Sally Hansen, Diamond Strength, No Chip Nail Color (Lakier do paznokci z diamentem)

Pojemność 13,3 ml

Lakiery zawierają diamentowy puder. Pomaga on wzmocnić i uszczelnić płytkę paznokciową, a specjalna formuła lakieru zatrzymuje niezbędną ilość wilgoci w płytce paznokciowej, co powoduje, że jest ona mniej łamliwa, bardziej elastyczna i odporna na odpryski, rozdwajanie i łamanie.
Dzięki zawartości wapnia lakier wzmacnia i upiększa płytkę paznokcia. Związki diamentu zapewniają długotrwały, odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne brylantowy połysk lakieru. Lakier Diamond Strenght to pięknie wyglądajšcy manicure paznokci przez 10 dni. Wygodny, wąski pędzelek lakierów Sally Hansen pozwala na łatwe rozprowadzenie lakieru na płytce paznokcia.
Gama kolorystyczna zawiera 18 propozycji. Do wyboru mamy lakiery perłowe, matowe, opalizujące i "mleczne".

Efekt
perłowe, metaliczne
lakiery do paznokci
ochronne, odżywcze

Świetny lakier diamentowy

Lakier ten mam już naprawdę długo i nic nie tracił ze swoich właściwości. Konsystencja, mimo upływu czasu, jest po prostu idealna.
Mam kolor złocisty z połyskującymi drobinkami, co wygląda zjawiskowo na płytkach paznokciowych.
Lakier Sally Hansen to świetny produkt. Zawsze miałam kruche i łamliwe paznokcie, a zauważyłam, że po paru aplikacjach stały się mocniejsze i twardsze. To pewnie dlatego, że zawiera w swoim składzie diamentowy puder, a diament jest przecież najtwardszym minerałem.
Wyposażony jest w wygodny pędzelek, który ułatwia malowanie. Podoba mi się także buteleczka, ozdobiona błyszczącym kamieniem. (szkoda, że to nie diament)
Lakier jest trwały i nie odpryskuje (może to także zasługa topu, którego używam)
Generalnie bardzo dobry lakier do paznokci.
Ten dostałam w prezencie, oby więcej takich udanych prezentów.

To bardzo dobra linia lakierów.
Dobrze się rozprowadzają, zostają długo na paznokciach i nie gęstnieją - właśnie się zorientowałam, że mam te lakiery już z 6-7 lat. Trzymam je oczywiście w lodówce, ale mimo, że zużyłam już z pół buteleczki, to lakier jest tak płynny, jakby był nowy! To wielki plus, bo nie cierpię zgęstniałych lakierów i malowania glutami.....
Nie błyszczy się tak bardzo jak linia Salone Manicure, ale i tak uważam, że ogólnie im nie ustępuje. :) To dwie najlepsze linie lakierów, jakie kiedykolwiek miałam. Także szczerze polecam.

Przyzwoity

Posiadam kolor fuksja. To pierwszy lakier tej firmy jaki kupiłam, w kolejce czeka na wypróbowanie jeszcze inny, z innej serii.
Opakowanie specyficzne, ładnie się prezentuje choć osobiście jestem zwolenniczką prostoty. Zaskoczył mnie długi patyczek pędzelka. Na początku wydał mi sie nieporęczny, ale szybko zmieniłam zdanie- maluje się nim szybciej, dokładniej, a jest to potrzebne, bo lakier jest dość gęsty.
Kolor bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach, jest najtrwalszy z posiadanych przeze mnie do tej pory. Odpryki zdarzają się rzadko i są raczej niewielkie. To wielki plus. Podsumowałabym go dwoma słowam : szybko i dokładnie.

... gdyby wysychał szybciej

Kupiłam przez internet-szukając idealnego nude w odcieniu różowawym. Przeżyłam wstrząs otwierając przesyłkę- w buteleczce wygląda jak wiocha- ale na paznokciu- przepiękny, delikatny, połyskujący (mam nr 11).

Obecnie to mój ulubiony lakier...mimo jednego potężnego minusa:
- wysycha po 17 minutach przy jendej warstwie.... a dwie warstwy- to trzeba mieć w zanadrzu przygotowane 2 odcinki ulubionego serialu (dlatego kładę 1 warstwę ;) )

Plusy:
+ nie wiem jak inne kolory, ale mój - nie jest zdolny do odpryskiwania- bo nie ma struktury lakieru. To jak "folijka w płynie", jak farby akrylowe- jeśli ktoś maluje , to wie o co chodzi,
+ jedyny lakier, który utrzymuje się nienaruszony przez 6 dni!
+zmywam , go tylko dlatego-że paznokcie rosną i lakier odstaje od skórek i tam zaczyna się czasem lekko kruszyć
+ pędzelek- długi- ale idealnie rozprowadza lakier (skąd to narzekanie w innych opiniach?)

Pojemność buteleczki- to trochę przesada-szybciej zaschnie niż go zużyjemy.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 buteleczki 13.3ml

Niewart ceny

Posiadm dwa kolorki-turkus i intensywne bordo.Ładnie kryją płytke paznokcia po dwóch pokryciach.Efektowny wygląd paznokci i lakieru.Spore opakowanie 13 ml, a długo jest świeży-nie gęstneje, nie rozwarstwia się.Zawsze kupuje w promocji lub na Allegro podczas innych zakupówNiestety smuży.Po dwóch dniach normalnych prac domowych mam starte końcówki.Ja już nie kupię.Nie jest wart swojej ceny!!!Nie polecam.

Śliczny kolor

Posiadam kolor 210 Brilliant Blush - perłowy, wprost prześliczny.
Sam lakier jest trwały, wystarczy jedna warstwa.
Schnie całkiem przyzwoicie, ja i tak zawsze używam topu na wierzch.
Opakowanie to ładna buteleczka o pojemności 13,3 ml, pomimo tego że posiadam lakier już pół roku nie zmienił on swojej konsystencji.
Cena produktów Sally Hansen jest z reguły wysoka ale jak zawsze staram się kupować w promocjach.

Bardzo dobry lakier

Posiadam kolory Together Forever oraz Hide \'n Pink . Uważam, że są to lakiery bardzo dobrej jakości , trwałe i można je kupić w necie za ułamek ceny sklepowej.

Nie są to lakiery szybkoschnące, ale nie zauważyłam jakiegoś wydłużonego czasu schnięcia. Zdecydowanie będę kupować inne produkty z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Ideał

W 100% warty swojej ceny!
Plusy:
+ trwały jak żaden inny
+ paznokcie są super wzmocnione, nie rozdwajają się, ani nie łamią
+ładnie nasycone kolory
+świetny połysk

Miałam duże problemy z paznokciami, które były przebarwione i non stop się łamały. Diamond Strenght rozwiązał moje wszystkie problemy.
Polecam każdemu (w internecie jest o wiele tańszy niż w stacjonarnych drogeriach).

Nie dla mnie, niestety.

Ja nie wiem, czy ja mam inny lakier, czy co... Ale sprawdzałam już kilka razy i niestety mamy ten sam. W ogóle nie zgadzam się z Poprzedniczkami. Ale do rzeczy:

Mam kolor Together Forever- perłowy, "brudny róż", bardzo delikatny, elegancki, nienachalny. Cudowny kolor, nie miałam chyba nigdy piękniejszego. W tym zachwycie pomalowałam paznokcie po raz pierwszy, nałożyłam wie warstwy. I czekam, czekam, czekam... paznokcie schły ponad godzinę. I to jest ten minus. Nie mam tyle czasu, żeby nic nie robić przez godzinę, tylko czekać, aż wcale nietani lakier wyschnie. To go deklasuje, pomimo tego, że kolor jest wspaniały, genialnie błyszczy, a koleżanki chwalą, że mam piękne paznokcie. Maluje więc nim paznokcie u stóp, zakładam klapki/japonki i jakoś da się to przeżyć. I faktycznie jest trwały, dlatego za kolor, połysk i trwałość daję dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale niestety ostatniego.

Odżywia i dodaje koloru

Kupiłam 53 Must Have Iris.

Świetny, precyzyjny pędzelek, lakier łatwy do nałożenia.
Na dwie warstwy używam jeszcze wysuszacza z Sally Hansen, więc mam mega twarde, mega zabezpieczone paznokcie.

A na dodatek - po zmyciu lakieru - paznokcie są w stanie nie gorszym, niż przed pomalowaniem.
Uwielbiam go :-) I na pewno jeszcze kupię :-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Mistrz trwałości

Mam klasyczną czerwień, używam na stopy. Z czystym sumieniem polecam jako KWC wśród lakierów do paznokci. Nigdy nie miałam lepszego lakieru!

Ma precyzyjny pędzelek, malowanie trwa chwilę, kładę zawsze dwie warstwy. Wysychanie jest dość długie, ale dla mnie bez znaczenia, bo i tak biegam przez resztę wieczoru w japonkach i paznokcie sobie spokojnie dosychają. Jest mega wydajny, no i oczywiście nie ma mowy o odbarwianiu płytki. Lakier daje cudny połysk, który się nie zmywa, po prostu lśni jak lustro. Stopy wyglądają bajkowo!

A teraz główny punkt programu: trwałość, nieziemska trwałośc! Zero odprysków, prawie absolutne zero ścierania na końcach - a uwaga, u mnie nie jest to zwykłe ścieranie, tylko katowanie stóp w ciasnych butach wspinaczkowych, w których palce i paznokcie przeżywają horror. Każdy inny lakier po jednym takim wyjsciu byłby starty do poziomu wymagajacego nowego malowania, a ten sobie jest i jest... Ostatnio byłam w górach, tydzień latania w wielkich buciorach, wróciłam, a lakier wciąż jak nowy. Po prostu jest niezniszczalny.

Nie wiem, jak się sprawdza na rękach, bo używam go do tego celu za rzadko, żeby uczciwie ocenić, ale na stopy polecam, po prostu nie ma nic lepszego! Nie będę już kupować lakierów innych firm, znalazłam mój ideał :)

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

polecam

Mam z drobinkami i matowy ten drugi szybciej wysycha ale pierwszy też stosunkowo szybko.
Przeważają zalety:
-fajny pędzelek
-duża wydajna butelka
-dobrze się rozprowadza
-długo się utrzymuje
- łatwo się zmywa
*BARDZIEJ POLECAM MATOWE MAJĄ LEPSZY EFEKT JEŚLI KTOŚ LUBI UPIĘKSZAĆ PAZNOKCIE LAKIERAMI ZDOBIĄCYMI TO TE LEPIEJ SIĘ KOMPONUJĄ Z MATOWYMI.