Avon, Urban Flowers, Paris EDT

Avon, Urban Flowers, Paris EDT

Woda toaletowa z serii `Urban Flowers`. Kategoria kwiatowa. Jaka jest paryżanka? Taka jak Paryż - miasto wszystkich zakochanych! Romantyczna i energiczna, delikatna i pewna siebie, otoczona upojnym zapachem kamelii, mimozy i fiołków. Tylko w Paryżu miłość jest tak romantyczna!
Woda zamknięta jest w niebieskim, prostokątnym flakoniku.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kardamon, żurawina, limonka
nuta serca: kamelia, mimoza, liście fiołkowe
nuta bazy: piżmo, drewno sandałowe.

Ok;)

Bardzo fajne perfumy:) kupiłam je bo miałam inne ( Tokyo) z tej serii i bylam bardzo zadowolona..:)Kupiłam je przez allegro więc nie dałam za nie dużo a opłacało się..zapach był ładny, dość długo się trzymał, nie był zbyt duszący tylko lekki, kwiatowy:)
Byłm zadowolona

Używam tego produktu od: obecnie nie

Średni

Opakowanie nie najgorsze, miły, delikatny zapach, lecz jest w nim coś nie tak, nie przykuł mojej uwagi, nie zachwyca, nie powala. Zwyczajny zapach, nie jest ani dobry, ani zły, dostałam go w prezencie, więc z niego korzystam, ale raczej sobie takiego sobie nie kupię. Opakowanie nie jest za bardzo oryginalne, ale takie "czyste i przejrzyste".

Śmierdziuch

Jeden z najgorszych zapachów Avonu. ładnie pachniał w katalogu, w rzeczywistości to jakieś syntetyczne ogórki, coś gorzkiego.
Nie rozwija się, na końcu (czyli po godzine) zostaje tylko zapach alkoholu.
TRAGEDIA

kupilam za 20 zl w promocji, ale szkoda nawet tylu.
Calkowita porażka

Używam tego produktu od: zeszłych wakacji
Ilość zużytych opakowań: kilka psików z butelki

Oj nie. . .

Zawiodłam się . .
Gdy powąchałam go na kartce w katalogu myślałam już że to mój zapach ;P i zamówiłam
Jednak zawiodłam się... W realu zapach okazał się nieładny :/ Jakiś taki ... sztuczny do bólu i pachniał jak proszek mojej babci.. (ohyda) takie moje pierwsze skojarzenie :P ;)
Nie odpowiadał mi w ogóle :(
I dlatego oddałam go mamie :D

Używam tego produktu od:używałam jakieś 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Mydlany

+ Zgrabny kształt butelki; niewidoczne zgrzewy na ściankach; atomizer umożliwia wykorzystanie do ostatniej kropli; zatyczka nie odpada.
- Tandetny nadruk.

+ Tani, łatwo dostępny.
++ Ładny na stronie zapachowej w katalogu; z przyduszonymi kwiatami, odpowiedni na pochmurny dzień (bardziej w Londynie niż Paryżu); utrzymuje się na ubraniu.
- Mydlany do bólu. A gdy mydło wywietrzeje, niewiele pozostaje. Nie rozróżniam poszczególnych składników.

Ot, tanie, nieszkodliwe psikadło na co dzień, niezależnie od wieku. W tej cenie można dostać zgrabną podróbkę albo zapach mało trwały, a za to ładny.

Nijaki

Baaardzo nietrwały - godzina i już praktycznie nic nie czuć, i bez wyrazu świeży zapach. Czuć w nim odrobinę fiołków ale to jest praktycznie niewyczuwalne, bo zapach odświeżacza morskiego, by tak rzec, przebija to, co mogłoby być ciekawe w tej wodzie. Jakoś go wykończyłam, na szczeście ma tylko 30ml. Nadawał się tylko na wakacje

Używam tego produktu od: używałam go w wakacje

Dziewczęcy zapach

Bardzo ładny, dziewczęcy zapach. Na skórze jest wyczuwalny prawie cały dzień, ale niestety po kilku godzinach sie ulatnia i jest to tylko mało wyczuwalny zapach:(. Mimo to bardzo się do niego przyzwyczaiłam i stał się moim nierozłącznym flakonikiem perfum. Jego kolejnym plusem jest niska cena (jeśli jest w promocji) - jak na 30ml bardzo dobra:). Jednak osobiście wolałabym, by opakowanie było większe, gdyż perfumy są mało wydajne i już po ok. 2-3 miesiącach nie mam już połowy buteleczki:(. Mimo to gorąco polecam ze względu na lekki, uroczy zapach:D.

Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

zawiodłam się

Gdy avon wprowadził te zapachy, strasznie chciałam sobie jeden kupić. Nie miałam próbek, ale po opisie Paris spodobał mi się najbardziej i... Strasznie się rozczarowałam! Po prostu śmierdzi jak mydło albo zapach do toalety (New York i London miliony razy ładniejsze) i skończyl jako odświeżacz w łazience. Do tego zupełnie nietrwały, po spryskaniu czuć go tylko chwilkę. Jedynym plusem może być niska cena, ale jakość też jest niska.

Używam tego produktu od: pare tygodni

Kwiatowy ,świeży i ulotny

Kupiłam zaraz jak się pojawił:) Choć zaczęłam używać nie dawno. Wg. mnie to jest najładniejszy zapach z całej 3 Urban Flower. Taki świeży , kwiatowy. Coś mi on przypomina ..choć nie mogę sobie przypomnieć co.Czuję w tym perfumku również jakąś owocową nutę może pomarańczkę? Choć jak dla nie to tu są przede wszystkim kwiaty..
Idealny zapach na każdą porę dnia i okazję: i do pracy i na randkę.
Wygonie jest róznież opakowane.Małe(bo i pojemność mała) ale mieści się w każdej torebce.Więc idealny do zabrania na imprezy do "pochlapania" w trakcie:)
Niestety szybko przestaję go czuć i mam wrażenie że się ulatnia.Jednak to może być tylko moje odczucie.

Używam tego produktu od:nie pamiętam kiedy zaczęłam używać.
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie.

Całkiem OK :-)

Mam od niedawna, czaiłam się na ten zapach... gdyz powachalam inne w tej serii i "paris" wydał mi się na najładniejszy sposrod nich - nie za slodki, nie za ciezki. Bardzo ładny zapach.Dla mnie mógłby byc troche bardziej trwały (w sumie poprzedniczki napisały, ze jest dla Nich trwały, dla mnie tak srednio).Jednak zapach nie jest az taki oryginalny, przypomina mi troszkę mexxa fly high (na którego tez się czaje;)). Za ta cene 20,00-21,90 warto kupic, choc buteleczka mała, ale nie trzeba sie duzo spryskiwać, by pachniec" romantycznym paryzem od avonu :-)

Używam tego produktu od:2 dni

Polecam!

Cudowny zapach, zamknięty w ślicznym flakoniku.
Woda naprawdę rewelacyjna. Zapach utrzymuje się wyjątkowo długo, zarówno na skórze, jak i na ubraniach. Nie podrażnia skóry, powoduje przyjemne odświeżenie. Bardzo gorąco polecam :)

Używam tego produktu od około miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

tak pachną marzenia...;)

Nigdy nie sądziłam, że marzenia można zamknąć w małym flakoniku perfum...a jednak...Ten zapach to czysta poezja...harmonia wypełnia duszę, kiedy czuje się ten aromat dookoła...jest on jak z krainy marzeń...jak marzenia, które nas wypełniają, gdy bujamy w obłokach..naprawdę można się poczuć, jakby lekko huśtało się na mięciutkim obłoczku w samym niebie...:) A perfumki są całkiem trwałe na skórze i włosach, zwłaszcza jak na Avon i wodę toaletową (czuję subtelny, delikatny zapach od rana do wieczora). Na tkaninach pachną nawet na drugi dzień. ;) Zapach jest kwiatowy, bajeczny, delikatny, subtelny, czysty, niewinny, ale kuszący zarazem...tajemniczy, uwodzicielski, romantyczny, po prostu jak marzenie! Świetnie nadaje się dla młodej dziewczyny, zwłaszcza na wiosnę i lato, bo jest lekki, nie duszący. Spodobał się bardzo nawet mojej starszej siostrze, która kwiatowych zapachów generalnie nie lubi. :P Opakowanie perfum jest proste, delikatne, lekkie (w sensie wizualnym), takie czyste...jakby bajka zamknięta w krysztale lodu...:D Bajka, to oczywiście te anielskie, błękitne perfumy (naprawdę są lekko błękitne :) ), a kryształek lodu, to flakonik. Jakoś całość ładnie ze sobą współgra, choć oczywiście jakiś wymyślny flakonik rodem z baśni jak najbardziej by tutaj również pasował. ;) Martwi mnie tylko informacja na opakowaniu, iż jest to edycja limitowana, więc będę musiała zrobić sobie zapas tej wody. :D Ta woda to zapach dla niewinnego uwodzicielskiego aniołka, który tylko czeka, aby ktoś rozgrzał jego serce i wywołał prawdziwą eksplozję namiętności i gorącego uczucia...;)

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: na początku 1