Diplona, Professional, Shampoo Your Volume Pro (Szampon zwiększający objętość włosów)

Szampon Diplona Professional zwiększający objętość do włosów cienkich i delikatnych. Nawilżający pantenol (prowitamina B5) łagodnie myje i pielęgnuje włosy bez obciążania ich. Nadaje włosom objętość, siłę i jedwabisty połysk. Nie zawiera silikonu. Produkt łatwy w aplikacji, wystarczy jedna pompka na włosy średniej długości. Linia produktów Diplona Professional rekomendowana jest przez niemieckiego Mistrza Fryzjerstwa Dietera Brunneta.

Skóra głowy
normalna
dodające objętości, nawilżające, oczyszczające
z pompką
do włosów bez objętości
bez silikonów, zapachowa

Przeciętny

Szampon zakupiłam pod wpływem impulsu i mam mieszane zdanie.

Zalety produktu:
+ cena,
+ pojemność,
+ opakowanie z pompką, która się nie zacina,
+ konsystencja,
+ zapach,
+ bardzo dobrze się pieni,
+ oczyszcza skórę głowy,
+ nie podrażnia.

Wady produktu:
- dostępność, gdyż widziałam ten szampon tylko raz w Biedronce.
- włosy po jego użyciu są matowe,
- bez użycia odżywki bardzo ciężko jest rozczesać po nim włosy.

Pomimo wielu plusów ten szampon nie wyróżnia się tak naprawdę niczym szczególnym. Używałam kilka dużo lepszych produktów.

Pozytywnie i to bardzo!

Pierwszy raz miałam okazję ich używać ładnych kilka lat temu kiedy okazyjnie królowały w Biedronce. Z początku podchodziłam do nich sceptycznie, ale przemówiły cena i pojemność na ich korzyść. Dziś chętnie wracam do tych szamponów, bo uważam, że to jedne z najlepszych kosmetyków do włosów.

Zalety:
- cena
- pojemność
- opakowanie z pompką idealnie dozującą potrzebną ilość kosmetyku
- zapach
- konsystencja
- bardzo wydajny
- świetnie się pieni
- dostępność (Hebe)
- włosy po jego użyciu są miękkie, lśniące, gładkie i sypkie
- naprawde dodaje włosom objętości
- nie podrażnia, nie uczula i nie obciąża włosów

Włosy:
brak, ale nie pogniewałabym się za większą dostępność

Używam tego produktu od: około 8 lat może dłużej z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 10 - 15

OMG!

Ostatnio używałam wielu cudów do moich włosów. Alterry nie Alterry, Tołpy, maski, nafta, oleje... A włosy coraz gorsze. Zaczęły się mocniej tłuścić i wcale nie były w lepszym stanie.

Do akcji wkroczył wtedy ten oto szampon - niepozornie leżał sobie na półce, nieużywany przeze mnie.
Pewnego razu, wczesnym porankiem nie miałam czasu nałożyć odżywki, a szampon schwyciłam pierwszy-lepszy - padło na ten, ze względu na wygodne opakowanie.

Szampon jak szampon, użyłam, uwagi nie zwróciłam. Następnego poranka zauważyłam, że włosy jakoś mniej tłuste niż zwykle. Z braku czasu, operację bezodżywkową powtórzyłam.

Zaobserwowałam, że coś mam podejrzanie miękkie i gładkie włosy. I przetłuszczanie jakoś zmalało. I jakoś... w dobrym stanie były. I się nie plątały aż tak.

Wyszukałam swojej zmiany w pielęgnacji... I nie wrócę do innej. Ten szampon jest idealny: wygładza, nawilża, odplątuje i ogarnia moje włosy - z włosów, które umyte porankiem wieczorem wyglądały już średnio stały się w miarę świeże nawet następnego dnia - co prawda, jestem przewrażliwiona na tym punkcie i nie lubię wychodzić bez mycia włosów, ale w razie wyższej potrzeby...

Jedyna mini wada - nie ułatwia rozczesywania na mokro. Poza tym - ideał. Nie szukam innego. Dobry przelicznik objętość/cena, idealne działanie na moje włosy, których nie obciąża i nie zmusza do używania odżywek. Poza tym, wygodne opakowanie i duuża wydajność, duży komfort użytkowania... Czego chcieć więcej? Muszę sobie tylko przypomnieć, gdzie go kupić...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

nigdy więcej

Nigdy więcej ponieważ kosmetyk jest beznadziejny

Konsystencja szamponu była lekka

Plusy

- opakowanie z pomką, która nie zacinała się

- cena do ilości produktu

Minusy

- zapach nie podobał mi się w ogóle, dobrze że szybko się ulatniał

- bardzo słabo dostępny kiedyś w promocji w biedronce moża go było dostać

- wydajny ale dla mnie to był koszmar.

- słabo się pienił

Używam tego produktu od: od 2013

Jak dla mnie idealny

Mój KWC :)

PLUSY :
Jest wydajny
obficie się pieni
nie obciąża włosów
ładnie pachnie
niewiele kosztuje
włosy wydają się gęstrze
po umyciu łatwo jest je rozczesać

MIINUSY - brak

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć, za każdym razem go kupuję jak tylko pojawia się w Biedronce

Ładnie pachnie

Jestem posiadaczką mieszanych włosów. Za produkt zapłaciłam tylko 10 zł za, aż 600 ml.

Szampon jest gęsty, przeciętnie się pieni. Nie spełnia dobrze swojej głównej funkcji, ponieważ czasami miałam niedomyte włosy. Porcje aplikowane przez pomne są malutkie. Na mnie szło ładnych, kilka pompek, czyli z 4-7. I wątpię, aby średniej długości włosy można byłoby umyć jedną pompką, zwłaszcza, iż produkt mocno się nie pieni. Ale na to nie narzekam. Szampon ładnie pachnie, dla mnie poziomkami. Jest wydajny mimo wszystko. Na efekt zwiększenia objętości włosów nie ma co liczyć, ale się nie obrażam za to.

Produkt dostępny jest raz na jakiś czas w Biedronce oraz zawsze na Allegro.

Plusy:
- zapach
- cena

Minusy:
- zdarza mu się nie domyć włosów

Edycja: Zmieniłam szampon i okazało się, ze ten robi masakrę na głowie, czyli spowodował swędzenie skalpu. Dlatego zabieram mu pół gwiazdki. A myślałam,patrząc na recenzję, że to będzie przyzwoity szampon.

Używam tego produktu od: 40 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Dobry za śmieszną cenę :)

Szampon kupiłam przed Wielkanocą, czyli pod koniec marca. Zużył się jakiś tydzień temu, czyli służył mi spokojnie przez prawie trzy miesiące! Myję włosy prawie codziennie (odpuszczam sobie mycie jedynie wtedy, kiedy wiem, że nie będę nigdzie wychodzić, albo leżę chora). Także taka wydajność jest pierwszym wielkim plusem!

Tym bardziej, że kupiłam szampon w jakiejś promocji, nie pamiętam dokładnej ceny, ale kosztował na pewno mniej niż 10zł :))

Opakowanie jest bardzo wygodne, naciskamy pompkęi pyk, szampon bezproblemowo pojawia się na naszych dłoniach. Co ważne, pompka pompuje do samego końca, nie pojawia się problem z wydobyciem resztek szamponu.

Producent obiecuje nam, że jedną pompką umyjemy średniej długości włosy - idąc tym tropem powinnam móc umyć swoje dwoma pompkami - niestety, tak to nie działa :) Ale to żaden problem, jak wspominałam wyżej - szampon i tak jest bardzo, bardzo wydajny.

Szampon dobrze się pieni, ale to w sumie żadna zasługa w dzisiejszych czasach, kiedy każdy drogeryjny szampon ma na drugim miejscu w składzie SLS.

(Prawie) jedyne, do czego mogę się przyczepić to zapach - jakoś nie przypadł mi do gustu. Ciężko ten zapach jakoś do czegoś przyrównać, po prostu jest taki sobie.

Szampon wpadał mi do ust w trakcie mycia (a fuj!). Początkowo sądziłam, że może ze mnie jest jakaś gapa (:D) i tak się myję, że wszystko spływa mi po twarzy, ale nie - nie ważne jak się starałam, problem wciąż się pojawiał.

Szampon, mimo tego, że stosowany właściwie codziennie nie robi żadnej krzywdy ani naszej skórze głowy, ani włosom. Czasem, w pośpiechu, zdarzało mi się nie nałożyć odżywki, a mimo to włosy dawały się łatwo rozczesać, były miękkie.

Podsumowując:
+ cena
+ pojemność
+wydajność
(w cenie regularnej dostajemy pół litra szamponu, na trzy miesiące używania za kwotę około 12zł!)
+ wygodne opakowanie
+ nie szkodzi skórze głowy, ani włosom

neutralne: zapach (a szkoda! lubię zapachowe \'\'uniesienia\'\' pod prysznicem :D:D )

- trochę zbyt leista konsystencja, powodująca, że szampon wlewa się do ust podczas mycia

Jedna mała uwaga na koniec: z założenia jest to szampon zwiększający objętość włosów - nie zauważyłam u siebie tego efektu, ale nie odejmuję za to gwiazdki - ponieważ, jeśli mam być szczera, w kwestii objętości nic nie działa na moje włosy (poza dobrym czesaniem u fryzjera :) )

Na pewno kupię ponownie! Bardzo dobry szampon za naprawdę świetne pieniądze!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

najlepszy

uzywałam roznych szamponow tych drogich i tych tanich . ale ten jest bardzo bardzo fajny za smieszna cene .objetosc mogła byc troche wieksza ale jest dobrze .

Używam tego produktu od: 1 tydzen
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo sobie chwalę

przyznam sie że wysłałam męża na zakupy i w Biedronce kupił ten właśnie szampon bo był duży i tani ;)

na początku podeszłam do niego trochę podejżliwie, ale jakie było moje zaskocznie- pozytywne :)

plusy:
cena
wydajność
aplikacja z pompki
zapach- nie agresywny, delikatny
dobrze oczyszcza skóę głowy! miałam tendencje do szybkiego przetłuszczania- juz na drugi dzień włosy były nieświeże i oklapnięte- przy tym produkcie to się zmieniło :)
daje gęstą kremową pianę
włosy nie sa po nim suche- kiedy nie nałozymy odżywki bo nie ma czasu

minusy:
nie jestem pewna czy delikatnie nie przesusza skóry głowy, ale uzywam raz w tyg olejku- odżywki na skórę głowy i wtedy wydaje się byc wszystko ok

na pewno sie na niego skusze powtórnie bo spełnił moje oczekiwania, jest porządny dobrze myje i nie plącze włosów

polecam

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Moje KWC

Zacznę od tego, że jestem posiadaczką włosów cienkich ze skłonnościa do przetłuszczania, używałam różnych szamponów zarówno tych wysoko i niżej półkowych, efekt zawsze był taki sam, do czasu aż odkryłam to cudeńko w promocji za śmieszna cenę 9,99 za butlę.

Nie wiem co jest w tym szamponie, nie znam się, natomiast włosy po nim są cudowne- grubsze, lśniące i nie przetłuszczają się jak do tej pory, mimo, iz używam go już prawie od miesiąca, opakowanie z pomką także bardzo wygodne, nie wspominając juz o wydajności.
Jedyne do czego mogłabym sie przyczepić to to, że trochę plącze włosy, ale wśród jego zalet wybaczam mu to ; )

Podsumowując jestem zachwycona, dziwię się, że ma tak mało recenzji i polecam z czystym sercem.

Używam tego produktu od: 3,5 tygodnia

Bardzo dobry, polecam.

Największym plusem tego szamponu jest stosunek ceny do wielkości. Mamy bardzo dużo DOBREGO produktu za niską cenę.

Plusy szamponu samego w sobie:
+ gęsty
+wydajny
+nadaje dużą objętość
+ładnie pachnie
+włosy są miękkie i delikatne w dotyku
+nie powoduje łupieżu
+nie obciąża włosów

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca