Joanna, Naturia Depilea, Plastry z woskiem do depilacji ciała

Joanna, Naturia Depilea, Plastry z woskiem do depilacji ciała

Cena PLN 7.00

Plastry z woskiem do depilacji ciała polecane do depilacji nóg, pach, rąk i okolic bikini. Dzięki elastycznej formie dopasowują się do kształtów ciała pozwalając na skuteczną i szybką depilację. Zabieg zapewnia, że skóra pozostanie jedwabiście gładka, aksamitna i miła w dotyku na długi czas.

porażka

te plastry to totalne nieporozumienie !

Wyrywają 5-20 % wloskow za jednym zamachem !!!

Stanowczo odradzam bo wiecej sie człowiek odenerwuje niż to warte!

bleeh

jak dla mnie porażka.
Wosk ciężko rozgrzać, jak się już go rozgrzeje to trzeba szybko przykleić ,a drugi pasek w tym czasie twardnieje.
Nie usuwa włosków jak zapewnia producent, szkoda kasy i czasu

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bubel

Podzielam zdanie większości recenzentek - te plastry nie robią absolutnie nic! Kupiłam je dawno temu, zachęcona ceną i tym, że lubię kosmetyki z Joanny. To były moje pierwsze plastry z woskiem i chciałam koniecznie spróbować, czy to jest dobra metoda depilacji. Otóż przejechałam się na tym totalnie, ponieważ plastry nie wyrywały ani jednego włoska. Chociaż to tylko kilka złotych, to są to pieniądze wyrzucone w błoto. Nieważne, ile czasu by się ogrzewało te plastry i nie wiadomo jakie cuda z nimi robiło to i tak nie ma z nich pożytku. Wykorzystałam z trudem całe opakowanie z nadzieją, że któryś plaster zadziała, ale tylko nabawiłam się bólu związanego ze zrywaniem plastra. Nie polecam!

Używam tego produktu od: jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Włosa z miejsca nie ruszy

Nie ma właściwie o czym pisać.
Plaster, wszystko jedno czy rozgrzany lekko dłońmi czy na kaloryferze NIE WYRYWA ANI JEDNEGO WŁOSKA. Sprawdzałam nogi, pachy, strefę bikini, ręce a nawet (pociętym na kawałki) wąsik.
Żaden inny wosk nie sprawił mi tego problemu.

Używam tego produktu od: dwóch dni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Tylko dla delikatnych włosków

Produkt spełnia się tylko na delikatnych jasnych włosach, u mnie tj. na rękach i nogach. Pod warunkiem, że dobrze, rozgrzeje się plaster.
Nie spełni się natomiast na twardych ciemnych włosach, nie da rady ich wyrwać.

Używam tego produktu od: użyłam go w zimę
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie polecam nikomu

Zgadzam się z wami 100%, myślałam, że to moje włosy są tak mocne, że po prostu te plastry sobie z nimi nie radzą... Usunęły mi może 1/4 włosków i już nie miałam chęci się dalej męczyczyć. Zmywanie pozostałości również do przyjemności nie należało.

Tak ogólnie głupia ja, nie zrażając się plastrami do ciała kupilam te do stosowania na wąsik, jako ze nie mam go prawie wcale myślałam, że akurat z tym plasterki Joanny sobie poradzą. Poradziły sobie, to fakt, ale zostawiły tak podrażnioną skórę, że nie wiedziałam co z tym fantem zrobić. Wyglądałam jakby wysypała mi się ogromna febra, smarowania maściami nic nie pomagały, chodziłam tak 2 tygodnie i pozostała minimalna, bo minimalna, ale jednak blizna! Nie polecam i ostrzegam każdego.

Używam tego produktu od: kilka tygodni temu

aaaaaaaaa!

Co z tego, że tanie, skoro nie spełniają swojej podstawowej funkcji - nie usuwają włosków.

Strzeżcie się przed tymi platrami

po prostu nie polecam

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: ani jedno

Najgorsze plastry na rynku

Były to moje pierwsze plastry z woskiem, jakie kiedykolwiek kupiłam. Bardzo długi czas bałam się ich używać (bo boli i tak dalej), ale wreszcie nastał moment, kiedy postanowiłam ich użyć. Plastrami depilowałam wyłącznie łydki.

Obietnica producenta:
"Do perfekcyjnej depilacji nóg, pach, rąk i okolic bikini polecamy specjalne plastry z woskiem z serii Naturia depilea. Dzięki elastycznej formie idealnie dopasowują się do kształtów ciała pozwalając na skuteczną i szybką depilację. Formuła produktu wzbogacona jest o naturalny ekstrakt z rumianku o działaniu łagodzącym. Zabieg depilacji zapewnia, że skóra pozostanie jedwabiście gładka, aksamitna i miła w dotyku na długi czas."

Papierowe pudełeczko z szatą graficzną, która mnie bardziej przypomina opakowanie podpasek aniżeli plastrów do depilacji. W środku znajdziemy dwanaście plastrów.

Moje doświadczenia:
Co za bubel! Nie jestem w stanie inaczej zacząć tej recenzji. Te plastry to - moim zdaniem - kompletna kpina. Wyrywają pojedyncze włoski, trzeba plaster w jednym miejscu przykleić około jedenastu razy, żeby pozbyć się owłosienia, a i tak pojedyncze włoski trzeba jeszcze wyrywać pęsetą. Przyznaję, że jeżeli plaster oderwiemy z jednego miejsca raz, czy dwa to skóra nie jest podrażniona, ale jeżeli musimy to zrobić z dwanaście razy to potem jest cała zaczerwieniona i okropnie piecze.
Plastry dobrze się przyklejają i są do wielokrotnego użytku, ale no sorry.
Ja użyłam ich raz i to tylko na jedną nogę, bo potem nie miałam już do tego ani ochoty, ani sił, ani tym bardziej czasu.

Cena i dostępność:
Do kupienia za ok. 7zł w drogeriach stacjonarnych i internetowych.

Podsumowanie:
To najgorszy produkt do depilacji jaki stosowałam i jednocześnie najgorszy produkt firmy Joanna. Zgadzam się z dziewczynami, które pisały wcześniej recenzje - powinni natychmiast wycofać to ze sprzedaży, bowiem absolutnie do niczego się te plastry nie nadają. Ja nadal mam je w szafce, ale prawdopodobnie przy najbliższych porządkach trafią one do śmieci.

Używam tego produktu od: użyłam go tylko raz

zdecydowanie jestem na nie!

Plastry kupiłam na spróbowanie, szukają alternatywy od elektrycznego depilatora, który mnie ostatnio podrażnił; niestety plastry nie zadziałały inaczej.

One również spowodowały podrażnienia na skórze; miałam wysypkę i zaczerwienioną, uszkodzoną skórę; niestety mimo mocnej i intensywnej depilacji nie pozbyłam się wszystkich włosków.

Plastry okazały się nieskuteczne i niewygodne w użyciu; Trudno było je rozgrzać, a jak już mi się to udało, to niestety szybko tracą ciepło;

Plastry sa niewydajne - trzeba zużyć ich sporo, by zobaczyć jakikolwiek efekt. Odradzam...

nie polecam

Nie polecam tego produktu nikomu . Nie spotkałam się jeszcze z plastrami do depilacji które faktycznie byłyby skuteczne i te też nie są . Nie mogłam zmyć tego wosku :/ Pół gwiazdki za sentyment do firmy .

Używam tego produktu od: jakiś rok temu użyłam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ale i tak go nie zużyłam

Okropne

Robiłam szybkie zakupy w sklepie osiedlowym i wpadły mi w rękę dwa opakowania tych plastrów, Joanna, więc byłam pewna ,że są dobre.
W domu na spokojnie wyciągnęłam plastry i od razu wydawały mi się "dziwne", próbowałam rozgrzać w dłoniach, ale były twarde i sztywne. Trochę na siłe oderwałam jeden od drugiego, a one się łamały, dosłownie. Przy zginaniu plastrów wosk pękał.
Wzięłam drugie opakowanie ,a tam to samo.. byłam przekonana ,że może są po terminie i mnie się trafił taki nie wypał, ale z innych opinii widzę ,że nie tylko mnie zawiodła ukochana przeze mnie Joanna.

Używam tego produktu od: Jednorazowa próba użycia
Ilość zużytych opakowań: Zaczełam 1 opakowanie

Negatywna

Stanowczo odradzam kupno tego "badziewia"

Do zakupu skusiła mnie cena poza tym lubię próbować co chwilę inne kometyki, innych marek.
Z tymi plastrami zetknełam się poraz pierwszy i ostatni...
Wosk pozostaje na skórze nieusuwając owłosienia, dodatkowo powodując u mnie podrażnienia...
Nigdy więcej...

zdecydowanie nieudana wersja