Yes To, Yes to Carrots, Moisturising Night Cream (Krem nawilżający na noc)

Yes To, Yes to Carrots, Moisturising Night Cream (Krem nawilżający na noc)

Cena PLN 9.00

Intensywnie nawilżający krem na noc, pomaga odstresować się skórze podczas snu. Zawiera dobroczynny wyciąg z soku z marchewki i ogórka, oraz minerały z Morza Martwego.

Skład: Water, Daucus Carota (Carrot) Seed Oil, Daucus Carota (Carrot) Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dead Sea Water (Maris Aqua), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Disodium Edta, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, Peg-40 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Sorbitan Tristearate, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Cucumis Sativa (Cucumber) Fruit Water, Hamamelis Virginiana Flower (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Niacinamide, Spirulina Maxima Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Silt (Maris Limus), Imidazolidinyl Urea, Salicylic Acid, Punica Granatum (Pomegranate) Peel Extract.

Cena: 9GBP / 50ml

/m/

YES!

Jak dla mnie ten krem spisuje się doskonale. Cenię go za ekologiczny skład, dobre właściwości nawilżające i piękny zapach (choć ten jest oczywiście kwestią gustu). Mimo bogatej, "maślanej" konsystencji rozprowadza się bardzo dobrze. Rano moja twarz jest doskonale nawilżona i promienna. Mam cerę suchą i ten krem jest dla niej idealny.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

NO To Carrots!

Parę miesięcy temu zakupiłam w jakiejś super-hiper promocji dwa kremy na noc z serii Yes To Carrots. Poczytałam wcześniej recenzje, skład i co tu dużo mówić z błyszczącymi oczyma kliknęłam na "kup teraz".

Na początku byłam oczarowana konsystencją i zapachem... aż do pierwszej "nocnej" aplikacji.

- nie wiem z jakiej racji nazywają go "nawilżającym" skoro skóra jest po nim tak samo ściągnięta jak przed aplikacją. Parę razy dwukrotnie wsmarowywałam go w policzki zapominając, że przecież już kremowałam twarz. Zero uczucia nawilżenia !

- zapach, który pierw jest pudrowy i dość przyjemny po conocnym użuytkowaniu dosłownie mdli...

- mam wrażenie, że moja twarz dostała więcej wyprysków i zaczerwień w okolicy brody/ policzków.

- krem jest zdecydowanie za drogi jak na efekt który daje.

Jedyny plus jakiego się dopatrzyłam to twarz nie świeci się po nocy, jest wręcz matowa- co w zasadzie nie bardzo się dla mnie liczy, skoro i tak zawsze rano myję buzię i nakładam krem na dzień. Poza tym krem nie nawilża to niby czemu miałabym się świecić?

Zmęczyłam prawie cały słoiczek i ze smutkiem patrzę na ten drugi i zmarnowane pieniądze... chyba go komuś oddam albo zużyję na ciało...

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 (50 ml)

Przeciętny

W tym kremie dobry jest tylko skład i maślana konsystencja (co jednocześnie sprawia, że faktycznie nadaje się tylko do stosowania na noc). Zapach jest zbyt mdły. Cena niekoniecznie adekwatna do jakości. Zapycha pory, a działania pielęgnującego nie zauważyłam. Nawilżania czy odżywienia także nie. Nie kupię go ponownie, a zużywam go jako krem do rąk, bo przynajmniej się nie lepi.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

przyjemny

Krem kupiłam za granicą, będąc w potrzebie jakiegoś nocnego nawilżacza.
Krem ma zbitą, gęstą konsystencję - coś a la masełko. Rozprowadzając na twarzy trochę się maże, jednak po kilku minutach całkowicie się wchłania.
Z samego dzialania jestem zadowolona , krem przyzwoicie nawilzal skore, rano byla wypoczeta i promienna.
Zuzyc zuzylam, ale nie zachycil mnie na tyle, aby do niego wrocic.

Używam tego produktu od: pol roku

bardzo przyjemny krem.

dostałam ten krem w prezencie.
\\nokazał się totalnie trafiony.
\\nma bardzo fajny skład, dobrze nawilża (mógłby odrobię lepiej), twarz rano wygląda świeżo i promiennie.
\\nma obłędny zapach :)
\\nnie zapycha.
\\n
\\nopakowanie z dozownikiem jest dużo praktyczniejsze od słoiczka, także zdecydowanie je polecam.

Nigdy wiecej!

Zachecona pozytywnymi opiniami o tym kremie postanowilam go nabyc.Myslalam,ze bede miec sliczna buzke,a ten krem tylko narobil jej szkod :((
Kompletnie nie nadaje sie do cery mieszanej,jest za tlusty.Przyzpozyl mi wiele krostek, ktorych probuje sie pozbyc :/ Jak dla mnie fatalny krem,zdecydowanie odradzam do cery mieszanej!!!Używam tego produktu od: miesiaca

Marchewkowe czary :)

Absolutnie najlepszy krem na noc jakiego używałam :)
Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, aktualnie zdemolowaną trzema krokami Clinique.
Postanowiłam odłożyć na bok sympatię dla marki i zdecydowałam się na kosmetyk o jak najbardziej naturalnym składzie.
Krem Yes to Carrots ma idealną konsystencję, obłędny (!) zapach, pozytywny kolor i jest diablo wydajny :)
W kwestii działania - poczynił cuda na mojej zniszczonej twarzy. Doskonale (a w każdym razie dla mnie wystarczająco) nawilża, szybko się wchłania i powoduje, że mimo delikatnego filmu, skóra jest aksamitnie gładka - aż chce się dotykać :D
Ale to, co dla mnie jest najważniejsze to zerowa ilość parabenów w składzie, co w praktyce przekłada się rzeczywiście na równie zerowy stopień zapychania, a przyznaję - na tym zależało mi najbardziej (po wysypie dzięki trzem krokom mam zdecydowanie dość niespodzianek i śladów po nich na długo :/).
Natomiast magia tego kremu polega na tym, że rano rzeczywiście buzia wygląda pięknie :) Jest świeża, promienna, wypoczęta i gładziutka... Dla mnie mistrzostwo świata i na pewno, pomimo zamiłowania do testowania nowości, temu kremikowi pozostanę wierna :)

Ilość zużytych opakowań: duża próbka i w trakcie 1

Nawilża

Fajny nawilżacz. Szybko sie wchłania, fajnie pachnie, nie zatyka. zostawia lekki, nie tłusty film na twarzy, który rano jeszcze czuć.Skóra rano jest nawilżona, wypoczęta i nie wysuszona.
Zdecydowanie lepszy od kremu na dzień z tej samej serii.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Świetny ale nie dla mnie

Uwielbiam go za sama przyjemnosc uzywania. Konsystencja, wchlanianie bez zarzutu. Wydajny. Zapach obledny. Nie mialabym nic przeciwko perfumom o takim zapachu. Jednak dla mnie jest niewystarczajacy. Za slabo nawilza moja skore.
Z cala pewnoscia przeznaczony dla mlodszych osob.

Używam tego produktu od:ponad miesiac

Marchewkowa frajda

Dobry.
Za sprawą lekkiej konsystencji i uroczego zapachu nakłada się wręcz komfortowo. W kwestii działania jest jeszcze lepiej: krem nawilża, wygładza, poprawia koloryt - o poranku buzia wygląda na świeżą i wyspaną.
Wad nie stwierdziłam. Z czystym (również ekologicznie) sumieniem polecam:)

Używam tego produktu od: sierpnia 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie zużywania

Lekki

Kupilam zachęconą pomadką ochronną z tej serii. Krem jest poprawny, ale dla mojej prawie 30-letniej cery niewystarczający.
ładnie pachnie (jak pomadka), dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Nie uzyskiwałam po nim odstresowanej cery. Jest lekki i oprócz dość mizernego nawilżenia i ujednolicenia cery, nie odnotowałam spektakularnych zmian.
Myślę, że idealny dla Pan z mieszaną lub tlustą cery, ja wolę bardziej treściwe kremy. Wracam do Guerlain.

Używam tego produktu od: wiosny

Marchewkowe pole:)

Znów wcięło moją poprzednią recenzję więc tak w skrócie:
również mam opakowanie z pompką.
Krem jest rewelacyjny!
Przeznaczony dla cery normalnej i suchej, ale idealnie się sprawdza przy mojej mieszanej.
Idealnie się wchłania pozostawiając taki delikatny film. Zapach specyficzny, można się do niego przyzwyczaić. Działanie: skóra rano wygląda świeżo i zdrowo, jest doskonale nawilżona.
Konsystencja gęsta, ale rozprowadza się dobrze.
Jednym słowem: genialny!

Używam tego produktu od:3 tygodni