Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekka odżywka do włosów (nowa wersja)

Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekka odżywka do włosów (nowa wersja)

Regeneruje włosy, a dzięki łatwemu spłukiwaniu nie pozostawia po sobie niechcianego osadu. W odżywce zastosowano zaawansowaną technologicznie drobnowarstwową strukturę żelową, która, w przeciwieństwie do tradycyjnych odżywek o kremowej konsystencji, nie obciąża włosów.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące
zapachowa
lekkie
Skóra głowy
normalna

Dla mnie super

Kupiłam je jakiś czas temu w biedronce na promocji. Za 2 opakowania zapłaciłam około 10 zł. Raczej nie spodziewałam się spektakularnych efektów, w sumie żadnych, ale jestem miło zaskoczona. Mam włosy niskoporowate. Opakowanie jest wygodne w użyciu i przetrwało podróże. Sama odżywka jest dość rzadka, ale wydajna. Ma bardzo świeży i lekki zapach, ale wyczuwalny przez kilka godzin na włosach. Włosy po wyschnięciu są nawilżone, ale myślę że nie każdego zadowoli taki efekt. Dla mnie to fajna odżywka do codziennego używania.

Przeciętna najzwyklejsza

Jest to dla mnie najzwyklejsza odzywka drogeryjna. Wygladza pozwala rozczesać włosy, oblebia silikonem.

Zapach jest delikatny, nieprzeszkadzajacy, po umyciu nie utrzymuje się

Tak jak producent obiecał nie zdarzyło mi się abu obciążył włosy.

lekka

Odżywka ma gęstą i kremową konsystencję co jest dla mnie wygodne, produkt trzyma się na włosach i z nich nie spływa . Dobrze sie spłukuję i nie zostawia na włosach śladu. Fajnie że nie obciąża włosów , po umyciu i wysuszeniu wyglądają one na świeże i w miarę wygładzone. Nie jest to niestety odżywka dzięki której moge uzyskać efekt tafli na włosach. Moje włosy są obecnie średnioporowate . Dla włosów wysokoporowatych raczej sie nie sprawdzi.
Można tę odżywkę dostać często za mniej niż 10 zł stacjonarnie.
Opakowanie to tubka która się sprawdza, jest wygodna , odżywkę łatwo z niej wydobyć.
Nie jest to produkt na ocenę 5 bo wole zdecydowanie bardziej dociążające odzywki , nie wiem czy bym ja ponownie kupiła.

Jest ok

Mam cieńkie i delikatne włosy, więc nie mogę używać produktów które są dla nich obciążeniem. Ta odżywka spełnia moje oczekiwania. Jest rzeczywiście lekka, włosy są uniesione u nasady, puszyste, ładnie pachną po jej zastosowaniu. Dodatkowo produkt znacznie ułatwia ich rozczesywanie. Jedyny minus jaki przychodzi mi do głowy to wydajność. Dość szybko się zużywa, a nie mam długich włosów. Opakowanie poręczne, wygodne pod prysznic. Trzymam na włosach dobre pięć minut.

Niezła, ale bez rewelacji

Dostałam tę odżywkę od mamy. Nie miałam okazji wcześniej jej używać, więc tym bardziej ucieszyłam się z prezentu.

Zanim zaczęłam używać tej odżywki moje włosy były bardzo suche i obciążone oraz zdecydowanie szybciej się przetłuszczały. Była to wina poprzedniej odżywki i szamponu. Po zmianie pielęgnacji jak ręką odjął. Nie mam zniszczonych włosów i staram się obcinać końcówki zanim się rozdwoją, więc nie wypowiem się, czy ten produkt ma działanie regeneracyjne, ale wydaje mi się, że raczej nie, bo nie wierzę w cudowne uzdrowienie zniszczonych włosów zwykłym drogeryjnym kosmetykiem. Podobało mi się, że po zastosowaniu tej odżywki włosy były zdecydowanie delikatniejsze w dotyku i miękkie oraz nieobciążone. Odżywka dość dobrze spłukuje się z włosów, ale mimo wszystko trzeba więcej wody zużyć, aby porządnie ją spłukać. Opakowanie średnio mi sie spodobało, bo bez rozcięcia tubki nie ma mowy o zużyciu produktu w całości.

Ogólnie jest to fajna odżywka, ale raczej do włosów, które nie są specjalnie problematyczne. Nie znajdzie się u niej jakiś super rewelacji i niesamowitego działania. Pewnie kupię ją ponownie, bo u mnie dobrze sie sprawowała.

Odżywka Aqua Light

Jedna z gorszych odżywek jakie używałam . Ona dosłownie nie robi nic z moimi włosami. Jakbym w ogóle nie nakładała odżywki. Zapach też jest średni. Zero rewelacji.

Zwykła odżywka

Odżywkę kupiłam bo poleciła mi ją koleżanka.
Byłam ciekawa tego produktu jednak po miesiącu użytkowania mogę stwierdzić że jest to standardowa odżywka bez efektów wow.
Odżywka znajduje się w plastikowej tubie z nakrętką typu klik.
Tuba w kolorze białym perłowym, nakrętka w kolorze perłowego złota.
Etykieta skromna ale przyciągająca wzrok.
Napisy na etykiecie w kolorze czarnym I białym .
Na etykiecie znajdują się również elementy złota i metalicznego niebieskiego oraz kapsułki z olejkiem .
Tuba o pojemności 250ml.
Konsystencja odżywki jest bardzo lekka, delikatną jak chmurka.
Zapach słodkawy delikatnie duszący ale mi to nie przeszkadza .
Odżywkę nakłada się bardzo dobrze-ręce same suną po włosach.
Odżywka nie obciąża włosów.
Włosy dobrze się rozczesują.
Włosy po wysuszeniu są miękkie I błyszczące.
Włosy napewno są nawilżone ale o efekcie regeneracji można pomarzyć.
Moim zdaniem odzyska jest standardowa i to tyle .
Cudów się po niej nie spodziewałam.
Jeśli zależy nam tylko na wizualnym poprawieniu stanów włosów to jest ok .
Odżywka nie wywołuje reakcji alergicznej ani podrażnień I swędzenia skóry.
Odżywka jest wydajna.

Super odżywka.

Kocham w tej odżywcej jej konsystencję. Jest lekka i kremowa. Dobrze rozprowadza się we włosach i nie spływa. Lubię jej zapach ponieważ jest słodki.
Moje włosy się dociążyły i przestały się puszyć oraz stać we wszystkie strony. Odżywka nie przetłuszcza moich włosów ale je mocno wygładziła i po jej zastosowaniu łatwiej mi się rozczesują włosy. Mam włosy do łopatek ale mimo to odżywka starczyła mi na długo, więc odżywka jest wydajna. Kiszt tej odżywki to ok.15 zł. Kupić ją można w małych i dużych sklepach oraz wszystkich drogeriach. Opakowanie jest plastikowe i białe więc robi to wrażenie czystości. Odżywkę się wycisza z opakowania, więc się łatwo ją dozuje.

Nie obciążająca włosów odżywka, jednak dla mnie bez rewelacji

Odżywkę zakupiłam w drogerii internetowej za ok 12 zł.
Zamknięta jest w dość niewygodnej tubie (gdy produkt się kończył ciężko było go wydobyć z środka opakowania).
Konsystencja odzywki jest kremowa, dość gęsta - nie spływa z włosów.
Zwykle trzymałam ja przez kilka minut, łatwo się spłukuje.
Zapach jest przyjemny, ale nie pozostaje na włosach.
Moje włosy są srednioporowate w kierunku niskoporowatych- są suche, ale łatwo je przeciążyć, aby były oklapnięte.
Ten produkt lekko nawilża włosy, były one sypkie i lekkie po umyciu, ale zdecydowanie nie obciąża.
Według mnie odżywka nada się właśnie do włosów niskoporowatych, którym nie potrzebna silnego nawilżenia i obciążania.
W moim przypadku działanie było niezbyt wystarczające i nie takie, jakiego oczekiwałam.
Kończąc oceniam ten produkt 4/5 , jest naprawdę to fajna odżywka w dobrej cenie. Czegoś napewno jej brakuje, ale nie wykluczam, że kupie ją ponownie.

Kupię ponownie

Jak dla mnie najlepsza odżywka do włosów. Jest lekka, nie obciąża moich włosów. Szybko i łatwo się spłukuje. Miękka tubka powoduje że produkt można wykorzystać do cna bez marnowania go

Fajna na codzień!

Dbam o wieloetapową pielęgnację włosów, staram się używać kosmetyków z dobrymi składami, jednak nie zawsze mam czas na nałożenie maski czy olejowanie. Ta odżywka fajnie sprawdza się w sytuacjach kryzysowych, kiedy mamy bardzo mało czasu, a potrzebujemy ujarzmić włosy. Na moich średnioporowatych włosach daje efekt wygładzenia, włosy się łatwiej rozczesują, nie puszą, są sypkie, bez nadmiernego obciążenia. Nie jest to odżywka, która poprawi kondycję włosów, ale na pewno zapewni fajny efekt wizualny :)

Świetna odżywka !

Kiedyś produkty marki Pantene były drogie. Teraz można je kupić wszędzie za małe pieniądze. Odżywkę kupiłam na promocji i zapłaciłam na prawdę mało, a jest warta więcej. Mnie najbardziej urzeka piękny zapach jaki zostawia na włosach. Powoduje ona piękne wygładzenie i świeżość. Polecam.