Soraya, Beauty Therapy, Morelowy peeling antybakteryjny

Soraya, Beauty Therapy, Morelowy peeling antybakteryjny

Dzięki bogatej recepturze opartej na niezwykle skutecznym połączeniu oczyszczającego Ekstraktu z owoców Moreli z antybakteryjnym Kwasem Salicylowym wykazuje bardzo wysoką skuteczność działania:
- głęboko oczyszcza i wygładza skórę,
- złuszcza i normalizuje,
- zmniejsza tendencję do powstawania wągrów i zaskórników,
- rozjaśnia przebarwienia,
- reguluje odnowę komórkową,
- dodaje skórze blasku i świeżości.
Głęboko oczyszczona, gładka skóra bez wyprysków i zaskórników.

Skład: Aqua, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Polyethylene, Sodium Laureth Sulfate, Salicylic Acid, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, PEG-100 Stearate, Triethanoloamine, Polysorbate 60, Cocamidopropyl Betaine, Cetyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol, Titanium Dioxide, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sorbitol, Propylene Glycol, Carbomer, DMDM Hydantoin, Methylaparaben, Propylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool.

Cena: ok. 12zł / 150ml
/m/

dobry ździerak

Nie ma się co rozpisywać. Piling jest dobry. Świetnie usuwa marty naskórek, pozostawiając skórę odświeżoną, miękką i czystą. I czerwoną :) a ja to lubię! Drobinki są konkretne, jest ich mnóstwo. Zatopione są w kremowym czymś, gęstym, dzięki czemu produkt nie przelewa się przez palce. Dobrze też trzyma się skóry, więc nie ma niepotrzebnych strat.
Piling nie podrażnia, nie wysusza, nie rani, nie powoduje nieprzyjemnych niespodzianek na mojej tłustej twarzy. Jednak jesli ktoś ma wrażliwą cerę - nie radzę go używać. To produkt dla fanek mocnych pilingów.
Jest bardzo wydajny, wystarcza na kilka miesięcy regularnego stosowania ok. dwa razy w tygodniu.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię zmieniać kosmetyki, chyba że trafię na coś naprawdę fajnego. Teraz jednak poszukam czegoś, co będzie odpowiadało wiekowi mojej skóry (30 lat). Ten produkt widzę w przedziale do 25 lat i POLECAM!!!

Spełnia swoje zadanie

Jest to jedyny peeling mechaniczny jaki używam bo:

* jest skuteczny
* dobrze złuszcza martwy naskórek
* nie podrażnia skóry
* wydajny
* ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję
* cena jest odpowiednia
* łatwo dostępny

Na koniec dodam:
jeśli masz duży trądzik nie polecam stosowania jakichkolwiek peelingów mechanicznych. Lepiej używać peelingi enzymatyczne, które nie roznoszą sebum przez co nie wyskakuje więcej wyprysków.

Ilość zużytych opakowań: 10 lub więcej

Ja jestem na nie.

Kupiłam ten peeling zachęcona tym że rozjaśnia przebarwienia. NIestety nie jestem w stanien tego stwierdzić, bo używałam go bardzo rzadko z jednego powodu - po każdym jego użyciu miałam bardzo wysyp trądziku.

Skoda że właśnie to powoduje na moej skórze, bo naprawdę skóra est po nim niesamowicie gładka. Tylko że po paru godzinach są krostki.

Używam tego produktu od: od 3 miesiecy

Jest ok :)

Byłam zmuszona kupić peeling, ponieważ używam maści w walce z trądzikiem, która bardzo złuszcza i wysusza moją skórę. Daje sobie radę ze "zdzieraniem" martwych komórek naskórka. Skóra jest oczyszczona i bardzo gładka. Lepiej jednak nie stosować go na większe zmiany trądzikowe bo może spowodować ich krwawienie. Cera jest matowa. Daje efekt świeżości za niewielką cenę. Polecam ;)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobry zdzierak w przystępnej cenie

Jest to jeden z przyjemniejszych peelingów jakich zdarzyło mi się używać.

Bardzo dobra konsystencja - produkt jest przesycony drobinkami, co wpływa na jego wysokie właściwości ścierające. Baza nie jest tłusta, tylko zwyczajnie kremowa, przez co na twarzy nie zostaje obrzydliwie tłusty filtr.

Masaż przy użyciu tego produktu jest przyjemny, chociaż przyznaję bez bicia - trzeba lubić zdzieraki u uczucie szorowania. Dla delikatniejszych cer ten specyfik może być za mocny, zbyt agresywny.

Wygładza na medal, cera od razu jest gładka, błyszcząca, aksamitna w dotyku. Pory następnego dnia są zwężone, a skóra wyrównana w kolorycie. Lepiej przyjmuje maseczki i wszelkie kremy.

Wpływu na niedoskonałości nie widzę - to tylko peeling, więc cudów nie ma co oczekiwać. Jeżeli ktoś ma problem z trądzikiem przez słabo oczyszczoną skórę lub źle złuszczony naskórek, to ten produkt (jak i każdy inny porządny peeling ;)) na pewno pomoże.

Jedna ważna rzecz, o której należy pamiętać: peeling ten jest mocny, więc podczas używania nie należy przyciskać przesadnie dłoni do twarzy czy do ciała - lepsze efekty otrzymamy stosując dłuższy, ale delikatniejszy (bez przyciskania rąk na przysłowiowego chama) masaż.

Zapach neutralny w stronę nieprzyjemny, tubka poręczna, chociaż uwaga pod prysznicem, łatwo nabiera wody.

Wydajność zabójcza, cena przystępna, dostępność zacna - praktycznie każdy Rossmann.

Jeden z lepszych drogeryjnych peelingów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4

Dobry

Peeling jest dobry i niesamowicie wydajny, poleciłam go mojemu TŻ i na jego skórę działa chyba lepiej niż na moją. Preparat ma drobne drobinki, uczucie ścierania jest niezbyt mocne, ale skóra jest wygładzona i lepiej przyjmuje kremy, czy maseczki. Raczej nie kupię go ponownie, ponieważ nie zauważyłam dobroczynnego wpływu tego produktu na moją cerę. Owszem, peeling ją wygładza, ale nie ogranicza powstawania niedoskonalości, nie wyrównuje kolorytu skóry, nie redukuje blizn, ani jej nie rozświetla. Po prostu trochę ją ściera i tyle.

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 roku

świetny peeling!

Bardzo dobry peeling! Zapach i konsystencja produktu dla mnie są przyjemne. Dobrze oczyszcza, odświeża i wygładza skórę twarzy. Bardzo wydajny i tani (złapałam go na promocji). Drobinki się nie rozpuszczają i spełniają swoją rolę w 100%, czasem wydaje się, że są zbyt ostre ale mimo to nie podrażnia twarzy.
Poleciłam go mojemu mężowi, bo miał problemy z wypryskami. Bardzo się polubili i już nie ma problemów z twarzą nawet stosując rzadziej niż zaleca producent.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Na razie ulubiony

Nie stosowałam lepszego peelingu.

Świetnie usuwa suche skórki, pięknie wygładza, buzia po peelingu zyskuje zdrowy, promienny koloryt.

Używam go raz w tygodniu i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Mocno ściera, ładnie pachnie.

Co więcej - ten produkt jest bardzo wydajny.

Odbieram pół gwiazdki tylko za to, że moje wągry jak były, tak są... A chciałabym, żeby peeling choć minimalnie je usuwał.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Mój ulubiony do tej pory

Po świetnych recenzjach postanowiłam i ja wypróbować ten specyfik.

Opisać go mogę jako krem z ogromna ilością drobinek ścierających. Drobinki, jak wynika ze składu, są naturalne i jest to zmielona pestka moreli. Z tego powodu mają nieregularny kształt, miejscami są ostre, przez co bardzo dobrze zdzierają martwy naskórek i "wyciągają" wągry. Kremowa otulina granulek nie pieni się, ale dla mnie to zaleta. Ma delikatny zapach, neutralny. Pozostawia skórę delikatną i miękką. Nie przesusza jej. Wystarczy niewielka ilość peelingu aby dokładnie oczyścić całą twarz.

Używając regularnie pozbyłam się grudek na brodzie i moje wągry w okolicy nosa stały się mniej widoczne. Z chęcią po niego sięgam 2 razy w tygodniu.

Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

ulubieniec

używam go już od kilku lat i choć zmieniło się opakowanie i trochę skład, konsystencja pozostała niezmieniona i na tym mi najbardziej zależało

plusy
+ duże porządne opakowanie
+ dobra cena
+ duża zawartość nierozpuszczalnych twardych kuleczek
+ zbita konsystencja, nie jest rzadki
+ dobrze wygładza i oczyszcza
+ używam go ok 3x w tygodniu i starcza na ok 1,5 miesiąca

minusy
- cieżko go dostać, jedynie w naturze co mnie irytuje

bardzo fajny produkt, nawet nie probuję innych gdyż raz się zawiodłam kupilam peeling lirene w takiej samej cenie i był rzadki z 5 kuleczkami na krzyż, mam nadzieję, że stale będzie w sprzedaży

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

I tak i nie

+ Wygładza cerę, jest gładka, odświeżona, oczyszczona.
+ Przy regularnym używaniu utrzymuje skórę w dobrym stanie.
+ Ma kremową konsystencję i nawilża skórę, nie wysusza.
+ Nie podrażnia.
+ Wydajny i niedrogi.

- Zapach.... Co za okropieństwo
- Peeling trochę za ostry, więc trzeba używać delikatnie.

Beznadziejny

Plusy:
Cena

Minusy:
Fatalny zapach..a mial byc morelowy
Opakowanie szybko peklo od drugiej strony (sic!) i od tej pory kosmetyk wyciskal sie z dwoch stron
Pozostaje na wannie po kapieli
Nie zauwazylam zadnych efektow ;/