Gianfranco Ferre, GF Ferre Her EDT

Gianfranco Ferre, GF Ferre Her EDT

GF Ferre - Going Forward. Właśnie to miał na myśli Gianfranco Ferre pracując nad nowym projektem. Woda roaletowa GF Ferre jest przeznaczona szczególnie dla osób, którzy cenią własny styl i indywidualność. Dla ludzi lubiących podróżować, zmieniać otoczenie, zdobywać nowe, zaskakujące doświadczenia, podejmujących wyzwania.
Flakon jest elegancki, nowoczesny, o czystej formie. Wysoki i smukły o prostokątnych kształtach, z masywną podstawą z grubego szkła.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, sorbet jablkowy, liczi
nuta serca: magnolia, czarny fiołek, konwalia, płatki róży
nuta bazy: cedr wirginijski, amyris, biała ambra, piżmo

Intrygujące...

Otrzymałam próbke tego zapachu jako gratis, miałam kilka sztuk różnych i powiem szczerze,że na pierwszy rzut powąchałam wszystkie i nie powalił mnie ten zapach....Ale nadszedł dzień kiedy wypróbowałam i ....bardzo mnie zaskoczył.Przede wszystkim pierwsze nuty bardzo szybko znikają a zapach rozwija się fantastycznie, bogato, wielowarstwowo...To zapach raczej słodki, ale nie mdły.Kiedy wsiadłam do samochodu nie mogłam się skupić całą drogę do pracy bo cały czas wchłaniałam ten zapach, odurzałam się nim....fantastyczny....
Utrzymuje sie dośc długo.Na razie nie będę kupować(szukałam -nie znalazłam....) bo na lato mam juz zakupiony inny,ale muszę go kiedys zdobyć.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

uwielbiam

dostałam te perfumy jakieś 100 lat temu na moją osiemnastkę. to były moje pierwsze prawdziwe perfumki, nie tam jakieś za 20zł. trwałość- super! 100 razy lepsza niż tych wszystkich z sephory za 300zł. zostaje mi na szaliku aż do kolejnego prania. nie muszę psikać dużo- jak psiknę na włosy to zapach zostaje ze mną cały dzień i noc, aż pachnie poduszka:) zapach to kwestia gustu, ja go kocham- nie jest kwaśny tylko taki kwiatowo- tajemniczy. czuć magnolie. może to moje zboczenie ale uwielbiam perfumy z piżmem. no i cena jest fajna. bywało że w rossmanie dostałam chyba za 80zł. teraz z dostępnością gorzej, no ale na allegro można znaleźć:)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

moje KWC

Mój ulubiony zapach, choć zdecydowanie jeden z najtańszych z mojej kolekcji (więc na pewno plusem jest jego cena). Mocny, pociągający - dla pewnych siebie, odważnych. Mój TŻ go uwielbia, za to jego brat woli inny zapach (który ja w mojej kolekcji stawiam na ostatnim miejscu) - jak widać są gusta i guściki. Kiedy psikam się tym zapachem czuję się fantastycznie, bardzo kobieco. Właśnie kończy mi się kolejna fiolka i z przerażeniem rozglądam się za nową, niestety zapach ten coraz trudniej zdobyć. :(

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3 fiolki

cudowne fiołki

Śliczny zapach, ja czuje w nim fiołki i kwiat lipy. Zapach idealny na wiosnę, świeży, dodający energii, nie ciężki. jedyny minus to trwałość, ja po kilku godzinach juz go nie czuje. Ale można sie psiknąć ponownie w ciągu dnia, bo cena nie powala w rossmanie na promocji coś koło 70 zł.

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 30 ml

początek śliczny ale ...

No cóż ... spodobały mi się strasznie.
Kwiatowe, delikatne, gdzies tam czułam ukochaną magnolie ...
zapach na bloterku upajał, na mojej ręce tez na początku , niestety, tylko na początku , potem wyszła jakaś straszna wiercąca w nosie nutka i dosłownie wygryzła wszystko inne. Z żalem mówię - nie moje :(

Używam tego produktu od: paru miesięczne testy w perfumeriach- efekt ten sam :(
Ilość zużytych opakowań:kilka ml z perfumeryjnych testerów

Bardzo ładny!

Śliczny zapach, najpierw słodki, później świeży. Przypomina mi ta właściwością mój ulubiony Iceberg Twice. Trwałość idealna - jest trwały ale nie wgryza się w skórę na amen - po kilku dobrych godzinach ulatnia się - i o to chodzi :) Uważam że jest owocowy, wesoły, kobiecy. Naprawdę fajny. Butelka ciężka ale moze być. Upolowałam w Rossmanie za 75 zł...

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 30 ml

Ładny jakich wiele

Dziwne, bo ja w tym zapachu nie czuje zadnych pudrowych nutek. Maja w sobie duzo kwiatow i owocowych nut i zapewne dzieki temu bedzie sie dobrze sprzedawal. Na poczatku wyczuwam bergamotke, czarna porzeczke i duzo sorbetu jabłkowego. Po pewnym czasie ewoluja w kierunku fiołkow i konwali, ale na dnie ukrywa sie nadal nutka soczystego sorbetowego jabłszka. Calosc przyjemna, lekko słodka jednak przelamana swiezoscia co nadaje mu troche pazura. Podoba mi sie, ale nie na tyle, zeby biec po flakonik do sephory.

Trwalosc bardzo dobra. Buteleczka srednia.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

:-)

Przepiękny i bardzo trwały zapach. Zamówiłam go ze Stanów więc przynajmniej mam pewność co do oryginalności. Zapach jest dość charakterystyczny, nie sposób go pomylić z innym. Robi wrażenie. Z pewności kupię go ponownie.

Porażka.

To jeden z tego typu zapachów które wwiercają mi się w mózg i powodują dreszcze.... Konwalia przykryta pudrowym płaszczykiem i okropną,zieloną nutą podobną do Envy Gucci i Absolutely Givenchy. Z resztą wszystkie te trzy zapachy mają ze sobą coś wspólnego czego nie mogę znieść Trwałość jak na złość niezła - albo tylko mi się wydaje bo odliczałam niecierpliwie godziny do jego zniknięcia... Wielkie NIE dla tego zapachu.Używam tego produktu od: testy

Filoletowe konwalie w pudrze

Nie jest jak w reklamie,że to zapach dla energicznych,młodych dziewczyn pedzących do przodu bez zahamowań i tak dalej...Zamiast młodej istoty i hasła GF- Going Forward (idąc naprzód) widzę uroczą staruszkę z bukietem fioletowych konwali(nierealne zupełnie te konwalie;)) drepczącą wieczorem z działki.Nuty które wyczuwam to konwalia,róża,porzeczka i jabłko-zestaw działkowy na całego.Wszystko w obłoczku drażniacego pudru.Mocny,trwały zapach.Nie podoba się mi i mojemu mężczyznie też nie.Cóż za zgodność!Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:

Zwraca uwagę, ale nie rzuca na kolana

Bardzo słodki i trwały zapach. Na mnie pachnie długo i intensywnie, zwraca uwagę otoczenia. Wystarczą dwa psiknięcia, a moja skóra, włosy i ubrania pachną i pachną...niestety wciąż tak samo, nie rozwija się dlatego szybko mi się nudzi, a nawet po czasie męczy. Myślę, że zapach jest uwodzicielski aczkolwiek brakuje mu pazura i właśnie tego czegoś. Raczej na dzień niż na wieczór.
Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: 2 i pół :)

oczywiście, że już było

To kolejny komercyjny zapach, taki rozwodniony, kompotowy, mdłe szybko zdychające owocki, nudne frezjo-róże, nudna porzeczka. Kompozycja dobra na lakier do włosów.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: