Moschino, Cheap & Chic, Hippy Fizz EDT

Moschino, Cheap & Chic, Hippy Fizz EDT

Nowy (wiosna 2008) zapach dla kobiet z linii `Cheap & Cheek`.
Zapach promienny i musujący, radosny niczym pierwszy powiew wiosny.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe: liście maliny, liście róży, fiołek, magnolia, kwiat lotosu, osmantus, cedr, mąkla tarniowa (oakmoss).

Rekomendacja
wiosna / lato
wody toaletowe
kwiatowe

Kupiony w: Perfumeria Marionnaud

Niestety już wycofany :/

Bardzo go lubie, może nawet bardziej niż jego niebieskiego brata I Love Love. Całą szkołę średnią używałam Sunny Skies z Avonu, które zostały wycofane i w tych perfumach odnalazłam podobną nutkę. Opakowanie pewnie nie każdemu przypadnie do gustu, mi się akurat podoba, takie z przymrużeniem oka. Sam zapach jest dziewczęcy, cytrusowo kwiatowy, wibrujący, jest idealny na lato i upały. Dużo osób go komplementuje. Niby nic specjalnego, a jednak, zapach poprawiający nastrój. Na mnie trwałość od rana do nocy, na początku spora projekcja a później robi się bliskoskórny i mniej wibrujący. Zużyłam kilka butelek, ostatnią zeszłego lata... I znowu to samo, nie da się go nigdzie już kupić, został wycofany.... Masakra... Nie mam ja szczęścia do perfum, które stają się moimi ukochanymi, gdyż po jakimś czasie przestają być produkowane ( Sunny Skies, Naomagic, Euphoria Spring Temptation a teraz jeszcze Hippy Fizz ) ehhh...

• Flakon: 2

Lemoniada & Landrynki

W ramach poszukiwania obłędnego zapachu, w którym zakocham się od pierwszej nuty, zamówiłam m.in. próbkę tych oto perfum. Według wypowiedzi z internetu, mają przypominać dawne Sunny Skies od Avonu.

O MNIE
Preferuję owocowe, słodkie zapachy z dużą dozą świeżości aby nie było za mdło. Do tej pory najbardziej przypadł mi DKNY Be Delicious.

ZAPACH
Producent zalicza go do kategorii kategorii cytrusowo- kwiatowej i muszę się z nim zgodzić. Bezpośrednio po aplikacji wyczuwam tam dużo cytryny połączonej jednocześnie ze słodkością soczystych owoców. Taka lemoniada pita w upalny dzień: orzeźwiająca i słodka zarazem. Z czasem jednak słodkość bierze górę nad cytrusami, dochodzi też kwiatowy bukiet. Zapach na pewno nie traci na intensywności, zmienia jednak charakter. Mimo że nadal czuć cytrusy, to słodkich nut zapachowych jest zbyt dużo i według mnie robi się już trochę za mdło. Dobrze oddają to kolory na opakowaniu: najpierw jest żółty, który stopniowo przechodzi w róż. Myślę że rzeczywiście może być w nim dużo podobieństwa do Sunny Skies, brakuje mu jednak lekkości chmurki.

Według mnie zapach przypadnie młodym osobom, sugeruje to nawet fikuśna butelka. Ja raczej się nie zdecyduję.

Świeże dziewczęce perfumy

Perfumy dostałam jakiś zaś temu w prezencie. Od razu spodobały mi się nuty tego zapachu gdyz uwielbiam cytruski. Perfumy są raczej na wiosnę i lato, do stosowania w dzień. Nie dusza, nie przytłaczaja.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Wspaniały

Wspaniały zapach, w którym zakochałam się od pierwszego momentu. Bardzo lekki, cytrusowo-kwiatowy. Długo utrzymuje się na skórze, ubraniach. Bardzo wydajny.

ŁADNIE I WESOŁO

Lubię niepoważny klimat serii Cheap&Chic, łącznie z nieco przewrotnymi reklamami. Pozorny, zamierzony kicz, który określiłabym jako hybrydę stylu vintage i modern art (choć pojęcia o tym nie mam). Fikuśne butelki, które jednocześnie świetnie leżą w dłoni. Zamysł artystyczny nie rozminął się z wygodą używania.

Zapach cytrusowo-lemoniadowo-kwiatowy. Bez aspiracji do poważnego arcydzieła, ale mistrzowsko bez wpadki w bazarkowo-landrynkową pułapkę. Cytrusowy bez niuansu chemii gospodarczej. Słodki bez niuansu chemicznego ciastka. Kwiatowy bez niuansu frezji z kiosku Ruchu. Zaskakująco wysoka jakość całości kompozycji. Wiosenny, letni, optymistyczny, wesoły. Moim zdaniem - po prostu ładny. Jeden z tych, których prawdopodobnie używałabym. Ale pewnie nigdy nie kupię.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Polecam wszystkim, którzy lubią świeże, kwiatowe zapachy

Nie podoba mi się to!

Pachnie tanio. Moim zdaniem perfumy pasują do starszej Pani.

Jest w nich element zaskoczenia... ponieważ patrząc na butelkę i opinie wydaje się, że są one cytrusowe tymczasem nic bardziej mylnego! Ani kszty cytrusów.

Jest on lekki i zbyt silny równocześnie...

Nie przepdam za zapachami wyłącznie kwiatowymi. Na wiosnę/lato preferuję zapachy kwiatowo-owocowe albo owocowe.

Hippy Fizz to niestety kwiatki, kwiatki, kwiatki i to bez polotu.
Sytuację ratuje buteleczka, któa jest śmieszna, trochę jak z bajki i z pewnością poprawia humor. Nie jest to jednak głównym motywem, któy nami keiruje przy zakupie perfum... dlatego Odradzam .

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

ulubieniec wakcji

Jest to mój ukochany zapach jeśli chodzi o pozycje na wiosnę / lato! :)

Plusy:
+przyjemny, świeży zapach owocowo-kwiatowy
+bardzo wydajny
+super buteleczka

Jedynym minusem dla mnie jest trwałość, gdyż po ok 3 godzinach zapach znika. Mimo to jednak z pewnością do niego powrócę na wiosnę. :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 100 ml

Jeden z moich ulubieńców :)

Dostałam próbkę i w tamtym momencie się w nim zakochałam :) Orzeźwiający i jednocześnie radosny cytrusowy zapach. Bardzo wydajny, używałam rano, a zapach pozostawał na skórze i/lub ubraniach przez cały dzień. Zapach jest mocny, jednak nie denerwujący. Myślę że nadaję się bardziej dla młodych kobiet, chociaż to tylko moja opinia :)

+po prostu wspaniały zapach
+ciekawa butelka
+wydajność/wytrzymałość

-ja nie znalazłam żadnego :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 100ml i 1 tester

propozycja na lato.

Ten zapach spodobał mi się od samego początku - od pierwszego psiknięcia :D
Jest mocny, świeży, cytrusowy. Pryskasz się rano, a wieczorem zapach nadal się utrzymuje na skórze. Perfumy są bardzo wydajne, nawet przy regularnym stosowaniu.
Co do butelki mam mieszane uczucia. Kształt - bardzo fajny, fikuśny, kreatywny. Widać, że ktoś musiał mieć naprawdę świetny pomysł, że tak ją zaprojektował :)
Jest jednak coś co mnie mega denerwuje - korek. No on jest naprawdę fatalny, ponieważ perfumy go rozpuszczają, a on klei później całą butelkę...
Za korek odejmuje te pół gwiazdki, ale same perfumy są naprawdę fenomenalne !!

Używam tego produktu od: 3 lat regularnie
Ilość zużytych opakowań: 5 po 100ml

Nie jest odkrywczy ale po prostu ładny

Koło Hippy Fizz chodziłam dłuższy czas.Przy pierwszych testach było &quot;phi nic ciekawego&quot; przy kolejnych &quot;no, no może być&quot; a potem &quot;ojej całkiem fajny jest, chcę go mieć!&quot;.

Hippy Fizz to nie jest zapach specjalnie odkrywczy czy wyjątkowy.Jest przyjemny, łatwy, lekki.Codzienny po prostu.Dla kobiet w każdym wieku.
Początek to musująca cytryna do pary z zielonym listkiem roztartym w palcach.Potem zapach troche się osładza, ładnie układa na skórze.Pachnie nieco jak świeżo wyprane pranie wysuszone na słońcu z lekko kwiatową nutą.

Lubię go.Jest taki codzienny ale poprawia humor.Na wiosnę będzie idealny.

Butelka-koszmarna.Ten plastikowy kołnierz jest tak brzydki, że mam ochotę go zdjąć;)

Trwałość bardzo dobra ok 5-6 godzin.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Kupię ponownie:)

Perfum ten dostałam od Mamy, bo wcześniej kupiła go mojej siostrze, a mi spodobał się ten cytrusowy zapach. Faktycznie &#8211; zapach jest bardzo charakterystyczny. Świeży, zdecydowanie na lato. Bardzo energetyzujący, rześki i pobudzający. Cytrynowe słoneczko:) Przypomina mi takie cytrynowe okrągłe lizaki, jakie dostawałam kiedy byłam mała. Buteleczka jest naprawdę urocza, co jest fajne, bo jestem wzrokowcem:) Zapach na mojej skórze nie jest za mocny, czuję go cały dzień, ale nie jest nachalny. Jeśli chodzi o wytrzymałość to jak wspomniałam &#8211; cały dzień, więc jestem zadowolona. Cena całkiem przystępna. W sumie w Bootsie jest często w promocji, także zapewne jeszcze się na niego skuszę:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml skończone

Cudowna owocowa oranżada :)

Mogłabym wąchać ten zapach w nieskończoność ;) zapach lekki, owocowo-kwiatowy, orzeźwiający i pobudzający, doskonały dla młodej, wesołej niewiasty :P Niestety dość nietrwały :(

Plusy:
+ zapach
+ cena
+ opakowanie

Minusy:
- trwałość

Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml (w trakcie)