Oriflame, Nature, Olive & Bamboo, Body Cream with Nourishing (Krem do ciała z odżywczą oliwką i bambusem)

Pielęgnuj skórę przepysznie pachnącym kremem o właściwościach nawilżających. Ekstrakty z oliwek i bambusa odżywiają Twoją skórę i pozostawiają na niej świeży, zmysłowy zapach.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Methylparaben, Carbomer, Propylparaben, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Ceteareth-20, Stearic Acid, Bambusa Vulgaris Extract, Disodium Edta, Olea Europaea Oil, Sodium Hydroxide, Isopropyl Myristate, CI 14700, CI 42090, CI 47005

Cena: 16,90zł / 200ml
/s/

całkiem fajny

Bardzo przyjemny balsam, o odpowiedniej konsystencji i atrakcyjnym zapachu.

Kupiłam go sobie tak po prostu, skuszona opakowaniem i nie mogę powiedzieć, żeby mnie rozczarował.

Jego działanie nawilżające nie jest może jakieś wybitne, ale jak dla mnie - wystarczające.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

godny uwagi

Dostałam od mamy, kosmetykowe wietrzenie szaf :)
Duże i proste opakowanie.
Konsystencja dziwna, trochę galaretowata, ale cudownie się rozprowadza.
Zapach obłędnie świeży. Uwielbiam :)
Skóra jest mega gładka, pachnąca i taka do miziania.
Po aplikacji utrzymuje się lekka warstwa jakby trochę tłusta, a trochę jakby satynowa.
Dobrze nawilża, no i mówiłam, że super mega pachnie? :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

klej biurowy

Ogólnie lubie kremy do ciała od Oriflame. Ten zakupiłam ponad rok temu i męczyłam się z nim dość długo, poniewaz nie lubie wyrzucac kosmetyków. Poza tym nie był tragiczny ani mnie nie uczulił, co zaliczam na plus. Kram ma poprawną konsystencję, choć nie tak treściwą jak ten z makadamią - jest trochę hmm... glutowaty. Nieźle nawilża, ale w przypadku skóry bardzo suchej nie poradzi sobie. Nie jest wcale odżywczy jak producent obiecuje. Dość długo się wchłaniał jak na mój gust i pozostawiał lekki tłustawy (jakby silikonowy) film. Niby wszystko ok i nie ma sie do czego przyczepić, ale jest jedno ale, dzięki któremu zapadł mi w pamięć niezbyt dobrze - zapach. Klej biurowy jak nic - nachalny i identyczny jak ten w szkole - blee. Nie ma tam ani oliwek ani bambusa tylko klej biurowy. Zmęczyłam i pożegnałam go z ulgą.

Używam tego produktu od: rok

super

Dobrze nawilża, ma bardzo przyjemny zapach (taki wiosenny) :P nie uczula mnie, a to często mi się zdarza z balsamami :) a i cenę ma całkiem przystępną ;)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 op.

Ulubieniec.

Plusy:
+ treściwa konsystencja,
+ bardzo dobrze nawilża (nawet mocno przesuszoną skórę),
+ nie pozostawia tłustego filmu,
+ wygodne opakowanie,
+ przyjemny zapach,
+wydajny,

Minusy:
- troszkę powoli się wchłania.

Świetnie sprawdza się do suchej, łuszczącej się skóry. Skóra jest gładka i nawilżona. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Mega!

Najlepszy balsam jakiego używałam (uprzedzę pytanie używałam ich wiele, drogich i tanich). Strasznie podoba mi się zapach, jakkolwiek nie każdemu pewnie przypadnie do gustu. Jedynym minusem jest to, że nie wchłania się za szybko. Skóra po nim jest świetnie nawilżona i delikatna. Polecam. Używam tego produktu od:4 miesięcy

fajny

Fajny kremik do ciała, miły zapach, przyjemna konsystencja, ładnie się rozprowadza, nawet się nie maże , a przede wszystkim dobrze nawilża. Trochę się obawiałam czy poradzi sobie z bardzo opaloną skórą, a tu proszę, zero schodzącej skóry. Mały minus za lepki film na skórze, ale szybko on znika.

Używam tego produktu od:już skończyłam
Ilość zużytych opakowań:jedno

gdyby nie zapach..

to ten krem dostałby ode mnie pięć gwiazdek. Reszta bez zarzutu, czyli lekka lecz treściwa konsystencja, świetnie nawilża, co czuję teraz upalnym latem bardzo wyraźnie. Trochę klei się ale po kilku minutach już nie ma po tym śladu. Skóra jest gładziutka, miła w dotyku. Na pewno pojedzie ze mną nad morze;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

znam gorsze...

Nazwę go "wysoką strefą stanów średnich", nieźle się rozprowadza, zanim się wchłonie trzeba trochę pomasować skórę. Mógł by ładniej pachnieć, a nie tak nijak i mdławo. Zaskoczona byłam bo raz posmarowałam nim twarz i skóra jest po nim bardzo przyjemna w dotyku, nawilżona i nie pozostawił tłustej warstwy (a to ważne!)

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

słaby

Zakupiłam wraz z żelem złuszczającym zachęcona pachnącą stroną w katalogu.

- zapach jest zupełnie inny, bardziej trawiasty a ja zapachów z tej kategorii nie znoszę (ten na szczęście nie wywoływał u mnie migreny)

- nawilżenie jest doraźne - skóra posmarowana na wieczór rano jest na powrót sucha jak wiór

- mało wydajny

+ wchłania się w miarę szybko i bezproblemowo, nie pozostawia na skórze tłustej, klejącej się warstwy

+ opakowanie pozwala na wydobycie kosmetyku do ostatniej kropelki

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni

***** !!

Nie rozumiem Was, bo mnie zachwycił od pierwszego spróbowania :P Świetnie nawilża, miło się rozprowadza, zapach najpierw mi się nie podobał ale teraz już uważam że jest ok ;) Ale największa zaleta jego działania to boskie zmiękczenie i wygładzenie skóry, mogłabym się głaskać i głaskać :cojest:
Plus opakowania: da się zużyć do samiutkiego końca :)

Póki co nie kupię go ponownie, bo nie lubię używać dwa razy tego samego kosmetyku pod rząd, jest jeszcze tyle do wypróbowania! Ale kiedyś na pewno powrócę :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy ?

bleeeeeeee

Wykończyłam już wszystkie balsamy jakie miałam w domu i został mi tylko ten. Męczę się z nim strasznie, no ale projekt denko zobowiązuje:)Konsystencja tragiczna, taka galaretowata klucha, aplikacja jest bardzo nieprzyjemna, nie zauważyłam by jakoś specjalnie nawilżał czy odżywiał moją skórę, jedyne co da się zauważyć to tłustą powłokę na ciele. Zapach nie jest zły, mi się nawet ten trawiasty smrodek podoba. Niestety kosmetyk jest wydajny i nie mogę się doczekać kiedy się skończy.

Używam tego produktu od:luty?
Ilość zużytych opakowań:męczę 1