The Body Shop, Foundation Brush (Pędzel do nakładania podkładu)

The Body Shop, Foundation Brush (Pędzel do nakładania podkładu)

Szeroki, płaski, zaokrąglony na brzegach i ścięty asymetrycznie z jednej strony pędzel. Idealny do równego nałożenia podkładów płynnych, kremowych i kremowo-pudrowych. Wykonany ze sztucznego włosia.

do podkładu
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wielkie WOOOW!!!

Podkład zwykłam nakładać paluchami, irytowało mnie jednak, że mimo super cienkich warstw zawsze mam wrażenie, zwaszcza z upływem dnia jakby było go za dużo, jakby był mocno, zbyt mocno widoczny. Jakieś 3 lata temu kupiłam ten pędzel, ale jakoś nie potrafiłam się nim właściwie posługiwać i wylądował w szufladzie. Leżał sobie i jakoś jesienią postanowiłam dać mu kolejną szansę, wszak przez te 3 lata z pędzlowego laika przeistoczyłam się w laika który jednak machać pędzlami potrafi ;)

Już po pierwszym zastosowniu byłam zachwycona, podkład był nałożony warstewką cienką i leciutką jak nigdy, idealnie wtopiony w skórę, wyglądał szalenie naturalnie, pory wyraźnie mniej widoczne, zmarszczki mimiczne także.

Ale dopiero po całym dniu zachwytów koleżanek w pracy, mamy i siostry nad "moim nowym podkładem" który wygląda tak naturalnie i nieskazitelnie byłam pewna, że żałuję, że chwyciłam za ten pędzel dopiero teraz.
Obecnie używam go codziennie i zastanawiam się jak mogłam paćkać się paluchami miejąc to cudo w szufladzie.

Pędzel jest wspaniałej jakości, nie stracił ani jednego włosa mimo codziennego prania, włosie jest sprężyste, doskonale wyprofilowane. Rączka o specyficznym kształcie, solidna, estetyczna, napisy niecieralne można na niej postawić stabilnie pędzel.

Jest niezniszczalny, nie odkształca się, nie widać po nim najmniejszych śladów użytkowania. Schnie dość szybko.

Nakładanie nim podładu to przyjemność skutkująca doskonałym efektem, jak ktoś wpomniał jak malowanie po płótnie. Kosmetyk pokrywa twarz idealnie cieniutką warstwą, nieskazitelnie, makijaż jest perfekcyjny, w moim prypadku trzyma się dużej niż dawniej.

Mój Ci on już na zawsze :)

Szczerze polecam, wspaniały pędzel, chyba najlepszy z mojej kolekcji.

Co to wogole jest?

Kupilam go niedawno. Generalnie lubie pedzle i mimo ze mam 2 tego typu innych firm skusilam sie... a co tam. I stwierdzam ze albo ze mna cos jest nie tak albo juz nie wiem ale ten pedzel jest chyba najwiekszym rozczarowaniem pedzlowym w moim zyciu - kupilam jeszcze 2 inne z body shop i wcale nie sa lepsze niestety.

Na sucho wyglada swietnie, ladnie sie prezentuje, podoba mi sie strasznie wybarwienie wloskow ;), jest dobrej jakosci - nic z niego nie wypada. No i na tym koniec.

W momencie jak zaczynam nakladac podklad wloski jakby dziela sie na kepki, tak rozwarstwiaja, sa do tego jakos dziwnie... nie wiem... sliskie? Kompletnie nie da sie nim malowac, probowalam z roznymi podkladami ale wiecznie koncze wkurzona. Musze poprawiac palcami albo siegnac po inny pedzel. Nie umiem go tez domyc porzadnie, nie mam pojecia czemu. Jest najgorszy ze wszystkich pedzli do nakladania podkladu jakie mam. Porazka.

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: Jeden i wiecej nie bedzie

najlepszy pędzel do podkładów

O pędzlach TBS słyszałam wiele dobrego.Kiedy parę lat temu więc zobaczyłam cały komplet pędzelków w promocji (-50%) od razu zdecydowałam się na zakup. Była to dobra decyzja o czym przekonuję się codziennie :)
Jakość, solidność i precyzja z jaką są wykonane te pędzelki jest powalająca. Wracając do pędzla do podkładu - najlepszy jaki miałam. Posiada syntetyczne, miękkie włosie, które jest doskonale wyprofilowane i makijaż rozprowadza się idealnie. Wygodna rączka umożliwia bardzo precyzyjną aplikację. Efekt: cienka i równa warstwa podkładu, zero smug, twarz jest pięknie wygładzona.
Pędzel ten myję bardzo często, nie zmienił swojej faktury i jeszcze żaden włosek nie wypadł. Używam go zawsze z płynnymi podkładami i samo nakładanie zajmuje mi tylko chwilę także nie wyobrażam już sobie makijażu bez tego pędzelka. Jeśli chodzi o cenę to nie jest ona wygórowana, warto poczekać na jakieś promocje w TBS, które są dosyć często.
Według mnie pędzel nie ma żadnych wad!!! Jest po prostu rewelacyjny :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :)

Tak.

Z góry uprzedzam, że zaznaczyłam opcję
nie w ponownym kupnie, bo ten pędzel będzie mi chyba służył na wieki...

Czaiłam się & czaiłam. w końcu znalazłam w przystępnej cenie, zamówiłam. baaardzo dobre wrażenie. piękne krycie, lepsza trwałość podkładu, efekt płótna, faktycznie.

i przyznam, ten pędzel jest niemalże ideałem, ale niestety malowanie się nim zajmuje zwyczajnie zbyt wiele czasu, żebym mogła pozwolić sobie na codzienne poranne używanie go. skoro już przy tym płótnie jesteśmy...no to wiadomo, pędzel zostawia pewne ślady. oczywiście, wszystko ładnie da się wyrownać, ale jest to dosyć czasochłonna sprawa.

pędzel jest mi niezbędny na wszelkiego rodzaju sesje, gdzie maluję kogoś/siebie & za to go kocham - jest bardzo elegancki, profesjonalny, przyjemnie miękki. jego mycie jest fantastyczną sprawą. schnie szybko.

tak więc - wielkie tak dla tego produktu - ale tylko przy większej ilości czasu ; )Używam tego produktu od: miesiąca

Fantastyczny pomocnik...

Pedzel kupilam (26 CAD) specjalnie do nakladania podkladu Diora - DIORSKIN NUDE i jestem zadowolona z efektow; jest roznica miedzy nakladaniem pedzlem, a palcami - na korzysc pedzla.
Mam jedynie problem z myciem tego pedzla po uzyciu ww podkladu - pedzel jest tlusty i bardzo sie ciezko zmywa - no ale to oczywiscie kwestia podkladu...
Wracajac do pedzla - pedzel wloska nie zgubil, nie rozwarstwia sie, caly czas wyglada jak w dzien zakupu.
Po prostu: rewelacja!!!!

Używam tego produktu od: 20 stycznia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

jak po płótnie

No nie wiem czy jest niezbędny, ale nadal wygląda jak nowy, a kupiłam go pół roku temu. Nakładam nim colorstay i jest git :) Wcześniej nakładałam palcami, ale tutaj wszystko jest równiutko. Czasem jeszcze przykładam dłonie do twarzy, aby podkład pod wpływem ciepła "uleżał się", ale i tak jest super

Używam tego produktu od:1/2 roku

Zbędnik

Czaiłam się na niego chyba z rok i w końcu kupiłam...ogromne rozczarowanie ogólnie: ciężko się nim pomalować, próbowałam 4 różnych podkładów i nic. Pędzel jest jakiś sztywny, śliski, dziwny. Straszna tapeta na twarzy, w ogóle nie rozumiem zachwytów!!! Palce są 100000x lepsze i za darmo.Używam tego produktu od:fghj
Ilość zużytych opakowań:sddf

niezbędnik

zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego produktu, skusiłam się na zakup owego pędzla. przyznam, że jeszcze przed podejściem do kasy wahałam się, czy tak na prawdę jest mi potrzebny pędzel za 45 zł. nigdy nie miałam obiekcji co do efektu, który uzyskiwałam rozcierając palcami podkład na twarzy. jedynym wyjątkiem był ColorStay Revlona, gdyż jego konsystencja jest dość gęsta i trudna do rozprowadzenia nawet przy użyciu gąbeczki. jednak stwierdziłam, że przy niezadowoleniu z produktu spróbuję opchnąć go innej osobie. ;)
jednak bardzo sie cieszę, że nie rozmyśliłam się z zakupu. jest to jedna z niewielu rzeczy, która zadawala mnie w 100%. tak jak poprzedniczki mogłabym wymieniać wiele ochów i achów, lecz wolę kolejny raz się powtórzyć, jeśli miałoby to kogoś zachęcić do zakupu tego pędzelka.

plusy:
+cudowna miękkość, twarz nie swędzi jak po użyciu niektórych pędzli
+precyzja makijażu. na prawdę wygląda się, jakby profesjonalista zajął się naszą buźką ;)
+nie ma szans na jakiekolwiek plamy, chyba że ktoś maluje się w słabym oświetleniu. ;)
+trwałość wręcz niewiarygodna. po ponad miesiącu użytkowania nie wypadł mi ani jeden włosek, nie stracił on kształtu ani elastyczności. wygląda jakbym go dopiero co kupiła. :))) i mam nadzieję, że szybko to sie nie powtórzy. a bynajmniej rokuję taką przyszłość. :)

minusy: zdecydowanie brak ! :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno i mam nadzieję, że długo się to nie zmieni :)

To właśnie miłość!

Wybaczcie, zachowam się nieetycznie i ocenię ten pędzel po niecałym tygodniu użytkowania, ale czuję, że się pokochamy. Pędzel jest ka-pi-tal-ny! Nakładałam nim już podkład (próba generalna, zaraz po nabyciu - na Allegro, za jedyne 30 złociszy [whoop!], umyciu i osuszeniu) oraz korektor (a właściwie dwa: jeden w kremie, drugi minerał) i wyznaję: działa obłędnie. Ślicznie, równo, gładziutko, wszystko i wszędzie rozciera. Na sucho, na mokro, w zagłębieniach i na płaszczyznach, no po prostu ideał! Podkładu owszem - więcej się zużywa - ale za to można osiągnąć różne, niedostępne dla mnie dotychczas efekty: glow, mat, krycie (lekkie, mocne), co się tylko zamarzy. Och skarby moje, no! Najwyżej będę edytować.

Szkoda, że śmieci nie wynosi. Ale wybaczam mu i tak.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: ten jeden, jedyny :D

Doskonaly pedzel!

Nakladanie podkladu palcami a tym pedzlem jest bez porownania!! Nareszcie podklad jest pieknie rozprowadzony, jak przez profesjonaliste.

Polecam ten pedzel i inne z tej serii.

Używam tego produktu od:6 miesiecy

Spełnia oczekiwania

Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu typu "foundation" i muszę przyznać, że nie muszę szukać innego, po prostu trafiony w dziesiątkę. Perfekcyjnie rozprowadza fluid po twarzy, włosie elastyczne i delikatne, pomimo codziennego "prania" w gorącej wodzie nie widać śladów zniszczenia. Za cenę 18 eur na pewno lepszego się nie kupi.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

cudowna pomyłka

Kierowana opiniami wizażanek wybrałam się na zakupy do TBS z zamiarem nabycia pędzli do różu i pudru.
Obsługiwało mnie bardzo młodziutkie i przesympatyczne dziewczę które zamiast pędzla do pudru zapakowało mi do siatki pędzel do podkładu. Jaka byłam wściekła jak to odkryłam! Zawsze nakładałam podkład palcami i szło mi to całkiem nieźle.
No ale jak już zostałam posiadaczką tego pędzla to postanowiłam wypróbować.
I oniemiałam! :) Pędzel jest rewelacyjny! Rozprowadza podkład idealnie, cieniutką warstwą bez żadnych smug. Jest bardzo delikatny ale jednocześnie na tyle sprężysty by świetnie spełniać swoją rolę.
Myję go bardzo często i już widać iż będzie niezwykle trwały. Wszystkie włoski na miejscu a kształt pędzla zachowany.
Mam tylko wrażenie że używając tego cuda zużywam więcej a nie mniej podkładu ale może tylko mi się tak wydaje.
Polecam serdecznie!!! Uzależnia:)