Donna Karan, DKNY Be Delicious EDP

notino.pl
Średnia ocena: 3.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 150.00

DKNY Be Delicious to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Zapach został wydany w 2004 roku. Zapach stworzył Maurice Roucel.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, ogórek i magnolia;
nuta serca: tuberoza, róża, konwalia, fiołek i zielone jabłko;
nuta bazy: nuty drzewne, ambra i drzewo sandałowe.

wody perfumowane
50 - 100ml, <50ml
owocowe, drzewne, kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień

3% jesień/zima 97% wiosna/lato

Lubię pachnieć tą świeżością

Uwielbiam lekkie, mydlane oraz świeże zapachy a ten taki jest! Zapach jabłuszka w połączeniu z hmm… ogórkiem? ???? Zdecydowanie jest to zapach na dobry początek dnia. Stosuję go głownie latem, wtedy dłużej czuję na sobie rześkość i lekkość.

Zapach jest trwały, utrzymuje się długo - na ciele oraz na ubraniach. Buteleczka bardzo poręczna. Polecam wypróbować ????

moc orzeźwienia

zapach tych perfum jest obłędny, ma delikatną niesłodką nutę. Jest on orzeźwiający. Niestety nie utrzymuje się byt długo, a te perfumy nie należą do najtańszych.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Mój top 3

Mój top 3 jeśli chodzi o perfumy. Zapach świeży, codzienny. Cudo po prostu. Pachnie nie tyle jabłkami, co bardziej kwiatami jabłoni oraz lekko ogórkiem. Idealny na cieplejsze miesiące, jednak ja go używam cały rok, zwłaszcza, kiedy dołuje mnie plucha za oknem. Jeśli chodzi o ten zapach, tylko od lat uzupełniam flakoniki.

Ładne

Te perfumy przypadły mi do gustu. Są bardzo świeże, ja wyczuwam w nich głównie ogórek. Dobrze sprawdzają się nie tylko wiosną i latem, ale również jesienią i zimą. Są bardzo trwałe. Polecam!

lekki zapach

Perfumy mają lekki i świeży zapach, takie właśnie lubię. Ich zapach utrzymuje się dość długo nie są za słodki, ani mdlące. Jedyny mały minus to cena, ale można jakoś to przeboleć.

Kocham kocham kocham

Kocham ten zapach od pierwszego powąchania. Jest cudowny, świeży, subtelny, kobiecy. Pachnie bardzo długo. Jedyny zapach który mi się nigdy nie znudzi

Wspaniały, letni zapach

Choć w planach miałam zakup innego jabłuszka, to jednak padło na klasyk - zielone.
Zakupiłam go w mniejszej pojemności, 15 ml.
Zapach naprawdę pachnie mocno jabłkiem, ale za chwilę czuć kwiatowe aromaty. Jest lekki, przyjemny, idealnie na wiosnę i lato. Zimą nie do końca mi pasuje, jest za mało otulający.
Trzyma się długo, ale niestety nie zostawał na ubraniach, szybko wietrzeje.
Flakon jest rozpoznawalny na całym świecie - zielone jabłuszko z srebrną górą. W mniejszej wersji ta srebrna część jest zdejmowana i pod nią jest malutki atomizer. Uważam że warto wypróbować ten kultowy zapach. Jest to też zapach typowo na dzień, chociaż każdy ma swoje preferencje i na jaka porę dnia mu pasuje.
Mimo że jest on ładny, to więcej do niego nie powrócę - nie porwał mnie na tyle, abym koniecznie chciała go mieć co roku.

TRWALE i SLODKIE

wyczuwalna nuta jabluszka, polaczonego ze slodkim zapachem. Idealne na kazda pore roku z przewaga na miesiace letnie, za duzy ich plus uwazam ich trwalosc, ponad przecietna. Gdy uzywalam tych perfum, slyszalam wiele pochwal :)
cudowne opakowanie , idealne do torebki

Kupiony w: Inna perfumeria

Dla mnie HIT!

Uwielbiam świeże zapachy, a ten jest strzałem w dziesiątkę. Kiedyś otrzymałam próbkę podróbki tego zapachu, ale nie był tak trwały i intensywny. Produkt jest w miarę wydajny. Zapach się utrzymuje do kilku godzin. Potem ja przestaję go czuć, ale osoby w moim otoczeniu nie. Bardzo ładne opakowanie, które nawiązuje do zapachu.

Będą idealne dla osób, które lubią świeże, owocowe zapachy. Bardzo kojarzy mi się z wakacjami nad morzem. Mój narzeczony bardzo go lubi. Nawet jeden flakonik mi sprezentował.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Fajny

Perfum ma dość intensywny zapach lecz po jakimś czasie nie czuć nic i nie pozostawia zapachu, Flakonik przypomina zielone jabłuszko, co ma naprowadzać na nuty zapachowe. Idealny na dzień jak i noc. Opakowanie jest praktyczne

uwielbiam

Ja zielone jabłuszko uwielbiam - ale co dziwne na zimę. Na mojej skórze, zapach świeżych owoców szybko przeradza się w zapach słodkich owoców, co za tym idzie na zimę idealnie pasują, na lato troszkę mniej. Bardzo lubię tez opakowanie - takie pyszne!

Jedyny mankament to psujące się opakowanie - nie wiem o co chodzi ale dwa moje jabłuszka i w drogerii również - miały zepsute psikanie po pewnym czasie. Psikały - ale słabo. Odejmuję za to pół gwiazdki i drugie pół za do że bardziej świeży na mnie:( Bo z przyjemnością w wakacje używałabym mojego jabłuszka!

• Flakon: 2

Jako nastolatka byłam zachwycona

W całym moim życiu użyłam trzy flakoniki. Dwa pierwsze będąc w liceum. Były dla mnie czymś luksusowym. Miały świeży, owocowy zapach. Teraz wraz z upływem czasu wróciłam do nich i stwierdzam że moje gusta się zmienily. Mam 31 lat i kompletnie nie pasują już do mojego stylu. Jedyne co się nie zmieniło to fakt że mają beznadziejny, nieporęczny flakonik. Wizualnie bez szału. Wole bardziej spektakularne flakoniki. Nie wiem czy warto spróbować, bo nie należą do najtańszych. Raczej przewiduję wasze rozczarowanie.