Avon, Far Away, Body Spray (Perfumowany dezodorant do ciała)

Avon, Far Away, Body Spray (Perfumowany dezodorant do ciała)

Perfumowany dezodorant do ciała w spray-u z linii zapachowej Far Away - kompozycja egzotycznych i kwiatowych nut zapachowych - ylang-ylang, jaśminu, róży, wanilii, drewna sandałowego i muszkatu.

w sprayu
zapachowa
dezodoranty zapachowe
uzupełnienie perfum
normalna

Kupiony w: U konsultantki

dezodorant okej ale zapach nie dla mnie

Kupiłam ten dezodorant do perfum, żeby mieć komplet tego zapachu. Niestety zapach okazał się nie trafiony.

Dezodorant w opakowaniu typowym dla dezodorantu. Dezodorant dobrze leży w dłoni i jest wygodny w użytkowaniu. Rozpylacz działa dobrze, z dużym ciśnieniem.

Właściwości dezodorantu są spełnione - produkt chroni przed potem. Zapach jest charakterystyczny dla perfum taki mocny i duszący. Utrzymuje się on dosyć długo na ciele. Jak na dezodorant to zapach utrzymuje się bardzo długo. Szkoda tylko, że jest taki ciężki i duszący.

Dezodorant nie plami ubrań. Produkt jest bardzo wydajny. Nie używam go codziennie , ale mam już go trzeci miesiąc. Dezodorant nie jest drogi kosztował mnie 8 zł. Jest dostępny w każdym katalogu avon. Stanowi fajny dodatek do perfum. Jeśli komuś spodoba się zapach to z dezodorantu będzie zadowolony.

Kupiony w: U konsultantki

Nie dla mnie

Raczej ten zapach jest nie dla mnie.
Jest ostry i taki ciężki.
Nie rozwija się ładnie na skórze.
Co do opakowania to ładne, spray się nie zacina.
Średnio wydajne.

Zapach dla starych babć..

Słowo którym mogę określić ten zapach to "DUSICIEL" W katalogu prezentował się świetnie, piękne opakowanie, dobrze ze skusiłam się tylko na body spray a nie na perfumy bo bardzo bym żałowała. Zapach idelany dla starych babć bo na pewno nie dla kobiet z dwójką z przodu. Trzyma sie długo, bardzo dusi, męczyłam go dobre 2miesiące. Generalnie nie polecam chyba że ktos lubi takie ciężkie zapachy.

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 Body Spray 75ml

Dla fanek

Osobiscie podoba mi sie zapach Far Away dlatego zamowilam sobie dezodorant by w ciagu dnia sie spryskac bez koniecznosci noszenia ze soba butelki perfum. Zapach ten jest charakterystyczny,bardzo duzo osob za nim nie przepada,ale takze ma swoje fanki. Jest slodki,ciezki,czasem az za mdlacy.Ale z uplywem czasu robi sie coraz ladniejszy. Zapach trzyma sie calkiem dobrze jak na dezodorant. Nie plami ubran,spray sie nie zacina. Mimo,ze nie jestem w nim mega zakochana to lubie ten zapaszek :) Polecam dla fanek tego zapachu.

Używam tego produktu od: dawna

charakterystyczny zapach

Dostałam od siostry, bo ona nie mogła już znieść tego zapachu. Na początku dla mnie też był piękny, ale z czasem stał się nie do zniesienia. Był męczący, zbyt słodki i duszący.
Dość długo utrzymuje się na skórze.
Nie mogłam już go znieść, więc ostatki poszły do kosza.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

dla fanek

dla fanek zapachu - pachnie mocno i trwale, jeśli ktoś lubi far away to może traktować jako lżejszą wersję perfum, np zastąpić je latem - za to ta druga gwiazdka
w porównaniu do perfum szybciej zysukje nutę waniliową i trochę krócej dusi

właściwości jako dezodorant żadne - nie chroni przed potem a jego zapach czuć, tylko przykryty tą wanilią, co czasem tworzy obrzydliwą mieszankę
jeśli uzywamy czegoś mocno antyperspiracyjnego np etiaxilu to się przyda

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno zmęczone

swietny

powiem tak - jest swietny, ale tylko dla tych, którzy lubią zapach far away, ja osobiscie lubie bardzio i deo bardzo odpowiada mi
jest trwały - tak samo jak woda z tej nuty zapachowej, pachnie intensywnie, polecam jeśli komus szkoda kasy na perfumy, bo sprawdza sie całkiem dobrze w tej kwestii - długo go czuc
moja kumpela tez kiedys, gdy skompiła na wode to kupowała deo far away
apropo kula tez ładnie pachnie
jest ok, dla wielbicieli far away polecamUżywam tego produktu od:jakiś czas temu

kiedyś lubiłam

Kiedyś bardzo mi się ten zapach podobał, o czym już napisałam w recenzji wody Far Away. Nie miałam na ową wodę kasy, więc kupiłam dezodorant. Pachnie ładnie, słodko, intensywnie, zapach jest trwały, opakowanie ładne. Raczej szybko się kończy, ale to normalka w przypadku dezodorantów w sprayu. Jeżeli ktoś lubi ten zapach, to warto kupić. Cena w granicach 20 zł, a woń naprawdę czuć. Miłe uzupełnienie wody perfumowanej.

powrót do przeszłości ;))

Kupiłam dezodorant o tym zapachu z sentymentu za zapachem perfum jakich wieki temu uzywałam ;) I stwierdzam, że wieki temu mnie ruszał, teraz juz nie ;) pachnie przyjemnie, kobieco, dosyć intensywnie, lekko dusząco, ciężkawy jest. Znam ładniejsze, ale miła odmiana nie zaszkodzi ;) Zapach utrzymuje się co najmniej kilka godzin, więc jest dla mnie rekordem jeśli chodzi o mnie o i Avonowskie dezodoranty perfumowane :) Dobry, solidny dezodorancik ;)Jak ktos lubi i uzywa perfum z tej serii to zakup tego dezodorantu będzie miłym akcentem w ciągu dnia ;)Dozyć wydajny, pachnie intensywnie, więc mała ilość wystarczy :)