Lancome, Hydra Intense, Hydrating Gel Mask with Natural Water Captors (Maseczka o żelowej konsystencji z naturalnymi czynnikami nawilżającymi)

Źródło wody dla spragnionej skóry. Czynniki nawilżające zatrzymują i magazynują wodę (wyciąg z Imperata Cylindrica) zwiększając poziom nawilżenia głębszych partii skóry i zapewniając optymalny poziom nawilżenia.

Rezultat: skóra jest doskonale nawilżona, wygładzona i świeża. Dla skóry normalnej i mieszanej.

Calkiem niezla

Pomogla mi w ratowaniu wysuszonej skory potraktowanej tonikiem i cleanserem Garniera.

W ramach oszczednosci przerzucilam sie na tansze produkty do pielegnacji i niestety skora nie dala rady mimo mych checi.

Skora na policzkach wysuszyla mi sie na wior i wygladalam jak jaszczurka. Probowalam kremow nawilzajacych i nic.

Dopiero maseczk zdzialala cuda! Uzywalam jest wczesniej zapobiegawczo i jakos srodek odzywczy ale teraz odkrylam jej nawilzajace dzialanie.

Minus jedna gwiazdka za cene.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykle

Nie warta ceny

Ta maska nie robi nic. Żadne z zapewnień producenta nie sprawdza się. Zostawiam ja na noc do wchłonięcia I rano budzę się z poklejona twarzą I dziwną warstwą na skórze.
+ładny zapach
-nie nawilża
-roluje się
-klei się
-brak jakiegokolwiek działania

świetne dla tłustej cery

mam tłustą skórę ze skłonnością do niespodzianek ale czasem potrzebuję dodatkowej porcji wilgoci :)

PLUSY

- spełnia swoje podstawowe zadanie, świetnie nawilża i przynosi natychmiastową ulgę, moja skóra jest po niej mega nawilżona, gładka, jasna i świeża,

- łagodzi podrażnienia,

- nie uczula i nie powoduje swędzenia jak wiele żelowych masek,

- bardzo wydajna,

- nie zapycha i nie obciąża skóry,

- szybkość jej działania to duży plus,

- przyjemnie pachnie,

super maseczka:)

Świetna maseczka:
+ nawilża
+ pięknie pachnie
+ daje uczucie chłodzenia, koi skórę twarzy
+ efekt daje całkiem podobny jak maseczka u kosmetyczki

Wydajność jest wg mnie standardowa, podobnie jak innych produktów tego typu. Minusów nie odkryłam:) Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię zmieniać kosmetyki i szukać ideału:) ten produkt jest całkiem blisko:) Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

spełnione obietnice

Maseczka przyjemnie, delikatnie pachnie

Ma żelową konsystencje, łatwo sie naklada, nie spływa, łatwo resztki zetrzec chusteczka(zalecane), trudniej zmyc woda (ciagnie się)

Wszystkie obietnice producenta sa spełnione :) maseczka doskonale nawilża, ujedrnia,
skóra jest wygładzona, ujedrniona, odświezona

Maseczka jest średnio wydajna

Kupieja ponownie, moze nie od razu, ale po przetestowaniu innych na pewno bede co jakis czas do niej wracała

Używam tego produktu od: 2 mcy

uwielbiam ja.

Ta maseczka lancome to dla mnie KWC wsrod maseczke nawilzajacych.
Pierwsza probke dostalam w sephorze,i na poczatku nalozylam ja blednie na buzie na dzien i nie zmylam,tylko nalozylam podklad,No i sie zwalkowala totalnie:D
Odstraszyla mnei tym ,i wrocilam do niej po miesiacu po intensywnym peelingu.Mam wrazliwa skore ,ktora latwo podraznic i ktora jednoczesnie jest problematyczna i sie przetluszcza :crazy:
Potestowalam troszke kolejne probki i kupilam na bezclowce cala tube,bo jest cudowna: nawilza,chlodzi,koi ,nie podraznia,nie natluszcza.Skora po jej zmyciu jest delikatna ,miekka ,nawilzona...
dziala zbawiennie na wszystkie przesuszenia,alergie ,podraznienia i wysypy po innych kosmetykach.
Uwielbiam ja za jej kolor (lekko niebieski ) ,zapach i komfort stosowania.Dodatkowo jest bardzo wydajna .Uzywam jej od listopada dosc czasto i pozostalo jeszcze 3/4 tuby.
Stosowalam w miedzyczasie inne bo ta jednak troche kosztuje,ale niestety zadna nie jest taka jak ta..
Kupie napewno i to nie raz.Mala tubka z zestawu duty free juz czeka na swoja kolej :D

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:3/4 tuby i 2 probki

Porażka

Kupiłam ją, bo niestety Viveclat była już niedostępna, a bałam się spróbować maseczki do cery suchej, bo obawiałam się, że będzie dla mnie za ciężka.

Porażka - mocny zapach alkoholu, słabo nawilża, lepi się na buzi. Byłam wściekła, że Lancome zrezygnował z Viveclat, bo różnica między jedną a drugą to ...

Teraz używam Nutri Intense, która fajnie odżywia skórę.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

przyjemna !

Przeczytalam ponizsze recenzje i po raz kolejny okazalo sie, ze nie nalezy wierzyc opiniom innych, tylko trzeba kosmetyk sprawdzic samemu.
W moim przypadku maseczka sie sprawdza. Skóra była mile wygładzona i bardziej elastyczna, nawilzona, miekka i jedrna.
Maseczka bardzo latwa do nalozenia, przyjemnie pachnaca, o fajnej zelowej konsystencji.
Minusem jest oczywiscie wysoka cena.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:miniaturki , w sumie ponad 50ml

godna uwagii

Miła konsystencja,przyjemnie chłodzi i nawilża.Moja skóra po niej jest delikatna i miła w dotyku odświeżona.Wygląd skóry po użyciu tej maseczki znacznie mi się poprawił.

Używam tego produktu od:roku

POLECAM

Hm, rzeczywiście jakby czytała o innym produkcie ale to nie wszystko... Moje drogie nie kazdy super kosmetyk jest do kazdej cery, a na tej masce jest wyraźnie napisane do cery normalnej w kierunku mieszanej i tłustej... Czy nie zaskoczyła Was - posiadaczki cer suchych - że maseczka ma postać żelową??? Otóż to, ma formę zelu bo ma nawilżyć cerę mieszaną i tłustą dodtakowo jej nie przetłuszczając jak to mają maseczki (te bez alkoholu w składzie) do typowo suchych cer - które posiadają konsystecję kremu - nawilżają ale i natłuszczają. Mam cerę mieszaną i nie nie ma potrzeby nawilżać jej mocno i natłuszczać przy okazji;) stąd mój wybór padł na Lancome!!! A tak przy okazji, na przyszłośc LANCOME to jest LOreal (odłam) tyle, że najwyższa półka... zapraszam niedowiarków na stronkę LOreal - tam są wszystkie marki tej firmy. Parę innych firm też podlega większym koncernom, np. Clinique pod Estee Lauder:)
OK, suchym cerom polecam cud maskę BIOTHERM z wodą termalną - hektolitry - w postaci lekkiego kremu - jest super... Wiem to wszystko, bo tak zarabiam na życie!

Używam tego produktu od:2lat

Jestem zadowolona

Przeraziły mnie te wszystkie negatywne oceny i opinie. Zupełnie jakby poprzedniczki pisały o innym produkcie niż ten który ja używam. Być może będę pierwszą recenzentką która to napisze, ale dla mnie to najlepsza maseczka nawilżająca jaką dotychczas znalazłam.!Używałam już wielu maseczek nawilżających z niższych, średnich i najwyższych półek, ale to jest pierwsza w moim życiu maseczka po której zmyciu nie muszę nakładać żadnego kremu. Tak wiem, producent zaznacza aby nadmiar maseczki usunąć chusteczką i aby jej nie zmywać, ale ja ją zmywam i po raz pierwszy cera jest tak nawilżona, nie ciągnie, nie jest napięta że nie muszę nakładać kremu. Nigdy wcześniej po żadnej maseczce tego nie miałam, zawsze musiałam nakładć krem. Teraz po zmyciu tej maseczki mogę cały dzień chodzić bez kremu na twarzy i czuję się bardzo komfortowo, cera jest gładka i miękka. Na dzień dzisiejszy to jest dla mnie najlepsza maseczka nawilżająca. Czuję jakby moja skóra twarzy potrzebowała w 100% składników zawartych w tej maseczce. Mam cerę mieszaną, lekko tłustą w sferze T i dość suchą w pozostałych partiach.

Używam tego produktu od:miesiąca

nie, nie i jeszcze raz nie!

Zgadzam się z opiniami poprzedniczek - to jest drogi bubel! Po nałożeniu myślałam, wow, jaka miła konsystencja, jaki fajny chłodek. I to są jej wszystkie zalety. Nałożona bardzo grubą warstwą na kilkanaście minut, a potem starta chusteczką i wacikiem nasączonym wodą termalną pozostawia po sobie tylko sztuczną gładkość, która można wytłumaczyć chyba jedynie żelową konsystencją. W ogóle nie nawilża, mam bardzo suchą skórę i nie odczułam żadnej różnicy.
Gdyby nie horrendalna cena, to dałabym jej ** - za w miarę przyjemne stosowanie - ale nie zasługuje.
Wystrzegać się!
Używam tego produktu od: użyłam trzy razy
Ilość zużytych opakowań: 2 spore próbki