notino.pl

Średnia ocena: 4.61/5

stomatologicznysklep.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein to propozycja dla dwudziestoparolatków wychowanych w kulturze sms, blogów, myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych a sam zapach określany bywa jako "ck one dla młodego pokolenia". Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest i-podem. Świeży, cytrusowy zapach odzwierciedla romans w sieci.

Nuty zapachowe: różowy grejpfrut, bergamotka, liście czarnej porzeczki, cukrowa orchidea, biały kaktus, ambra, wanilia, czerwony cedr.

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
wody toaletowe
morskie, ziołowe / fougere

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 3

Calvin Klein nie zawodzi

Calvin Klein to jedna z moich ulubionych marek, jeśli chodzi o perfumy. Kocham damskie, co raz częściej kupuję też coś męskiego z oferty dla męża. Tym razem kupiłam nam obu męski i damski wariant CK IN2U.
Zapach okazał się być z tych bezpiecznych. Czytając opis wydawało mi się, że będzie to wypust dla najmłodszego pokolenia, wybitnie nowoczesny i zgodny z obecnymi trendami w perfumiarstwie. O ja spostrzegawcza - premiera zapachu miała miejsce w 2007 roku, faktycznie w tym roku oboje z mężem byliśmy nastolatkami w czasach myspace i ipodów, także wszystko się zgadza :D Kompozycja jest jak dla mnie zachowawcza - jest sporo młodzieńczych cytrusów, rześkich i orzeźwiających. Do tego kaktus, liście porzeczki, ale podane w bardzo delikatny sposób, a nie tak ziołowy i mocny, jak świeżo wytarty liść. Do tego miękka i kremowa baza. Z tego połączenia powstał fajny, uniwersalny zapach, który pasuje zarówno na co dzień do pracy, na miasto czy na letni, wieczorny wypad. Trwałość na średnim poziomie - taka typowa dla lekkich kompozycji.
Flakon - ehh, no nie jesteśmy fanami :D Ten biały plastik inspirowany iPodami jakoś nie porywa, w dodatku pojemność 150 ml używa się okropnie niewygodnie, jest ciężki.
Cena jak za taką pojemność jak marzenie, także jest to zdecydowanie dobry wybór. Fajna kompozycja, także na prezent dla bliskiego nam pana :)

Calvin Klein, CK IN2U Men EDT

Kupiłam ten zapach mężowi na prezent. Dobry na lato, zapach świeży i nie mulący. Butelka bardzo ładna, elegancka.

Minus taki sam jak w przypadku in2u her, niezbyt trwały. Utrzymuje się tak max 4-5h, zapach nie jest zbyt intensywny.

Kupiony w: Inna perfumeria

Zapach świeżości

Calvin Klein CK in 2U MEN kupiłem w promocji. Fajny na lato ponieważ nie jest ciężkim zapachem. Jest bardzo wydajny opakowanie tez solidne ciężkie minus taki ze nie widać ile zostało. 100 ml za taka cenę opłaca się a przy okazji żona dostała damska wersje CK

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Piekne

Piekny lekko orzezwiajacy zapach ,nie przytlaczajacy ,dosc dlugo utrzymujacy sie na ciele ,cena calkiem niezla jak za tak spora pojemnosc ,maz dostal w prezencie od siostry z UK .Zapach przypadl do gustu mojemu facetowi jak I dla mnie ,typowo meski .

Przeciętne

Perfumy te ostatnio nabył mój Mąż bo były w promocji. Jemu się spodobały, a dla mnie są mocno przeciętne i ich fanką z pewnością nie zostanę. Niby są świeże, ale mnie jakoś męczy ten zapach, jest dość mocny i taki przytłaczający. U mnie na 3 gwiazdki.

Kupiony w: Inna perfumeria

Dla starszego pana

Posiadam damska wersjie ckin2u i jestem z niej bardzo zadowolona. Więc kupiłam w prezencie dla chłopaka tą wodę toaletowa. I niestety ani mi się nie podoba, ani jemu. Spodziewałam się świeżego cytrusowego zapachu. Zapach jest drażniący, ostry. Daliśmy mu szansę. Jednak po okolo 3-4godz zapach przerodzil się w jeszcze cięższy i pachnial "starszym Panem". Typowo ziołowy, przepocony zapach. Głowa go nich bolała. Od razu się go pozbyl.

Nieudana próba

Kiedy przeczytałem na internecie, że w jego kompozycji jest porzeczka od razu pomyślałem, że to będzie mój hit. Tak też się nie stało.
Ogólnie nie przepadam za perfumami Calvin Klein - dla mnie nie są niczym odkrywczym, są przeciętne.

Zapach IN2U jest charakterystyczny i wyczuwalny. Ciekawy zapach na letnie dni, chociaż w wypadku tych perfum to chyba flakon jest lepszy niż kompozycja ;p Ogólnie zapach jest nie trwały, u mnie po 1h już go nie czuć. Największym atutem tych perfum była ich cena bo dorwałem je na jakiejś promocji.

Porzeczka :D

Zaczne od tego, że zapach ten ma u mnie dużego plusa za obecność porzeczki(odkąd poznałem Opium, uwielbiam tę nutę w perfumach :D ) Poza tym wyczuwalna jest przeze mnie wanilia i leciutko elementy drzewne(cedr). I teraz mam wątpliwości, czy to są perfumy na lato. Ja to bym ich tak używał na przełomach wiosny/lata oraz lata/jesieni. Na lato mam trochę inny typ(Aqva Marine Bvlgariego). Jak na lato, to są dla mnie chyba za słodkie, ba, mnie w lato wręcz by zadusiły! :O . Trwałość jak na CK przyzwoita - na mnie max. 6 godzin. Używam od miesiąca, może półtora. Zużyte - jakieś 10 - 15 ml.
PS. Trwałość jest 7 godzinna, więc jeszcze lepiej :D z tym, że perfumy te trzymaja się u mnie blisko skóry.
Rozpoczęta flaszka 100 ml

rewelacyjny na lato

Zapach przetestował mój mąż w perfumerii szukając czegoś typowo na lato. Od razu spodobał się nam :)
CK IN2U jest
* świeży (dominująca nuta grejpfruta)
* charyzmatyczny
* dynamiczny,
* świdrujący w nosie
* sexowny i uwodzicielski
*ciagnie się ogonem wiele godzin
Pasuję mi to faceta aktywnego, wysportowanego, który biega na siłownię, basen.
Cena ok jak za tak dużą pojemność.
Buteleczka ciekawa.
Wersja damska zupełnie mnie nie przekonała, o mały włos kupiłabym w ciemno. Jak widać każdy nos ma inne odczucia, nie raz spotkałam się ze stwierdzeniem, że damska wersja jest super a męska to niewypał. Trzeba samemu przetestować !!!

Używam tego produktu od: mąż uzywa 3 m-ce

KOMPLETNY NIEWYPAŁ!

Zachęcona opiniami Wizażanek kupiłam swojemu mężowi to \'cudo\' i jestem niezwykle rozczarowana. Dałam jedną gwiazdkę, ale to tylko za butelkę. Zapach BARDZO pospolity, bardzo szybko wietrzeje i niesamowice mnie drażni (po raz pierwszy zapach tak mi przeszkadza).

Jakościowo porównałabym go do niegdysiejszych perfum \'być może\':), które były w kiosku tańsze nawet od zmywacza do paznokci.

Zapach kompletnie nie pasuje do ludzi z temperamentem jest całkowicie bez wyrazu!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki

ładny świeżak do lnianej koszuli

Klasyczna (przypominająca nieco Old Spice) butelka CK IN2U Men wpadła mi w ręce dość dziwnym zbiegiem zdarzeń, bo kupowałem ją w ciemno, sugerując się tym, że kiedyś podobała mi się żeńska wersja tych perfum, których używała moja mama.
Trzeba przyznać, że zapach rzeczywiście jest świeży i wyraźnie wyczuwalny jest w nim grejpfrut, więc doskonale nadaje się na cieplejsze pory roku jak wiosna czy lato.
Na początku testów próbowałem małej ilości aplikacji sugerując się tym, że świeżak (chyba) powinien być przy ciele, nienachalnie. Jednak bardzo szybko się okazało, że przy tak oszczędnym dawkowaniu perfumy nie są wyczuwalne już po godzinie.
Duuuużo bardziej obfita aplikacja sprawiła, że były wyczuwalne do kilku godzin (3 max !) na skórze. Wcale nie dłużej trzymały się na ubraniu *.
To strasznie słaby rezultat zważywszy na to, że chociażby Chrome od Azzaro po obfitej aplikacji pachnie bardzo dłuugo.
Stąd też moje zdziwienie co do trwałości, bo kupowałem go rozochocony pozytywnymi recenzjami, ale zasada, że każdy zapach pachnie inaczej na różnych ludziach najwidoczniej sprawdza się również w tym przypadku.
Dotarł do mnie za niezłą cenę (85 zł), ale dziś, gdybym miał ponownie się zdecydować na, któryś ze świeżych zapachów to wybrałbym Benettona Verde, Mexxa Fly High (w podobnym przedziale cenowym co IN2U Men), albo dopłacił parę groszy do Azzaro Chrome lub Davidoffa Cool Water.

*Update do recenzji: muszę jednak przyznać, że CK IN2U pozytywnie mnie zaskoczył. Otóż na lnianych koszulach trzyma się dość długo (kilka aplikacji na kołnierzyk i pachnie dwa dni) w przeciwieństwie do reszty materiałów bawełnianych. Skoro jest lato, w modzie przewiewne materiały lniane, można śmiało stosować i być zadowolonym. Stąd też pół gwiazdki więcej.

Nowoczesny.

Oceniam na podstawie próbek używanych przez mojego mężczyznę.

Zapach Calvina Kleina - IN2U wg mnie jest bardzo świeży i nowoczesny. Idealny dla młodych mężczyzn. Zaapch z pewnością nie jest banalny. Trwałość - całkiem niezła. :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek