Aussie, Miracle Moist, Conditioner (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych)

Aussie, Miracle Moist, Conditioner (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych)

Odżywka do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera ekstrakt z orzechów makadamia. Pozostawia włosy miękkie, lśniące i nawilżone.

do włosów suchych i zniszczonych

Bardzo przyjemna

Odżywka ładnie pachnie fajnie sie rozprowadza po włosach i ma bardzo wygladzajace działanie. Opakowanie jest wygodne, a sama odżywka jest bardzo wydajna. Bardzo ja lubię.

średnia dla moich włosów

Dawno nie miałam odżywki z Aussie, więc postanowiłam sobie przypomnieć czy moje włosy się z nią lubią. Z tą konkretną odżywką Miracle Moist się nie do końca polubiły. A w sumie była dla moich włosów obojętna, niestety nic z nimi nie robiła, nie ważne w jakiej ilości została nałożona.
No odżywka ma ładny zapach, te kosmetyki maja fajny wygląd opakowań i wygodną aplikację.

Dobra odżywka

Odżywki zużywam bardzo szybko, dlatego często jestem w drogeriach po zapasy :) To pierwszy kosmetyk z tej polecanej firmy, jednak nie zawiodłam się na nim.

Odżywka pięknie pachnie, ma konsystencję idealną na włosy - nie jest zbyt gęsta ani zbyt lejąca, co dla mnie jest dużym plusem. Jest dosyć wydajna, używałam ją po każdym umyciu.
Jesli chodzi o efekt po wysuszeniu włosów, zauważyłam, że kosmyki są lśniące, łatwiej je rozczesać a także nie są suche. Nie uczula mnie, nie spowodowała łupieżu, co niestety często się u mnie zdarza. Chętnie będę do niej powracać :)

Wykorzystała: kilka próbek

mi się sprawdził

Odżywkę kupiłam sobie razem w zestawie z szamponem na dziale miniaturek w drogerii Rossmann.
Nie mam do tego produktu większych zastrzeżeń.

-ułatwia rozczesywanie
-ładnie pachnie
-wydajna
-włosy są po niej sypkie
-nawilża
-drogeryjna cena

jakoś z Australią się nie polubiłam

Po prostu. Nie i już. O ile jeszcze odżywka do włosów znisczonych coś tam robiła, ta oceniana w tym miejscu nie robiła zupełnie nić. Ani nie nawilżyła moich suchych kłaczków, ani ich nie odżywiła. Ha! nawet z rozczesywaniem miałam problemy. Ale po kolei.

Podobał się mi zapach- jest słodki i przyjemny. Gumy balonowej nie żułam już cale wieki, ale zgodzę się z Poprzedniczkami, że zapach z nią się kojarzu. Konsystencja odżywki jest lekka, w mojej ocenie zbyt lekka.

Trzymałam toto na włosach zawsze minimum kila minut i co? I nic! Odżywka kompletnie nie radzi sobie z rozczesywaniem długich włosów, wręcz plącze je i robi kołtuny. Za każdym razem musiałam po spłukaniu tego czegos nakładać odżywkę Lolka lub Garniera- inaczej nie byłabym w stanie rozczesać kosmyków. Zaznaczam przy tym, iż od dawna nie rozczesuje włosów zwykła szczotką- zawsze używam albo szczotki TT albo fioletowej szczotki firmy Remington- i tacy mocni zawodnicy nie radzili sobie z kołtunami, które robiły się mi po odżywce Aussie.

Produkt tez nie radzi sobie z nawilżeniem. Może i da jakieś efekty przy włosach normalnych, ale jest on przecież dedykowany włosom suchym i zniszczonym. Tymczasem ja po jego bezposrednim uzyciu dalej miałam na łepetynie totalne siano.
Wypróbowałam dwa produkty z serii Aussie. O ile za pierwszym razem byłam dosyć łagodnym sędzią, tak teraz daje zaledwie dwie gwiazdki. Jeżeli odżywka nie radzi sobie nawet z czymś tak prostym jak rozczesywanie włosów, to przepraszam, ale wole sięgnąć po tańsze produkty, które podołaja temu zadaniu.

Dobra odżywka

Odżywkę kupiłam zachęcona zapachem, który trochę przypomina gumę balonową. W zestawie z szamponem sprawdzała się bardzo dobrze, jednak po dłuższym czasie włosy były trochę obciążone. Teraz kupuję samą odżywkę, używam jej co 3 mycie i jestem bardzo zadowolona. Dobrze wygładza i odżywia włosy a także rozczesują się z łatwością. Reasumując dobra odżywka, ale nie należy przesadzać z częstotliwością używania :)

Naprawdę dobra!

Uważam, że jest to naprawdę dobra odżywka do włosów w całkiem niezłej kondycji, jest oferowana w wygodnym opakowaniu, łatwo dostępna, wydajna.
Włosy są tej odżywce bardzo miękkie w dotyku, takie wręcz aksamitne, nie są obciążone (mam bardzo cienkie), łatwo się spłukuje. Dla mnie potężnym testem dla odżywki do włosów jest stan włosów po basenie i muszę przyznać, że ta odżywka spełniła swoją rolę i uchroniła moje długie włosy przed wysuszeniem od chloru. Polecam i pewnie kupię ponownie.

Najgorsza odżywka

Kupiłam ten produkt w wersji mini, bo potrzebowałam na wyjazd. Nie liczyłam na nie wiadomo jakie cuda, ale ta odżywka nie robi kompletnie nic. Nawet nie ułatwia rozczesywania włosów, nie mówiąc już o tym by w jakiś sposób pielęgnowała włosy suche i zniszczone. Jest to najgorsza odżywka jaką kiedykolwiek stosowałam. Nie polecam.

Bez szału

Odżywka ani nie pomogła ani nie zaszkodziła. Ma przyjemny zapach gumy balonowej, który utrzymuje się dość długo na włosach. Opakowanie jest z miękkiego plastiku, łatwo można zużyć produkt do końca.

Niby tak, niby nie..

Odżywkę zakupiłam w potrzebie- swojej zapomniałam, i ta miała być moim ratunkiem. Moje włosy są długie, i bardzo gęste. Lubię się plątać, i wysuszają się na końcach więc potrzebują dodatkowego nawilżenia. Odżywka ma wspaniały zapach- guma balonowa. Naprawdę miło się jej używało. Ale jeśli chodzi o same właściwości, to raczej nie pieję z zachwytu. Nie nawilżała tak, jak obiecuje producent. Konsystencja była śmieszna, z jednej strony lekka, i chyba ta konsystencja nie dała rady moim włosom. Ja raczej temu produktowi powiem nie, ale z chęcią wypróbuje inne kosmetyki marki, bo są ciekawe.

Równie dobra jak szampon

Seria idealna do suchych włosów! Bardzo mocno nawilża, włosy są miękkie i miłe w dotyku. Nie obciąża w ogóle, ma pół mleczną konsystencję. Łatwo się rozprowadza i spłukuje, bez sklejania końców. Super! Na dodatek naprawdę ułatwia rozczesywanie włosów, gdyż kiedy myję włosy szamponem o formule żelowej zamiast kremowej to są one w dotyku jak folia aluminiowa i nie da się ich rozczesać (mam też kręcone), a po niej niezależnie od szamponu rozczesywanie idzie jak po maśle: bez bólu i wyrywania połowy biednych włosów ;) Dodatkowo - obłędny zapach <3

Ukojenie dla moich włosów

Jestem posiadaczką gęstych , puszących się i niestety zniszczonych włosów. Po myciu są tragicznie splątane, bardzo ciężko je rozczesać.
Lubię testować nowe kosmetyki i tak trafiłam na odżywkę Aussie która kupiłam wraz z szamponem z tej samej serii.

Odżywka zapakowana jest w wygodną butelkę z gumowego plastiku.Ma dosyć rzadką konsystencję i łatwo ją wydobyć do końca z opakowania. Ma dosyć mocny i intensywny zapach który mi odpowiada a który długo utrzymuje się na włosach.

Samo działanie jest dla mnie świetne. Wystarczy mała ilość aby ją rozprowadzić. Włosy po umyciu są gładkie i widocznie nawilżone. Nie są splątane i dobrze się rozczesują. Cena jest dosyć wysoka ale póki co jest to jedna z lepszych drogeryjnych odżywek jakie używałam.