzałam go od ponad roku w sklepach? Jak go gdzieś znajdę, to na pewno kupię bo jest świetny. I cena niska. Polecam wszystkim.

bardzo dobry :)

Dostałam go kiedyś w prezencie i urzekł mnie od pierwszej chwili.
Super konsystencja i zapach, a co najważniejsze wspaniale zmywał makijaż i usuwał zanieszczyszenia z twarzy, rewelacyjny! :)

Używam tego produktu od:teraz już nie używam

Świetny

Jest bardzo prosty w użyciu. Ma łagodny zapach. Świetnie radzi sobie z usuwaniem makijażu jak i codziennych zanieczyszczeń. Warty polecenia i wypróbowania.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Miłyyyy :)

Bardzo milutki kosmetyk :) Ładnie zmywa make up, nie brudzi się i ma fajna higieniczną pompkę która przypadła mi go gustu :)
Polecam za taka cenę !
I jest bardzo wydajny :)

Używam tego produktu od:pol roku

Nienajgorszy z tej serii.

Muszę powiedzieć że to nienajgorszy kosmetyk z serii NIVEA VISAGE YOUNG. Nie do końca się zgadzam z opisem... Owszem ładnie czyści skórę z makijażu i nie podrażnia ale nic poza tym. Nie łudźcie się po prostu. I omijajcie okolice oczu bo strasznie podrażnia wrażliwą skórę.

Używam tego produktu od:2-3 ms.

Beznadziejny

Witam. Podeszłam do tego opakowania z entuzjazmem - lądne opakowanie, nawilżające, morskie minerały... Wszystko pięknie. Gorzej z praktyką. Jesli nie spluczesz mleczka z prędkościa światla zacznie szczypać i piec niemilosiernie. o oczach już nie wspomne. Czesto zapominam się i z przyzwyczajenia zcieram tusz z rzęs mleczkiem. NIgdy jednak AŻ tak mnie nie szczypalo ! No nic, odradzam. KLAPA

Używam tego produktu od:nie_wiem
Ilość zużytych opakowań:1 kurzy się na półce; )

Dobry, ale..

Kupiłam z ciekawości. Opakowanie bardzo fajne, dozownik również, co do konsystencji troszkę za rzadka, mało wydajny, dobrze zmywa tusz wodoodporny, ale gdy troszkę dłużej się go przytrzyma przy oku zaczyna szczypać. Wydaje mi się, że pod koniec zmywania makijażu skóra wokół oczu jest podrażniona.

JA jestem na TAK!

I znowu kłania się cera bez problemów - tylko dla takiej nadają sie kosmetyki z serii Nivea visage Young. Dla mnie naprawdę jest najlepszy, miły zapach , może troszkę za rzadki ale ważne że działa, bardzo wydajny i cena ok. Polecam

Używam tego produktu od:4msc
Ilość zużytych opakowań:1 i pół