Lovely, Spectacular Me, Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Lovely, Spectacular Me, Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Cena PLN 7.00

Tusz efektownie podkreśla i pogrubia rzęsy. Specjalnie wyprofilowana szczoteczka perfekcyjnie rozprowadza mascarę, docierając do każdego włoska.

Lovely, Spectacular Me, Volume Mascar

To jest pierwszy tusz tej firmy na który się skosiłam i szczerze trochę zaczęłam żałować w trakcie użytkowania tej maskary.
Piękne opakowanie niebieskie w pewnym momencie zwątpiłam czy jest to czarna maskara czy niebieska :D
Szczoteczka bardzo sztywna niekomfortowo się ją nakładało na rzęsy kilka razy zdarzyło mi się dzióbnąć w oko a mało kiedy mi się to zdarza, sklejał rzęsy przez co brzydko to wyglądało niestety. Tusz w opakowaniu szybko wysechł niestety zbyt długo zemną nie pozostał.

to nie to

Po zachwycie nad kilkoma maskarami tej firmy czas przyszedł na ta. Byłam bardzo pozytywnie do niej nastawiona bo wydawało mi się że to szczoteczka jest stworzona do super efektu. Okazało się jednak za nie sprostala a rzęsy wcale nie wyglądały tak ładnie jak to zapewniał producent.

Piękny początek i... szybki koniec?

Kupiłam go pewnego dnia na promocji w rossmanie.
Fajna cena, śliczne opakowanie, prosta alczkolwiek ciekawa szczotecza - bez zastanowienia wylądował w koszyku.
Na pierwszy rzut oka - dla kogo?
Dla osób które cenią sobie delikatny makijaż, i na co dzień oczekują tylko lekkiego podkreślenia. Aby uzyskać coś więcej trzeba się porządnie namachać.
Ogółem zrobiła na mnie dobre wrażenie, lecz...
Po jakiś 5-ciu użyciach całkowicie się zeschnęła.
Opakowanie było zawsze dobrze zakręcane, więc nie wiem o co mu chodzi. Może tylko mój egzemplarz był trefny? Tego nie wiem, jednak cały urok szlag trafił, tak jak ten tusz do kosza.
Trochę przykro, bo wierzyłam, że będzie z nas zgrany duet.

Kolejny beznadziejny tusz

Kolejny tusz, który nie daje żadnego efektu. Cena nie jest wysoka, ale mimo wszystko i tak szkoda. Tusz użyty kilka razy i niestety nie zamierzam do niego wracać. Nie polecam

jest ok

Tusz zwykły, nie zachwyca jakoś niebywale, ale też nie jest zły. Ma fajną silikonową szczoteczkę, która przez to ze jest wezsza u przodu dociera nawet do najkrótszych włosków. Nie skleja rzęs, ale ciężko uzyskać "mocny efekt" - jesli ktos lubi tak grubo pomalowane rzesy.

Very spectacular no.

Kiepska jakość. Mega się kruszył i osypywał. No i rozpuszczał przy myciu naczyń, czego nie spotkałam przy żadnym innym tuszu. Niewielka wilgoć powodowała, że odbijał się na powiekach.

nie warto

Dawałam mu dwie szanse i dwa razy mnie zawiódł. Na pewno nie daje efektu volume - nie pogrubia, nie podkręca, nie wydłuża. Średnio wygląda, nadaje się jedynie na co dzień, gdy chcemy mieć efekt no-make up, ale trzeba uważać, bo ma tendencję do kruszenia się. Szczoteczka w miarę, ale co z tego, skoro produkt nie dał nic moim rzęsom. "Na szczęście" nie jest specjalnie wydajny, więc szybko skończyły się dwa opakowania, które kupiłam i na pewno do niego nie wrócę, bo przy mojej opadającej powiece szukam produktu, który zrobi mi naprawdę spektakularne rzęsy.

Bez szału

Co prawda nie skleja i to chyba jedyny plus tego tuszu. Nie pogrubia, nie zbyt wydłuża i ...niezbyt podkreśla. Poza przyciemnieniem rzęs i delikatnym podkreśleniem,które szybko schodzi i się kruszy nie daje niczego, a szkoda. Jeżeli chodzi o wydajność,to też niestety klapa...

Slaba

Kiepskiej jakosci. Straaasznie mi sie kruszyla i pokilku zaledwie uzyciach zeschla na wior. Nie dala spektakularnego efektu napewno. Nawet nie bylo jej widac jakos szczegolnie za wyjatkiem osypanych i pokruszonych kawalkow.

Fajna szczoteczka i ... koniec zalet.

Na promocjach postanowiłam zacząć testy. Po ogromnym sukcesie Pump Up chciałam znaleźć równie dobrą maskarę za tę cenę. Wybór padł na Spectacular Me, ze względu na super szczoteczkę. Ale niestety sam tusz do niczego się nie nadaje. Jest suchy, osypuje się z rzęs już po godzinie, a pod koniec dnia zupełnie nie ma go na rzęsach, za to jest na całej twarzy. Dodatkowo daje baaaaaaardzo delikatny efekt, praktycznie nie widać pogrubienia ani wydłużenia. Na szczęście szczoteczka jest świetna do rozczesywanie rzęs oraz wyczesywania brwi, więc znalazłam dla niego jakieś zastosowanie.

Pierwszy, najgorszy tusz

Jak byłam z mamą w sklepie potrzebowałam tuszu, więc wybrałam byle jaki - chciałam pogrubiający, bo mam długie rzęsy. Mam go już długo :P... Może z rok temu jak go kupowałam strasznie się jarałam itd. nie mogłam się doczekać, aż go wykorzystam. Wtedy jeszcze nie widziałam tego, że...
Ten tusz nic nie robi! Dla pewności pomalowałam jedno oko, zapytałam się mamy, które mam pomalowane a ona nic nie widziała. Rzeczywiście, różnicy nie było widać. Jedyne co robi ten tusz to rozmywa się i skleja rzęsy :) nie polecam.

*Dałam do Stosunku jakości do ceny 5 gwiazdek, bo jak kosztuję 7 zł wiadomo, że gówno :)

Dobry, nic więcej

Mam z natury dlugie, ale dosc rzadkie rzesy, dlatego lubie, gdy tusz je pogrubia i sprawia, ze sa jakby liczniejsze. Ten tusz ma proste, klasyczne opakwoanie w pieknym kolorze, ktore ladnie prezentuje sie na toaletce. Szczoteczka najbardziej mnie zaskoczyla - jest długa, silikonowa i ma dosc duzo grzebyczkow rozczesujacych rzesy. Na poczatku ciezko bylo mi sie do niej przyzwyczaic. Efekt jaki uzyskujemy jest dosc naturalny, rzesy sa lekko wydluzone i nieznacznie pogrubione, przyznam, ze liczylam na wiecej. Tusz jest tani, ale niestety nie do konca mnie przekonuje i nie spelnia moich oczekiwan. Jest dośc suchy, lubi sie osypywac w ciagu dnia, szczegolnie jesli dolna powieka nie jest przypudrowana, a pod oczy nakladamy korektor.

+ cena
+ /-szczoteczka
+ / - tylko lekkie wydłużenie i pogrubienie, efekt niezwykle naturalny
- osypywanie
- dosc sucha konsystencja