Indigo Nails Lab, Pyłek Efekt Syrenki

Indigo Nails Lab, Pyłek Efekt Syrenki

Pojemność 2,5 g

Niezwykły pyłek zamknięty w malutkim pudełeczku. Prosty i szybki w aplikacji, pozostawia niesamowity, trwały efekt - zabezpieczony nabłyszczaczem Wet Look długo utrzymuje się w idealnym stanie.
Paznokcie iskrzą się milionem malutkich drobinek, przyciągając wzrok jak magnes, prześlicznie mieniąc się w słońcu.

Różnorodny manicure w zasięgu ręki

Pyłek zakupiłam 2 lata temu. Używam go zwykle jako zdobienie dwóch paznokci w każdej z obu rąk, wcierając go pacynką w dyspersję warstwy koloru. Na różnych podkładach daje przeróżny efekt, dzięki czemu każdy manicure z jego użyciem może być odrobinę inny. Pyłek jest bardzo wydajny i starcza na bardzo wiele użyć. Według mnie, mógłby być minimalnie drobniej zmielony, ale to tylko moja subiektywna opinia i nie będę odejmować mu za to punktów, ponieważ poza tym jest idealny.

Dzięki pyłkowi różne wariacje i kombinacje manicure

Co tu dużo mówić po prostu trzeba go mieć, pyłek jest przecudowny, potrafi klasyczny manicure przeistoczyć w prawdziwe dzieło, dzięki niemu moja wyobraźnia szaleje, zawsze jestem ciekawa jaki da efekt z różnymi kolorami a tych kombinacji naprawdę mamy sporo,ja zazwyczaj nakładam pyłek na palec serdeczny oraz kciuk, to co zaobserwowałam najlepiej aplikować go pacynką do cieni, na początku troszeczkę wklepać a potem rozetrzeć, efekt jest niesamowity- iskrzące się diamenty.

uwielbiam wszystkie syrenki indigo

Jedne z najpiękniejszych, najtrwalszych i najbardziej błyszczących syrenek jakie miałam.

Jestem fanką wszystkich wersji, ale najbardziej przypadły mi do gustu wersje Black I i Black II.

Nadaje sie nawet dla poczatkujacych

Moja przygoda z lakierami hybrydowymi itp nie jest dluga. Balam sie wiec trochę eksperymentowac ale bezzasadnie. Cena super zacheca do sprobowania. Efekt zaskakujacy- rzeczywiscie mieni sie jak syreni ogon. Aplikacja prostsza byc nie moze (ja aplikuje pod top ale wiem zw mozna tez i na). Fajnie wyglada zarowno na jednej rece jak i tylko na 1-2 paznikciach. Pasuje do kazdego koloru lakieru. Po prostu bomba.

Syrenka to jest to

Najlepszy pyłek jaki jest. Najpiękniej wygląda na jasnych kolorach natomiast czerwienią i pochodne kolory zmienia w miedź, co nie każdemu odpowiada. Mocno wtarty pyłek dale prawie że efekt tafi pięknie skrzacej, lżej wtarty mieni się drobinkami, nasypany na mokra hybryde daje przepiękny efekt szronu. Niestety jak każdy pyłek ma swoją wadę, nawet najlepiej zabezpieczony 2 warstwami topu potrafi się scierac.

Świetny efekt na paznokciach

Wcześniej nie używałam tego typu produktów, ale chciałam nieco urozmaicić swój manicure. Uzyskany efekt na paznokciach bardzo mi się spodobał. Używałam go na różowym lakierze i naprawdę bardzo ładnie to wyszło. Paznokcie pięknie się mieniły, przykuwały uwagę. Dzięki uzyciu pyłku lakier staje się trwalszy. Używałam go na zwykłym lakierze i pyłek znacznie przedłużył trwałość lakieru.

Zwróci uwagę

Lubię, kiedy moje paznokcie się wyróżniają. Efekt syrenki jest super, naprawdę pięknie wygląda na paznokciach i przyciąga uwagę (ale nie jest tandetny, po prostu ładnie się mieni).

Opakowanie jest małe, ale wystarczy na wiele aplikacji, tak bardzo jak lubię efekt syrenki tak wątpię, że uda mi się kompletnie wykorzystać opakowanie w najbliższym czasie.

Diamentowe cudo

Zacznę od tego, że bardzo lubię, gdy moje paznokcie błyszczą się i mienią w blasku słońca. W drogerii Pani doradziła mi zakupić pyłek z Indigo. Już od pierwszego użycia zakochałam się w nim. Pyłek zawarty jest w malutkim pojemniku, który jest szczelnie zamknięty. Paznokcie są spektakularnie piękne. Wystarczy go nanieść na warstwę dypresyjną i zalać topem. Paznokcie nie ścierają się i błyszczą przez długi czas. Jak pyłki to tylko INDIGO.

Nie jestem fanką efektów, wymyślnych zdobień, pyłków jednak ten skradł moje serce. Jest delikatny, subtelny bardzo dziewczęcy i pięknie mieni się w słońcu. Myślę, że na lato będzie idealny do wakacyjnych stylizacji. Oczywiście pyłek utrzymuje się na pazurkach do kolejnej stylizacji i nic się z nim nie dzieje.

Efekt syrenki

Efekt syrenki to jeden z moich ulubionych efektów. Wygląda super na wielu lakierach, zarówno na białym, jak i na kolorowych. Jest wydajny i niesamowicie się mieni, przez co wygląda ciekawie i oryginalnie. Niejednokrotnie mając go na paznokciach przykuwałam wzrok wielu osób i spotykałam się z pytaniami o ten manicure. Ponadto jest wytrzymały i utrzymuje się na paznokciach przez długi czas.

Efektowny!

Jest to pierwszy pyłek który zakupiłam od Indigo Nails. Można używać go na tyle sposobów, na każdym kolorze prezentuje się inaczej lecz nadal pięknie. Najbardziej podoba mi się nałożony na czerwony kolor. Pyłek wtedy nabiera odcieni złota/zieleni. Można nakładać go na dwa sposoby: 1. Wcierając we warstwę dyspersyjną i zabezpieczyć topem. 2. Posypać na nie utwardzony top no wipe i wtedy utwardzić w lampie. Uzyskamy efekt szronu/cukru. Piękny efekt 3D.

uwielbiam

Pyłek mialam w zestawie startowym do hybryd. Jest przepiekny. Starcza na bardzo dlugo. Dobrze przyczepia sie do warstwy dyspresyjnej lakieru. PO dobrym zabezpieczeniu topem jest nie do zdarcia.
Przepieknie sie mieni, na kazdym lakierze wyglada zupełnie inaczej.

polecam bo jest przepiekny