BeYu, Catwalk Volume Gloss (Błyszczyk do ust)

BeYu, Catwalk Volume Gloss (Błyszczyk do ust)

Transparentny błyszczyk do ust ze składnikami Maxi LipTM* sprawia, że usta wydają się wizualnie większe. Pielęgnujące olejki wygładzają i nawilżają usta.

prawie idealny !

Błyszczyk kupiłam, ponieważ bardzo podobał mi się kolor (taki cielisty) i z polecenia kosmetyczki. Od pierwszego użycia byłam z niego prawie zadowolona. Konsystencja super, taka budyniowata, ale nie kleista. Zapach lekki, prawie niewyczuwalny. Produkt jest bardzo wydajny. Starczył mi na prawie rok ! Jedynym minusem były nieestetyczne białe linie , które po jakimś czasie od nałożenia błyszczyka uwidoczniały mi się na wargach... To jedyny minus, resztę oceniam na duży plus ;)

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Dobry

Dobry błyszczyk, mimo pewnych wad. Naprawdę optycznie powiększa usta. Niby błyszczyk jak każdy inny, ale jednak nie do końca. Efekt jest naprawdę rewelacyjny. Praktyczne opakowanie, dzięki któremu nie potrzeba lusterka, by go nałożyć. Ma też pewne wady: wysusza usta (pojawiają się suche skórki), pędzelek bywa niewygodny w użyciu, no i wyczuwam w tym błyszczyku lekki, nieprzyjemny posmak (choć niewiele miałam takich, które by go w ogóle nie miały). Można spróbować, ale ja więcej nie kupię. Jest tyle innych do wypróbowania.

Miałam odcień drugi od prawej na zdjęciu.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu, około 4 miesiące

Co to jest?????

Ten błyszczyk jest tragiczny pod każdym względem do tego stopnia że można zrazić się do wszystkich kosmetyków tego typu.
Zaczne od tego że ma strasznie nieprzyjemną konsystecję,spływa z ust i brzydko je pokrywa, wylewa się z zamkniętego opakowania myślałam że to tylko mój egzemplarz ale czytając opinie poniżej już wiem że każdy. Aplikator tzn. pędzelek to dopiero "coś" łacznie posiada 10 włosków i każdy w inną stronę umalować się nim graniczy z cudem włożenie do opakowania też, wymazane wszystko.Jedyny plus to fajny kolor jaki wybrałam (58) i dla którego tak się oszukałam.
Cena to jakiś żart 50 zł za takie badziewie ! Gdyby kosztował 5 zł też bym już nie kupiła szkoda kasy.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy i niech się już skończy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

polubiłam go, ale ...

Błyszczyk ten jest , powiedziałabym , specyficzny. Mimo, iż go polubiłam, używam go sporadycznie. A to za sprawą jego konsystencji i lepkości. Jest on dosyć ciężki i klei się na ustach. Jednak jest trwały i wygląda ślicznie (przynajmniej kolor, który wybrałam, mianowicie 28). Błyszczyk ten zawiera malutkie drobinki, które bardzo ładnie mienią się na ustach. Jednak nie sprawdza się w nim rzekome "powiększanie" ust, a powinno być to główną zaletą. Za to można odjąć mu całą gwiazdkę.
Co do opakowania... jest klasyczne , zawiera w sobie 7 ml produktu. Aplikatorem jest pędzelek. I tu kolejny minus za to, iż po niedługim czasie traci swoją pierwotną formę (włoski z pędzelka "uciekają" każdy w swoją stronę). To chyba wszystko:)

średni

Błyszczyk ma mleczną konsystencję. Przyjemny zapoach i smak, bardzo mi się podobał kolor, niestety nie pamiętam numeru, ale był taki cielisty i ładnie neutralizował naturalny pigment ust. Aplikator też dość przyjemny, w postaci pędzelka. Niestety, oprócz koloru i konsystencji ten błyszczyk mi całkowicie nie podpasował. Zamiast nawilżać moje usta, tworzyły się się nieestetyczne wysuszone płaty. Dość szybko schodził i to właśnie w taki brzydki sposób. Do tego opakowanie trochę tandetne, a błyszczyk cięgle wypływał i brudził mi kosmetyczkę.

Używam tego produktu od: używałam rok temu, przez 2 miesiące

całkiem całkiem

Nie jestem fanką błyszczyków, jestem na nie zbyt praktyczna... Do kupna tego od BeYu zachęcił mnie kolor (026), który wydawał się ciekawą alternatywą dla cielistej pomadki (jedynej jaką uznaje), a także chęć wzbogacenia KOSZA z kosmetykami o jakiś nowy "gadżet" ;-) Muszę przyznać że jestem mile zaskoczona efektem jaki daje - cielisty, jasny, stonowany kolor i super błysk. Zapach i smak też przyjemne, co jest szczególnie istotne w przypadku kosmetykow do ust. Nie zauważyłam też żeby wysuszał usta, wręcz je wygładza, co stanowi kolejną zalete. Do tego wielki plus za pomysłowe opakowanie ( z lusterkiem!!).
Minus za to, co dotyczy prawie wszystkich błyszczyków - lepi sie O_o a tego bardzo nie lubie... Biorąc pod uwage, że jest gęsty, bardziej praktyczna byłaby gąbka niż ten nieszczesny pędzelek, bo równe rozmarowanie go wymaga przez to troche wysiłku. Podsumowując: ładnie, byleby tylko nie jeść, nie pić, nie całować ;-) no ale to w koncu uroki błyszczyków.

Ogolnie: biorąc pod uwage moją niechęć do błyszczyków- ocena bardzo przyzwoita :)

Po miesiącu edytuję recenzję i odejmuję gwiazdkę... Błyszczyk odstawiłam praktycznie na bok. Przede wszystkim myląca jest jego nazwa - w rzeczywistości jest to LAKIER do ust... Klei się niemiłosiernie, osadza w kącikach, do tego jak się jednak okazało: wysusza. Z tych właśnie przyczyn poszedł w odstawkę, wyrzucone pieniądze

Ostatecznie może być.

nNa błyszczyk namówiła mnie Pani ekspedientka w sklepie z markowymi kosmetykami. Tak się teraz zastanawiam czy ona mnie namówiła dlatego, że ten błyszczyk wg niej jest dobry czy może dlatego, że sie nie sprzedaje?
Mam odcień 46, bardzo jasny naturalny bródny róż troche łososiowy.
Błyszczyk ma całkiem fajny zapach, troche jak tofi. Aczkolwiek wole zapachy bardziej chemiczne niz te które kojarzą się ze słodyczami.
Na wstępie nie pasuje mi w nim pędzelek zamiast gabeczki do nakładania błyszczyku, zdecydowanie bardziej wole gąbeczkę. Jak dla mnie błyszczyk bardzo słabo kryje, nie jest trwały a kolor jest bardzo jednolity, płaski bez drobinek co niezbyt mi w nim pasuje. Daje efekt wilgotnych ust i to wszystko, przynajmniej przy tym kolorze jaki mam. Może nałozony na szminkę daje lepszy efekt. Należy nakładać go mało bo inaczej może nie wyglądać estetycznie bo zostawia smugi. O wiele bardziej pasuja mi błyszczyki innych firm i tańsze, za połowe jego ceny. Spodziewałam się czegoś więcej po błyszczyku za takie pieniądze. Nie kupię raczej więcej tego produktu.

Dodałam: 12.12.2010 r.
Blyszczyk poleżał w szafie pól roku i musze przyznać, że znowu zaczęłam go uzywać, nie wiem dlaczego ale nawet go polubiłam. Jednak jak dla mnie duzym minusem jest pędzelek zamiast gąbki do aplikowania. Nakładanie błyszczyku wymaga lusterka, nie da się szybko i dyskretnie pomalować ust w przelocie. Z aplikatorem w postaci pędzelka błyszczyk trzeba nakladać starannie i umiejętnie co wymaga czasu. Blyszczyk mega naturalny, lekki transparentny efekt, przynajmniej w wydaniu odcienia nr. 46.

Efekt powiększenia, nie wiem bo nie na tym mi zależalo, potrzebowałam kupić błyszczyk a ten polecono w Douglasie, kolor miał fanjny i pomyslałam, że warto przetestować. Choć przyznam, że usta wydają się mocno błyszczące, jakby lustrzane i może to daje efekt jakby powiekszenia.

Błyszczyk ma bardzo eleganckie opakowanie (pewnie stąd ta cena), nie mozna się go powstydzić między ludźmi, choć wydaje mi się, że jak sie używa błyszczyk to trochę wydostaje się przy zakręcaniu i brudzi opakowanie, trzeba uważać przy wkładaniu w pojemniczek aplikatora.

Używam tego produktu od: około 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka razu uzyte 1-sze

Sprawdza się

Uważam , że jest bardzo dobry. Sprawdza się. Ma przyjemną konsystencję , dobrze się rozprowadza , całkiem dobrze się utrzymuje i ma ładne kolory. I przede wszystkim , usta (według mnie) są faktycznie pełniejsze , nieco większe...Efekt powiększenia może nie jest powalający , ale...jest różnica.;)

Używam tego produktu od:dziesięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

nie do końca mnie zachwyca.

Kupiłam błyszczyk BeYu już jakiś czas temu i generalnie jestem z niego zadowolona. Niemniej jednak, hehe, jako rasowa perfekcjonistka muszę się poprzyczepiać paru szczegółów. Po pierwsze jak na mój gust pędzelek utrudnia malowanie ust - gąbeczka byłaby lepsza, pędzelkiem łatwiej jest "wyjechać" poza obrys warg. Po drugie, jest za mało kryjący i trochę się klei (dodam dla zachowania uczciwości, że mam bardzo długie włosy, więc ma się do czego przykleić). Ma jednak swoje niezaprzeczalne atuty:

+ ładne, eleganckie opakowanie
+ trwałość i długie utrzymywanie się na ustach (przetrzymał Sylwestra)
+ przyjemny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ wydajny - starcza mi na bardzo długo
+faktycznie usta wydają się większe

to moj ulubiony blyszczyk

uzywam tego błyszczyka od miesiąca i jest swietny! cena jest przystepna jak na te jakosc, blyszczyk jest bardzo trwaly w porownaniu z innymi, mimo ze ma kuszacy zapach, nie zjadam go szybko, spokojnie utrzymuje sie kilka godzin na ustach. powieksza optycznie usta, nie lsni w sposob tandetny, tylko ladnie poblyskuje. nie uczula, a miałam problem z uczuleniem przy prawie kazdym blyszczyku, nie wysusza warg, nie zbiera się w kącikach ust. ma wiele kolorow.

wada jest tylko to, ze seria jest trudno dostępna - tylko w douglasie...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

W tym przedziale cenowym super

Dam 4,5 *. W tym przedziale cenowym ( 40-50 zl ) ten błyszczyk jest super jest super :) Charakterystyka :
+piękny zapach
+fajna konsystencja, na ustach nie jest do końca kryjący, tylko tak pól na pół
+ładny kolor ( mam 52 i poluje na 26)- troszke rozjaśnia usta, dla mnie to +
+eleganckie opakowanie
+pędzelek, zamiast gąbeczki
+faktycznie optycznie powiększa usta
+ dość wydajny, mam go 2 miesiące a zużyłam 1/4 a stosuje go dość często
+/- jest troszke klejący, ale ja mam krótkie włosy i mi to nie przeszkadza
+/- zależnie co się robi jest średniotrwały, gdy idziemy na miasto i nic nie robimy trzyma się gdzies około 3h, jak zaczynamy kombinowac coś z ustami jeść/pic itd od razu schodzi z ust- mogli by popracowac nad trwałością

Odkąd go mam zrezygnowałam z innych tanich/średniodrogich błyszczyków, ten bije je na głowę, ale nie jest to jeszcze KWC.

najlepszy jaki miałam

- gęsty ale nie klejący
- trwały
- ładne mleczne kolorki, dają efekt transparentności, ale jednak kryją
- eleganckie opakowanie
- wygodny pędzelek, łatwo dozwać ilość kosmetyku i dotrzeć np. do kącików
- delikatny zapach
- nawilża
- optycznie powiększa usta
- wydajny

zachęciła mnie wizażystka robiąca makijaże w douglasie przy okazji jakiejś akcji. wówczas byłam zachwycona, więc parę dni później nabyłam ten błyszczyk.
wyznaję zasadę, że dobry kosmetyk wart jest zapłacenia za niego odrobinę większej kwoty, a moim zdaniem w tym wypadku jak najbardziej warto.

Używam tego produktu od: 5 mies