Ziaja, Nagietek, Krem półtłusty nieperfumowany (stara wersja)

Ziaja, Nagietek, Krem półtłusty nieperfumowany (stara wersja)

Łagodny półtłusty krem z wyciągiem z kwiatów nagietka oraz witaminą E. Wyraźnie wygładza i aktywnie odżywia skórę. Działa kojąco na naskórek. Polecany do cery normalnej i suchej od 15 roku życia.
Nie zawiera substancji zapachowych.

Nie do twarzy z tym kremem

Ten krem jest trudny w stosowaniu. Prawie się nie wchłania, przy rozprowadzaniu sprawia wrażenie braku chęci współpracy. To nawet ciężko opisać. Pozostawia na twarzy takie lekko tłuste, nieprzyjemne coś, co ciężko nazwać nawet mazią czy jakimś olejem. Mimo to skóra nie jest nawilżona, a raczej zapchana, a buzia sprawia wrażenie niezadbanej. Nie nadaje się pod makijaż. Wielokrotnie dawałam temu kremowi szansę, ale za każdym razem był zawód. Zniechęcona zaczęłam go używać jako krem do nóg i stóp, a co zostało to próbowałam rozsmarować na dłoniach. Jak się skończył to odetchnęłam z ulgą. Nie kupiłabym ponownie nawet gdyby był za złotówkę.

Uwielbiam

Mój mały hit. Moja cera go uwielbia. Jego konsystencja to ideał. Bardzo miły zapach i skuteczne nawilżenie. Używam go gdy pogoda jest w miarę łagodna. Na pewno jeszcze go kupie.

ciężko się wchłania

Ogólnie kupiłam go, ponieważ zaskoczył mnie krem z Ziaji Bio Aloes. Trochę się zawiodłam że nie jest tak fajny jak poprzedni przeze mnie kupiony ale nie ma się co dziwić, skoro jest półtłusty. Ma gęstszą konsystencję co niektórym może przeszkadzać. Używam go szczególnie zimą, gdy moja skóra jest naprawdę sucha, ponieważ wtedy ten krem sprawdza się idealnie. Co prawda zawsze muszę myć po nim twarz kilka razy żeby nie wyglądała na przetłuszczoną, ale takie są uroki takich kremów. Polecam wszystkim, którzy mają problem z bardzo suchą skórą w okresie zimowym.

Tłusty zapychacz

plusy:
+ nawilża

minusy:
- nieprzyjemny zapach
- trudno się rozprowadza
- zapycha pory, powodując krostki
- zostawia tłustą warstwę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ bardzo niska cena
+ szeroka dostępność
- niewydajny

W porządku

Krem nagietkowy przypał mi do gustu. ładnie pachnie chociaż bardzo delikatnie. Konsystencja jest lekka a skóra się nie lepi i nie świeci . Działa kojąco na podrażnioną skórę a przy jego regularnym stosowaniu czuć nawilżenie twarzy oraz wyrównany jest koloryt skóry.

Wielozadaniowy

Uwielbiam kremy Ziaji (coś czuję że ta miłość mogłaby osłabnąć po fozszyfrowaniu składu). Te tłuste idealnie nadają się w zimę do nakładania raz na tydzień na twarz w celu natłuszczenia i usunięcia suchych skórek. Ja używałam go w każdy możliwy sposób - jako krem do rąk stóp nawet parę razy jako balsam do ciała - zawsze dawał bardzo przyjemny efekt. Raz moja mama miała problem ze skórą na stopach która mocno zrogowaciała - ten krem jej bardzo pomógł.
Jest naprawdę tani - za 100ml zapłaciłam coś ok7 zł a jego wydajność jest niesamowita ponieważ starczył przy intensywnym użytkowaniu na naprawdę długo.
Zapach nie jest niesamowity ale też nie przeszkadza.
Opakowania kremów Ziaji są zawsze takie same i fajnie można stawiać jeden na drugim. Osobiście wolę szkło ale plastik w tym przypadku nie jest bardzo gruby więc mogę go zaakceptować.

Ideał

Moim zdaniem krem spełnia opis producenta. Jest półtłusty, nieperfumowany, nawilża, odżywia. Najlepiej się go stosuje na noc nawet co dwa dni pon. może przetłuszczać.Idealny na zimę, wielofunkcyjny ;) Cena mnie skusiła do zakupu pon kosztował ok. 5 zł ! Polecam :)

Nie, jedno wielkie nie

Posiadam sporo różnych tłustych kremów, ale żadnym nie byłam tak zniesmaczona. Lekko nawilża, jednak tłustość która po nim pozostaje okropnie mnie drażni, ciężko jest mi potem pozbyć się uczucia zapchania.

Polecam !

Idealny krem do każdego typu cery.Krem przyjemnie pachnie. Nawilża i odżywia skórę. Szybko się wchłania i nie jest zbyt tłusty. Opakowanie bardzo ładnie wygląda, a przede wszystkim zawartość kremu starcza na długo. Cena nie jest wygórowana.

wielkie nie!

Jestem bardziej niż rozczarowana. Już po pierwszym użyciu okropnie mnie uczulił, miałam kaszkę na całej twarzy. Przy tym nie miałam uczucia normalnego nawilżenia, krem zostawia tłustą, zapychającą warstwę i nic więcej. Nie sprawdza się pod makijażem ze względu na tą tłustą warstwę - powoduje efekt świecenia, makijaż nie jest trwały i nie trzyma się skóry. Polecam używać go jako krem do rąk

Słaby

Kupiłam do mojej suchej skóry na twarzy, skusila mnie cena i popularność, bo wlasciwie Ziaja jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiła, a raczej mi nie zrobila ale też nie pomogła. Krem tłusty, tresciwy, lubię takie na noc stosowac zeby odzywic moją skórę ale własnie ten krem nie robi nic, nie nawilża, nie odżywia. Zużyję go do stóp i więcej nie kupię

porażka

nie sądziłam, że kiedykolwiek powiem coś złego o tej marce, a nawet przeciętnego, ale ten krem to ich strzał w kolano. kupiłam w ciemno szukając kremu do cery mieszanej, a w zamian dostałam wysyp krost i właściwie nic poza tym (+przetłuszczenie już i tak tłustych stref), Chyba zostanie tylko produktem do stóp i rąk, bo na pewno nie na twarz. niestety,