Carma Laboratories, Carmex, Moisture Plus Ultra Hydrating Lip Balm (Ultranawilżający balsam do ust w sztyfcie)

Cena PLN 13.00

Carmex Moisture Plus to ultranawilżający balsam do ust. Umieszczony w eleganckim aplikatorze ze ścięta końcówką. Zawiera witaminę E, aloes, masło shea oraz filtr SPF 15. Przenika przez usta, nawilża je i chroni. Jego błyszcząca faktura prezentuje się świetnie i sprawia, że usta są miękkie, jędrne i gładkie. Balsam można także stosować jako podkład na lub pod pomadkę.
Dostępny w wersji bezbarwnej - `Clear Satin Gloss Finish` i transparentnej różowej - `Pink Sheer Tint`

Wspaniały

Kupiłam go dawno w Super Pharm skuszona promocyjna ceną Bardzo dobry produkt dodatkowym plusem jest to że nadaje ustom kolor i delikatnie je powiększa Posiadam wersję Pink,Polecam

super produkt

Bardzo fajny produkt. Polecam jeśli ktoś ma bardzo suche usta. Miałam bardzo dużo produktów tego typu, ale ten zrobił na mnie duże wrażenie. Fajna konsystencja oraz zapach. Ciężko tylko go zdobyć.
Ogólnie na duży plus.
Napewno kupię ponownie.

I tak i nie

Dlaczego tak? Bo opakowanie i wygląd sztyftu można porównać do balsamów z wyższej półki cenowej. Nie? To zwykła barwiona wazelina bez jakichkolwiek substancji odżywczych, pielęgnacyjnych. Natłuszcza i to tylko na chwilkę, suszy przy dłuższym stosowaniu.

Rewelacja

Fajny produkt dla osób, które nie lubią miec mocno podkreslonych ust. Można go nakladac zarówno na same usta jak i na pomalowane. Wygodna forma aplikacji. Smak/zapach charakterystyczny jak i dla pozostałych produktów tej marki. Mi osobiście on nie przeszkadza. Balsam nadaje ustom dwlikatny, perłowy kolorek i do tego nawilża, może nie tak dobrze jak podstawowa wersja tego kosmetyku ale też daje radę. U mnie ten produkt niestety jest slabo dostępny.

Fajnie nawilżający produkt

Produkt jest super jeżeli mamy problematyczne usta, wysuszone i podrażnione, a w dalszym ciągu chcemy nadać im jakiegoś ładnego koloru.Pomadka nie tylko ma ładny różowy odcień,ale również cudownie nawilża usta. Jest też mega wydajny, i poza tym, chroni przed wiatrem, czy zimnem.

Uwielbiam go:)

Kupiłam od razu 2 carmexy w słoiczki u ten choć nie miałam pojęcia jak będą mi służyć, ale naczytałam się o nich i wzięłam jeden z myślą o tym ,ż e będę korzystać z niego w domu, albo przed wyjściem z domu , a drugi własśnie tez miłą być w samochodzie :) I tak jest :) Mam go w samochodzie lato jesień zima..:) Spełnia swoje zadanie...nawilża, nabłyszcza i jest super prosty w obsłudze:) Bardzo go lubię:) Jak się skończy kupię drugi:) To jest taki szczupły sztyffcik , nie jak pomadka tylko własśnie taki sztyfcik,..mięciutko i przyjmnie się rozprowadza:)

Wersja Clear

Posiadam wersję clear - co mi się podoba to to, że balsam zostawia naprawdę ładną warstwę błyszczącą, prawie jak błyszczyk tylko bez lepkości. Wydaje mi się, że nawilżenie ma całkiem całkiem i na pewno mniejszy efekt "chłodzenia" niż np. zwykła wersja w tubce. Bardzo mała pojemność a ponieważ konsystencja balsamu jest dosyć miękka, rozpuszcza się pod wpływem ciepła, dosyć szybko się zużywa. Na promocji można kupić.

Ten kolor ...

Odkąd pierszy raz przeczytałam pozytywne opinie na temat produktów firmy Carmex, od razu zapragnęłam kupić ten produkt. Zniesmaczona opniami, iż klasyczna wersa ma niezbyt przyjemny smak, zdecydowałam się zakupić ten nawilżający balsam o lekkim, różowym odcieniu.
Początkowo spodobało mi się jego eleganckie, dosyć niewielkich rozmiarów opakowani, które zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce. Cena, promocyjna (-49% w Rossmanie), standardowo to koszt około 15 zł. Otworzyłam opakowanie, zaaplikowałam produkt i zrobiłam WOW. Lekkie, chłodne uczucie na ustach, fajna kremowa konsystencja, usta byly ładnie nawilżone, zadbane, nie sklejały się. Pomyślałam, super produkt, do momentu, gdy nie przeglądnęłam się w lustrze. Kolor był obrzydliwy, jakby zimowy odcień różu, który ani nie błyszczał, ani nie mienił się, tak jakby zważył mi się na ustach błyszczyk do ust. Pomyślałam sobie, popróbuję kilka razy przy różnym makijażu ... nic się nie zmieniło. Żałowałam, bo mogłam wybrać wersję standardową, bez tego dziwnego kolorku, lub zupełnie inny, sprawdzony produkt.
Jestem nadal posiadaczka tegoś dziwnego balsamu, (ciężko mi schodzi jego wykończenie) i nadal nie zmieniłam o nim zdania. Jestem na nie!

Codzienna ochrona

Posiadam wersję bezbarwną. Bardzo przyjemny, delikatny zapach. Konsystencja bardzo przyjemna, kremowa. Przez długi okres czasu usta są świetnie nawilżone i chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Aplikacja pomadki bardzo przyjemna. Świetne a. Niestety efekt chłodzenia nie do końca mi odpowiada.

Idealny na codzień

Posiadam kolor Pink. Używam go wtedy, kiedy chcę zadbać o swoje usta, a jednocześnie mieć na nich jakiś kolor. Zwykła szminka może wtedy podkreślić suche skórki, ten produkt tego nie robi. Posiada witaminę E i filtr SPF 15. Jedyne co może nie przypaść do gustu, to maślana konsystencja i uczucie chłodzenia. Wykończenie trochę jak w przypadku błyszczyka. Zapach budyniowy, z nutą mentolu, trochę chemiczny. Ja go bardzo lubię, ale znam osoby, u których się nie sprawdził. Rewelacyjnie wygląda na moich ustach, ale będę kupować go jedynie podczas promocji. Regularna cena w stosunku do wydajności, jest trochę zbyt wygórowana.

Wersja pink

Robi wszystko co powinna robić nawilżająca pomadka
-ładnie nawilża
-chroni usta
-posiada spf
-ma lekki kolor różowy
-jest mała i poręczna
- lekko chłodzi

Wersja bez koloru, z blaskiem

Bardzo dobry produkt, wersja z blaskiem.
+ przede wszystkim świetnie nawilżał
+ ładny blask na ustach
+ nadawał się jako baza pod szminkę, ale i na
+ łatwy w aplikacji
+ posiada spf
+ poręczne opakowanie

+/- zapach, specyficzny jak to w carmexie

- mało wydajny.