Vichy, LiftActiv, Krem na noc

Vichy, LiftActiv, Krem na noc

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Krem usuwający szkodliwe substancje gromadzące się w skórze nocą, wmacniajacy strukturę włókien kolagenu i przywracający jej jędrność.

Zawiera Aminokinę i fitopeptydy wzmacniające strukturę włókien kolagenu, poli-witaminę E i miłorząb.

Nie rozumiem zachwytów, imho beznadzieja

Bardzo rzadko kupuję kosmetyki w aptece, ot po prostu nie do końca wierzę w to, że są lepsze niz " drogeryjne", a ich sprzedaż w aptece to jedynie element marketingu. Dokładnie tak samo jest z firmą Vichy- kolosalne nakłady na reklamę, marketing aptekowy- a same produkty średnie. Ten nawet nie jest sredni, jest imho beznadziejny. Kupiłam na próbę wraz z kremem na dzień, bo zwyczajnie zwiodła mnie ciekawość. No i zwiodła na manowce:(\\\\nKrem ma bardzo lekką, wręcz rzadką, jakby śliską ( to zasługa dużej ilosci silikonów) konsystencję, dosc przyjemnie swiezo pachnie. Rozprowadza się dziwnie, tak jakby ślizgał się po twarzy, a skóra go " nie przyjmowała". Smarowałam, wklepywałam, wmasowywałam a tu nic- dalej " ślizganie się". No i przede wszystkim krem w ogóle nie działa:\\\\n- nie nawilża, chwilę po posmarowaniu twarz domaga sie dodatkowej porcji nawilżenia.\\\\n- nie spłyca zmarszczek- no bo jak skoro nie nawilża?\\\\n- nic nie robi z twarzą, wręcz pogarsza jej stan\\\\n- rano budziłam sie w wysuszoną, ściągniętą skórą\\\\n- po miesiącu zaobserwowałam nowe zmarszczki mimiczne ( czyli nawet nie działa profilaktycznie).\\\\n- twarz po nocy była poszarzała i zmięta.\\\\nMęczyłam sie z nim dzielnie cały miesiąc, licząc na to, że moze wreszcie cos pozytywnego zacznie robic. Dłuzej nie dałam rady. Skonczył jako krem do stóp i łokci, im tez nie pomógł.\\\\nReasumując- bubel w ogóle nie warty zadnych pieniędzy, a na pewno nie takich, które trzeba za niego zapłacić. Odradzam!
Uzywałam przez miesiąc

Beznadziejny!!!

Dla mnie marka "Vichy", po kilku próbach, ląduje na prywatnej czarnej liście. Nie rozumiem zachwytów nad tą, baaardzo przeciętną marką, w której produktach 80% ceny stanowią nakłady na reklamę...

Plusów nie znalazłam.

- cena: masakrycznie wysoka w stosunku do jakości
- ten krem nie zrobił NIC z moją cerą - nie mam zmarszczek, oczekiwałam dobrego napięcia i nawilżenia, tymczasem "działał" tak, jakbym nie stosowała żadnego specyfiku
- wystarczy dokładnie przeczytać skład: na początku (czyli: największe stężenie składników) znajdują się: woda, silikon, parafina i alkohol - dla osób inteligentnych to wystarczy, aby sobie wyrobić własne, a nie bazujące na tym, co mówią reklamy, zdanie

Na pewno nigdy więcej nie kupię żadnego produktu Vichy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 - pierwsze i ostatnie

Skąd te zachwyty???

Hmm, przyznam, że kupiłam pod wpływem recenzji wizazanek- ale niestety nie był to udany zakup. Krem zwyczajnie do mojej cery się nie nadaje. Ma bardzo lekką konsystencję ( ja jednak lubię gęściejsze kremy na noc), przyjemny zapach i szybko się wchłania. Niestety za szybko, bo po chwili od aplikacji skóra jest z powrotem sucha i domaga się kolejnej porcji. Po kolejnej porcji jest to samo:( Krem zatem wcale nie nawilża, czułam uporczywą suchość na twarzy ( a nie mam nadmiernie suchej skóry). Rano buzia wyglądała nieciekawie- była przesuszona, nienawilżona, szara. Ze zmarszczkami nie robi nic- ani nie wygładza, ani nie spłyca. Imho przereklamowany bubel. Oddałam mamie, miała te same zarzuty do liftactiv co ja.

Używam tego produktu od:używałam ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

przyjemniaczek

fajny, kremowy;) delikatny. szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. odrobina luksusu, taki do pomiziania ;) bo w działanie przeciwzmarszczkowe jakoś nie wierzę. ale jest lepszy niż neovadiol.

Używam tego produktu od: kilku mcy

może być

Bardzo odpowiada mi konsystencja tego kosmetyku, nie walkuje się na twarzy i świetny jest do miesznia z pólproduktami np. Q10, kwasem alfaliponowym, olejkami eterycznymi, wyciągami roślinnymi. Kupuję go tylko i wyłacznie w celu mieszania z czymś. Jednak nawet używany solo rano daje efekt wypoczętej zdrowej skóry. Twarz jest wygładzona i lekko mnawilżona. Nie jest tłusty, nie zapycha. Nie , żeby był jakąś rewelacją, ale jest OK , tak na 4 z minusem. Średniowydajny.

Używam tego produktu od kilka lat:
Ilość zużytych opakowań:kilka

całkiem przyzwoity krem

Kremy z tej serii stosowałam ok.8 miesięcy. W końcu stwierdziłam, że nie zlikwidowały mi zmarszczek i czas sprawdzić coś innego. Przez kolejne 9 mies. testowałam sztandarowe kremy polskich firm i .... wróciłam do liftactive. Jak na razie są najlepsze. Cera po nich jest super nawilżona, nie uczulają mnie. Ale oczywiście nadal będę poszukiwać, chyba, że to faktycznie są najlepsze kremy w tym przedziale cenowym ;) - wtedy sięgnę po droższe.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

doskonały

uwielbiam ten krem - także wersję na dzień. Dobrze sie rozprowadza, jest w miarę gęsty - taki, jaki powienin byc na noc. Rano skóra jest wypoczęta i wygładzona, a w kącikach oczu nie pojawiają mi sią mini zmarszczki. Lubię zapachy kremów Vichy - bardzo delikatne. Zdecydowane polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Dobry dla cery mieszanej

Ogolnie jest to dobry krem. Rano skora jest odzywiona, dobrze sie wchlania, ma ladny zapach.
Jednak moim zdaniem nie jest to krem dla wszystkich poniewaz wydaje sie byc nieco za malo nawilzajacy i odzywczy. Wlasciwie wchlania sie nie pozostawiajac zadnego filtru na skorze, jak kremy na dzien a rano miewalam nawet nieco przesuszona skore. Wydaje mi sie, ze poprawia owal twarzy, skora staje sie jedrniejsza.
Poza tym trzeba go naprawd sporo wklepac zeby w ogole poczuc, ze sie nalozylo krem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: polowa jednego

Dobry dla mieszanej cery...

wchłania się szybko, nie powoduje błyszczenia. Odżywia, skóra jest rano wypoczęta, wygładzona. Zapach delikatny. Krem działał kojąco przy nasileniu alergii ( a nie mogę tego powiedzieć o wszystkich kremach tej firmy). Nie wiem, czy kupię, bo ciągle próbuję nowych.

Używam tego produktu od:rok temu

Regenerujacy

Krem ma przyjemna konsystencje, ale jak dla mnie mogłaby być bardziej gęsta. Jak na krem na noc zbyt szybko sie wchłania.
Skora po nocnej aplikacji pozostaje jędrniejsza, gładsza, odżywiona, mniej zmęczona.
Likwidacji zmarszczek nie zauważyłam.
nie jest idealny, ale całkiem niezły w swojej kategorii.

Edit 17/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobry

Uważam, że krem spełnia swoje zadanie, chociaz mógłby być tańszy. Stosuję go od trzech tygodni i skóra twarzy jest lepiej napięta, wygładzona, wypoczęta i jakaś świeższa. Oczywiście nie zlikwidiował zmarszczek mimicznych, ale ogólnie kondycja skóry jest dużo lepsza. Oprócz tego szybko się wchłania (może nawet za szybko), dale uczucie nawilżenia, ładnie pachnie.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Bliski krewniak kremu na dzień

I nie jest to tak do końca zaleta, choć krem na dzień z tej serii uważam za rewelację.
LiftActiv na noc ma większość zalet swego dziennego krewniaka:
- Nawilża, wygładza i odżywia.
- Jest delikatny i milusi dla skóry.
- Świetnie się wchłania.
Tyle, że od kremu na noc oczekiwałabym ciut cięższej konsystencji i większego zagęszczenia składników odżywczych. Jak na potrzeby mojej skóry jest nieco zbyt delikatny, więc zwykle nakładam go wieczorem dwa razy, co niezbyt pozytywnie wpływa na jego wydajność.
Jego lekka konsystencja i całkowita wchłanialność ma tę zaletę, że można pokazać się w łóżku z ładną, względnie matową buzią nawet przy niezbyt suchej cerze. Dla mnie nie jest to pożądana cecha, bo moja twarz wchłonie wszystko. Mogłabym ją karmić smalcem w kostkach ;]
Ogólnie jednak jest to bardzo, bardzo dobry krem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego