L'Oreal Paris, Studio Secrets Professional, Smoothing Resurfacing Primer (Baza wygładzająca udoskonalająca powierzchnię skóry)

Wygładzająca baza, wyrównująca powierzchnię skóry o elastycznej strukturze, eliminuje niedoskonałości: zmarszczki i linie mimiczne (bruzdy) są skorygowane, pory zostają wyraźnie zmniejszone. Powierzchnia skóry staje się doskonała.

Skład: Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, Various Colours. (26.10.2010)

Cena: ok. 75zł / 15ml
/s/

Osobisty zawód!

Zakupiłam bazę po przeczytanych dobrych opiniach, ale niestety się zawiodłam. Produktu jest bardzo mało a cena wygórowana, fatalna aplikacja (pełno produkty miałam zawsze pod paznokciami), do tego baza nie utrwala praktycznie wcale makijażu.

Plusy:
- przyjemna konsystencja,
- neutralny zapach.

Minusy:
- brak utrwalenia makijażu,
- fatalne opakowanie (maleńki słoiczek),
- cena,
- brak dostępności w sklepach stacjonarnych.

Ewentualnie może tylko służyć jako baza pod cienie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 opakowania.

wspanialy lekki

Wyjatkowo lekki i aksamitny , nie wysusza skory i swietnie wygladza cere. swietnie ja przygotowywuje do makijazu. Ukrywa niedoskonalosci i niweluje lekkie niedoskonalosci
plusy+
konsestencjia
opakowanie pozwala zuzyc kosmetyk do konca
nie zamia porow

minusy -
nie jest latwo dostepny w sklepach

Ilość zużytych opakowań: wiele

fajna baza

dostałam 12 próbek

plusy
-dobrze wygładza
-tuszuje pory
-przedłuża trwałość
-lekko matuje, nie przycmiewając
-nie gasi blasku podkładu
-dobrze się roprowadza na niej podkład
-nie zauważyłam aby zapychała skórę, ale stosuję ją od większego wyjścia
-wydajna
-przystępna cena

Ilość zużytych opakowań: 12 próbek

Fajna

Baza do najtańszych nie należy. Ciężko mi też porównać ją do innych baz ponieważ był to pierwszy i ostatni kosmetyk tego typu, jakiego używałam. Po nałożeniu bazy miałam wrażenie, że skóra stała się taka miękka i gładka, pory minimalnie zmniejszyły swoją widoczność. Może trochę baza przedłużała trwałość podkładu. Co do wypełnienia zmarszczek nie mam zdania ponieważ jestem bezzmarszczkowa.

Jest ok.

Zalety:
- wygładza,
- wyrównuje ,
- skóra jest delikatna,
- delikatnie matuje,
- wydajna,
Stosuje ją pod makijaż, wieć nie wiem jak się sprawuje samodzielnie. Co do eliminacji zmarszczek trudno mi powiedzieć, bo nie posiadam. Polecam stosowanie tej bazy w małych ilościach... naniesienie zbyt dużej ilości produktu powoduje, ze baraz roluje się .

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bardzo dobra!

Baza ma za zadanie wygładzać, korygować itd - zdecydowanie to robi. Aczkolwiek czy eliminuje niedoskonałości takie jak zmarszczki - ciężko mi ocenić, bo takowych nie posiadam. Skóra jest bardzo wygładzona, idealnie rozprowadza się podkład, kremy BB, CC itp. Maskuje pory, cera w dotyku jest... mmm, przecudowna! Co do trwałości makijażu, utrzymuje ten makijaż dłużej - to na pewno. Nie raz ją miałam na imprezach, na których bawiłam się do rana i ten makijaż stosunkowo się trzymał. Trzeba uważać, aby nie przesadzić z nakładaniem jej, bo ponieważ baza jest o silikonowo - satynowym wykończeniu może się zrolować, ale to nie jest minus! To jest tylko sygnał, że nałożyłyśmy za dużo produktu, baza jest bardzo wydajna, nie ma potrzeby nakładania jej tonę na twarz. Jej minusem jest na pewno cena, za droga. Nie wiem czy kupiłabym tę bazę, może gdyby kosztowała max 25 zł. Opakowanie poręczne, zapach znikomy jeśli nie żaden. Jedwabiste, satynowe, pół matowe wykończenie - super. Ocena 4,5 gwiazdki, ponieważ zawsze może być lepiej.

Oceniono na 4.50 na 5 gwiazdek.

super :)

Bardzo wydajna. Nie zapycha. Mam cerę tłustą i widoczne pory. Dzięki tej bazie cera staje się wygładzona i widać gołym okiem różnice. Maskuje pory tak w 70%. Szkoda, że nie w 100%. Ale bardzo fajny efekt miłej w dotyku warzyczki po tej bazie. Polecam. PS jest bardzo wydajna. Nie można nakładać dużej ilości na twarz gdyż się roluje.

Przydatna w każdej kosmetyczce

Baza ta służy mi już od dłuższego czasu pod makijaż jako sposób na spłycenie drobnych zmarszczek wokół oczu i ust. Po nałożeniu skóra staje się jedwabiście miękka, a podkład rozporowadza się idealnie. Wystarczy trochę nałożyć by uzyskać ciekawy efekt wygładzenia. Szkoda, że jest go bardzo mało jeśli byśmy chcieli go stosować codziennie taki słoiczek pewnie starczyłby nam na 2 tygodnie. Ja jednak używam tej bazy od święta. Jest zbyt droga abym mogła sobie na niego pozwolić co miesiąc na nowy.

Najlepsza jaką miałam

Najlepsza baza jaką miałam, nie jest taka sylikonowa jak większość baz pod makijaż. Bardzo dobrze matuje i wygładza. Nie zapycha.
Jak na takie małe opakowanie jest bardzo wydajna.
Jest dość droga jak za taka mała pojemność dlatego daje pól gwiazdki mniej.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Myślałam, że zbędna, a jednak...

Gdyby nie fakt, że moja siostra "poczęstowała" mnie ową bazą, pewnie nie czułabym potrzeby rychłego jej nabycia, nie jest to wg mnie produkt pierwszej potrzeby. Skoro jednak już wpadł w moje ręce, uznałam, że należy go przetestować i wyrobić sobie zdanie na jego temat.
Podoba mi się opakowanie w formie słoiczka, o na tyle szerokim wieczku, by z łatwością można było wydobyć zeń zawartość. Zawartość, która nadmieńmy jest gęsta i zwarta, wobec czego inne opakowanie wg mnie nie wchodziłoby w rachubę.
Baza o bladoróżowej barwie i nienachalnym zapachu jest wg mnie podobna w dotyku do miękkiej poduszki, w której lekko zatapia się palec. I o ile zrobi się to delikatnie, taka ilość, która zostaje na opuszku palca w zupełności wystarcza, by pokryć wybraną partię twarzy. Generalnie przy nakładaniu takich specyfików, wolę być ustrożna i najwyżej w razie potrzeby dołożyć, niż usuwać nadmiar, który może bardziej zaszkodzić, niż pomóc.
Moja skóra po nałożeniu bazy na krem rozświetlający staje się jedwabista w dotyku i zyskuje półmatowy efekt, który bardzo mi odpowiada. Dzięki niemu, po nałożeniu podkładu, nie czuję się, jakbym miała na twarzy maskę, skóra jest wypoczęta i promienna, wygląda naturalnie i zdrowo. Co prawda w strefie T efekt półmatowego wykończenia utrzymuje się góra 3-4 godziny, ale uważam, że to i tak bardzo dobry wynik. Poza tym baza, wspomagana drobnymi poprawkami faktycznie pomaga utrzymać makijaż w ryzach aż do wieczornej toalety, a to chyba jej podstawowa funkcja, więc punkt dla niej.
Jedynymi minusami jakie dostrzegam, to, że w jednym miejscu (w okolicy prawego kącika ust), gdzie często mam suchą skórę, nie poradziła sobie z jej wygładzeniem, ale to już byłby istny cud. Drugi minus - stanowczo zbyt wysoka cena. Nawet jak za kosmetyk, który zapewne wystarcza na długo, bo testowany przeze mnie egzemplarz ma już dobrych parę miesięcy, a dna wciąż nie widać.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Podstawa makijażu

Jeden z moich faworytów. Przetestowałam wiele, w tym te z górnych półek,ale żaden primer nie dał mi większej satysfakcji niż ten. Generalnie doskonale robi to,co mówi jego tytuł: wygładza i udoskonala powierzchnię skóry, zapewnia jej aksamitne krycie. Rozszerzone pory i wszelkie niedoskonałości znikają pod tą aksamitną mgiełką. Przedłuża trwałość makijażu,aczkolwiek efekt matu utrzymuje się ok 3 godz.
Muszę zaznaczyć, iż mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami i wydaje mi się, że primer jest adresowany dla tego typu osób nie wiem natomiast jak produkt sprawuje się u szczęśliwych posiadaczek mniej problematycznych cer. Być może baza sylikowowa z efektem rozświetlajacym byłaby lżejszym odpowiednikiem?
Minusem produktu jest jego pojemność kompletnie nie adekwatna do ceny, tym bardziej,że primer ten jest mało wydajny. No ale cóż zrobić, jak już trafiłaś na ten swój KWC...

Trochę za mało !

Kupilam próbki bazy na allegro za 10szt po 2ml zapłaciłam 3zł, a wiec warto było spróbować. Bazy z próbek przełożyłam sobie do małego słoiczka- troszkę przypominającego kształtem i wielkością opakowanie orginalne.
Pierwsze odczucie- fajna satynowa konsystencjea, gesta kolor pudrowy róż.
Po nałożeniu bazy, skóra jest bardziej matowa i fajnie wygładzona, ale pory i tak są widoczne, może są trochę płytsze.
Produkt nakładam palcami na nos oraz okolicę nos- policzki.
Baza nie wałkuję się, ale tylko wtedy gdy nałożona jest w małej ilości. Nie zauważyłam, żeby moja cera bardziej sie przetłuszczała.
Niestety, jakoś specjalnie na długo baza nie utrwala makijażu.
Mam też wrazenie, ze produkt nie jest zbyt wydajna, a zapłacić 70 zł jak napisana jest cena powyżej za 15ml to troszkę szkoda...

Baza sprawdzi sie u osob, które potrzebują tylko delikatnego wygladzenia, które nie mają mocno rozszerzonych porób, zmarszczek.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania 20 ml ( 10szt. po 2ml próbek )